Dhoma plazhi ne Borsh Himare

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 21/02/2020 23:38

2 person beach Borsh Sarande

OKAZION Starting from 2000 leke fully equipped beach rooms, suitable for couples (2 persons), the rooms are 25m from the sea in a quiet noise zone. For more information call 0695386338


Pagesa 2,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 1
Qyteti - Zona Himare - Borsh
Adresa Ruga e plazhit BORSH
Lexime 12385

Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 25 meter nga deti.Disponojm dhoma te pershtatshme per 2 persona, dhe apartamente 1+1 te pershtatshme per 4 persona. dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson. Per me teper telefononi ne nr ne ose si dhe ne WhatsApp.
ose .