Apartment me qera Durres Durres

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 17/01/2020 13:05

30 Euro

  • Apartment me qera Durres
  • Apartment me qera Durres
  • Apartment me qera Durres
  • Apartment me qera Durres

Apartment for rent in Durres

Rent apartment 1 + 1 in Durres near Apollonia beach next to Hotel Palace. The apartment is overlooking the sea furnished with air conditioning, light and water 24h, located on the second floor of a building.
The area is very frequented by vacationers.
Rent during June costs 20 €, in July and August 25-30 €
No contact: 0682582889
Email: ersijana.beqiri@gmail.com


Pagesa 30 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 2
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Lagja 13 Rruga Pavarsisht Plazhi Apollonia Durres Albania 10
Lexime 1806

Jepet apartment me qera 1+1 ne Durres ne plazhin Apollonia ngjitur me Hotel Palace. Apartmenti eshte me pamje nga deti I mobiluar me ajer te kondicionuar ,drita dhe uje 24 h,ndodhet ne katin e dyte te nje pallati.
Zona eshte shume e frekuentuar nga pushuesit.
Qeraja gjat muajit qershor shkon 20 Euro ,ne korrik dhe gushte 25-30Euro
Nr kontaktit :
Email: ersijana.beqiri@gmail.com