Jepen Super dhoma hoteli tween room me qera tek 21 Dhjetori Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 04/07/2020 17:32

25 Euro

  • Jepen Super dhoma hoteli tween room me qera tek 21 Dhjetori
  • Jepen Super dhoma hoteli tween room me qera tek 21 Dhjetori
  • Jepen Super dhoma hoteli tween room me qera tek 21 Dhjetori
  • Jepen Super dhoma hoteli tween room me qera tek 21 Dhjetori

Super tween room hotel rooms for rent on 21 December

Daily rented hotel room tween rooms in one of the best areas in Tirana on 21 December Naim Frashri Street near Embassy Block.
🔑The rooms are newly invested and furnished in a very modern and very high quality.
M Breakfast included.
Located 2.3 km from Skanderbeg Square, 6 km from Dajti Express, 2 km from the former Enver Hoxha Block and Residence, 2.9 km from Tirana Artificial Lake and 20 km from Tirana International Airport


Pagesa 25 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 40.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 905

Jepen dhoma hoteli me qera ditore tween room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 Dhjetori Rruga Naim Frashri prane Bllokut te Ambasadave.
🔑Dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore.
🥞Gjithashtu ofrohet edhe mengjesi i perfshire.
📍Ndodhet 2.3 km nga Sheshi Skenderbej, 6 km nga Dajti Ekspres, 2 km nga ish Blloku dhe Rezidenca e Enver Hoxhes, 2.9 km nga Liqeni Artificial I Tiranes dhe 20 km nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes