Super Cmim 35Euro/Nata ne Halkidiki Greqi (Muaj-Korrik). Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 05/04/2020 11:10

35 Euro

  • Super Cmim 35Euro/Nata ne Halkidiki Greqi (Muaj-Korrik).
  • Super Cmim 35Euro/Nata ne Halkidiki Greqi (Muaj-Korrik).
  • Super Cmim 35Euro/Nata ne Halkidiki Greqi (Muaj-Korrik).
  • Super Cmim 35Euro/Nata ne Halkidiki Greqi (Muaj-Korrik).

Super Price 35 € Night in Halkidiki Greece (Month-July).

Super Price 35 € Night in Halkidiki Greece (Month-July).

Super Price for Beach Rooms in Halkidiki Greece Only 35 € Night (Double Room) from July 1st to July 10th. HURRY to get 35 € Night.

"Price only valid for these dates"

Villa "Sammy's" is located in Nea Potidea on the second line 80 m from the sea, close to a large market. The villa has double, triple and quadruple studios, as well as large double and triple bedroom apartments for 6 and 8 adults, fully renovated and fully equipped. The villa is on two floors with its own elevator and the lower floor. All studios and apartments have a fully equipped kitchenette, balcony, hairdryer, TV, air conditioning and free internet (wifi). In the courtyard of the villa there is a shared kitchen with a barbeque available to guests.
𝙬𝙬𝙬 𝙬𝙬𝙬.𝙨𝙖𝙢𝙢𝙮𝙨.𝙜𝙧 𝙤𝙨𝙚 𝙣𝙚 𝙁𝙖𝙘𝙚𝙗𝙤𝙤𝙠 𝙍𝙤𝙤𝙢𝙨 𝙃𝙖𝙡𝙠𝙞𝙙𝙞𝙠𝙞 𝙢𝙚 𝙙𝙝𝙤𝙢𝙖𝙫𝙚 𝙙𝙝𝙤𝙢𝙖𝙫𝙚 𝙙𝙝𝙤𝙢𝙖𝙫𝙚 𝙙𝙝𝙤𝙢𝙖𝙫𝙚 𝙙𝙝𝙤𝙢𝙖𝙫𝙚 𝙙𝙝𝙤𝙢𝙖𝙫𝙚.
For Reservations 𝙆𝙤𝙣𝙩𝙖𝙠𝙩𝙤𝙣𝙞 00306994867940 𝙑𝙞𝙗𝙚𝙧 & 𝙒𝙝𝙖𝙩𝙨𝘼𝙥𝙥 (𝙎𝙝𝙦𝙞𝙥-𝙈𝙖𝙦𝙚𝙙𝙤𝙣𝙞𝙨𝙝𝙩-𝙂𝙧𝙚𝙦𝙞𝙨𝙝𝙩)


Pagesa 35 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 25.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Nea Potideai Halkidiki Greqi
Lexime 385

Super Cmim 35Euro/Nata ne Halkidiki Greqi (Muaj-Korrik).

Super Cmim per dhoma plazhi ne Halkidiki Greqi Vetem 35Euro /Nata (Dhoma dyshe) nga dt 1 deri dt 10 Korrik. NXITONI te perfitoni 35Euro/Nata.

"Cmimi eshte i vlefshem vetem per keto data"

Vila " Sammys Rooms " ndodhet ne Nea Potidea ne rreshtin e dyte 80 m nga deti, afer nje tregu te madh. Vila ka studiot dyshe, treshe dhe katershe, si dhe apartamente te medha dyshe dhe treshe me dhoma gjumi per 6 dhe 8 te rritur, te rinovuara dhe te pajisura plotesisht. Vila eshte ne dy kate me ashensorin e vet dhe katin e ulet. Te gjitha studiot dhe apartamentet kane nje aneks kuzhine te pajisur plotesisht, ballkon, tharese flokesh, TV, ajer te kondicionuar dhe internet falas (wifi). Ne oborrin e viles ka nje kuzhine te perbashket me nje Barbeque ne dispozicion te mysafireve.
𝙆𝙡𝙞𝙠𝙤𝙣𝙞 𝙬𝙬𝙬.𝙨𝙖𝙢𝙢𝙮𝙨.𝙜𝙧 𝙤𝙨𝙚 𝙣𝙚 𝙁𝙖𝙘𝙚𝙗𝙤𝙤𝙠 𝙍𝙤𝙤𝙢𝙨 𝙃𝙖𝙡𝙠𝙞𝙙𝙞𝙠𝙞 𝙎𝙖𝙢𝙢𝙮𝙨 𝙥𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝙞𝙣𝙛𝙤 𝙙𝙝𝙚 𝙛𝙤𝙩𝙤 𝙧𝙧𝙚𝙩𝙝 𝙙𝙝𝙤𝙢𝙖𝙫𝙚.


📢 Klikoni tek Linku per te pare ne format 360° Dhomat dhe Godinen. ➡️➡️➡️ https://www.google.com/search?client=ms-android-xiaomi-rev1&sxsrf=ACYBGNR8M2Kh39BuR8tCo5DfVgAj4CDpbw:&q=sammy%27s+rooms&spell=1&sa=X&ved=2ahUKEwidgq2W7_TmAhXG2KQKHYChB-YQBSgAegQIDRAC&biw=393&bih=682#lkt=LocalPoiPhotos&trex=m_t:lcl_akp,rc_f:,rc_ludocids:,rc_q:Sammys%2520Apartments,ru_q:Sammys%2520Apartments

#sammysrooms #sammys

Per Rezervime 𝙆𝙤𝙣𝙩𝙖𝙠𝙩𝙤𝙣𝙞 𝙑𝙞𝙗𝙚𝙧 & 𝙒𝙝𝙖𝙩𝙨𝘼𝙥𝙥 (𝙎𝙝𝙦𝙞𝙥-𝙈𝙖𝙦𝙚𝙙𝙤𝙣𝙞𝙨𝙝𝙩-𝙂𝙧𝙚𝙦𝙞𝙨𝙝𝙩)