Jepet me qera - ditore Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 19/03/2020 20:16

20 Euro

  • Jepet me qera - ditore
  • Jepet me qera - ditore
  • Jepet me qera - ditore
  • Jepet me qera - ditore

Daily rent

Apartment in a quiet area.


Pagesa 20 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Besa, Tirana, Albania
Lexime 416

Apartament ne zone te qete.dhe jepet per me shume se 2 dite