Apartament 2+1 per qira ditore tek Pazari i Ri Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 29/03/2020 17:59

Two bedroom apartment for daily rent in New Bazaar

Two bedroom apartment for daily rent in the heart of New Bazaar. The apartment is furnished with contemporary furnishings and has all the conveniences of a family apartment. The apartment has 2 balconies with free views of Tirana and Bazaar Square. If you are interested contact us.


Pagesa 40 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania
Lexime 1262

Apartament 2+1+2 me qira ditore ne zemer te Pazarit te Ri. Apartamenti eshte i mobiluar me aredim bashkekohore dhe ka te gjithe komoditetet e nje apartamneti familjar. Apartamneti ka 2 ballkone me pamje te lire nga Tirana dhe sheshi i Pazarit. Ne qofte se jeni te interesuar na kontaktoni.