Apartament 1+1 Shtepi me qera Vlore Lungomare Vlore

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 24/03/2020 12:36

One bedroom apartment for rent in Vlora

The apartment is 1 + 1, 75 qm and is furnished with new furniture, with kitchenware and washing machine.
2 minutes on foot you are in the sea and close to the city.
Downstairs there is a grocery store.


Pagesa 2,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 1
Qyteti - Zona Vlore - Lungomare
Adresa Shaban Demiraj
Lexime 9142

Apartament 2.000 mij lek nata ose 15.000 mij lek ne muaj, e lir deri ne fund te mait.
Rruga: Shaban Demiraj Vlore.
Apartamenti esht 1+1 me ballkon, 75 m2.
2 minuta ne kemb je ne det te plazhi i ri,
ne Lungomare dhe afer ne qytet.
Posht baneses ka dyqan me ushqime
dhe vend parkimi.
Apartamenti esht i mobiluar me mobilje te reja,
me enet e guzhines dhe me lavatrice.