Tirane. 17ero,garzonjer e kompletuar me te gjitha.all in Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 17/02/2020 10:35

17 Euro

  • Tirane. 17ero,garzonjer e kompletuar me te gjitha.all in
  • Tirane. 17ero,garzonjer e kompletuar me te gjitha.all in
  • Tirane. 17ero,garzonjer e kompletuar me te gjitha.all in
  • Tirane. 17ero,garzonjer e kompletuar me te gjitha.all in

Tirana Garzonjer complete with everything.

Palace.


Pagesa 17 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 37.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Besa, Tirana, Albania
Lexime 3538

Pallat.per dy persona,wi-fi falas.