Tirane,super ambjent me kondicioner,wi-fi,parkim,e kompletuar me te gjitha,5 min.large bulevardit ri Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 31/03/2020 12:17

27 Euro

  • Tirane,super ambjent me kondicioner,wi-fi,parkim,e kompletuar me te gjitha,5 min.large bulevardit ri
  • Tirane,super ambjent me kondicioner,wi-fi,parkim,e kompletuar me te gjitha,5 min.large bulevardit ri
  • Tirane,super ambjent me kondicioner,wi-fi,parkim,e kompletuar me te gjitha,5 min.large bulevardit ri
  • Tirane,super ambjent me kondicioner,wi-fi,parkim,e kompletuar me te gjitha,5 min.large bulevardit ri

Tirana, super environment with air conditioner, wi-fi, parking, complete with 5 min.large boulevard

New building, altitude for foreigners, 5 min.large Meridian hotel and the new boulevard joining the siri hills road, all in + wi-fi + parking.the hotel is surrounded by a 24 hour surveillance camera. gool maps.


Pagesa 27 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 47.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga gjon mili
Lexime 2560

Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel Meridian dhe bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra,all in +wi-fi+parkim.ambjenti perth objektit i survejuar me kamera 24 ore.Rruga gjon mili>shiko gool mape.