Apartamente me qera ditore ne qender, Tirane Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 16/02/2020 18:06

4,500 Leke

  • Apartamente me qera ditore ne qender, Tirane
  • Apartamente me qera ditore ne qender, Tirane
  • Apartamente me qera ditore ne qender, Tirane

Apartment for rent rent in Tirana

Apartment for rent rent in Tirana
Daily rental apartments in Tirana

-Reserve n: 069 88 011 81.

Daily rented apartment in Tirana, starting from 19 Euro Night.
The apartments are fully furnished and are located near Tirana's center (Block, Myslym Shyri, Dinamo Stadium, formerly Expo's exhibition).

-Studio pr 2 3 person (2500 3000 All Born)
-Studio Apartment for 2 3 people (3500 4000 All Nata)
-Apartment for 3 - 4 people (4500 5000 All Nata)

Reserve n: 069 88 011 81
email: choosebalkans@gmail.com,
fb: www.facebook.com ChooseBalkans
webpage: www.choosebalkans.com


Pagesa 4,500 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 45.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania
Lexime 6477

Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane, prane qendres. Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor, internet, etj. Cmimet variojne 4500 - 8200 lek/nata ose 36 - 67 euro/nata.

Per me shume informacion ose rezervime:
Tel +
Instagram: @choosebalkans
Facebook: Choose Balkans
Website: www.choosebalkans.com