Apartament per pushime ne Radhim Vlore Vlore

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 21/02/2020 20:19

20 Euro

  • Apartament per pushime ne Radhim Vlore
  • Apartament per pushime ne Radhim Vlore
  • Apartament per pushime ne Radhim Vlore
  • Apartament per pushime ne Radhim Vlore

Apartment for vacation in Radhim Vlore

Rent new apartment 70m square third floor with 60m elevator from the sea The apartment consists of bedroom living room with cooking balcony balcony overlooking the sea complete with all conditions cooler tv air conditioner washing machine.more contact no 0695386338 or 0696124416 as well as WhatsApp.


Pagesa 20 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 3
Qyteti - Zona Vlore - Radhime
Adresa Radhime vlore
Lexime 11707

Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i pershtatshem per 4-5 persona.Apartamenti perbehet nga dhome gjumi,sallon me gatim,tualet ballkon me pamje nga deti i kompletuar me te gjitha kushtet frigorifer,kondicioner,tv,lavatrice.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper kontaktoni ne nr ose si dhe ne WhatsApp.