Apartament me qira ne Pogradec perball liqenit per pushime verore Pogradec

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 28/03/2020 11:49

2,000 Leke

  • Apartament me qira ne Pogradec perball liqenit per pushime verore
  • Apartament me qira ne Pogradec perball liqenit per pushime verore
  • Apartament me qira ne Pogradec perball liqenit per pushime verore

Apartment for rent in Pogradec near the lake for summer holidays

I rent a 1 + 1 apartment in the heart of the city by the lake, complete with new furniture, 10 meters far from the beach, second floor with fantastic views to the lake, price 30 thousand € night, : 0674585749 or 0694870263


Pagesa 2,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 59.00
Kati 2
Qyteti - Zona Pogradec - Qender
Adresa Pedonalja perball hotel Enkelanes
Lexime 7101

Jap me qira apartament 1+1 ne zemer te qytetit perball liqenit e komletuar ,mobilim I ri dhe shum komod,largesia nga plazhi 10 metra,kati I dyte me pamje fantastike perball liqenit,,cmimi 20 mij lek nata ,,,numri I kon: I pershtatshem per nje cift me dy femije,,, apartamentI eshte I lire ne shtator