qira vjetore ne shengjin  

 Online 116 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
30 Euro

Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata ... (Premium 19.09.2019)

50 Euro

Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, tv. ap.ndodhet buze deti, ngjitur me hotel kamomil. plazhi eshte ngjitur me apartamentin, cdo person ... (Premium 23.09.2019)

50 Euro

Benilva Durres - Dhoma Plazzhi

Golem/Shkembi Kavajes | Durres NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma tek shkembi i kavajes ne dures. perfshire ne cmim eshte mengjesi, parkim privat dhe shezllonat. dhomat jane te kompletuara dhe ajer te ... (Premium 15.09.2019)

60 Euro

Julius Hotel Golem Durres

Currilat | Durres NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Julius hotel ndodhet ne golem durres dhe ofron sherbim cilesor per pushuesit. dhomat jane te arreduara me stil sweet dhe standart per te bere sa me... (Premium 16.09.2019)

20 Euro

Jani Dhoma - Dhoma Plazhi Me Qera Ne Zvernec

Zvernec | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
34.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma me qera ne zvernec vlore. dhomat jane me te gjitha komoditetet mobilim, mundesi gatimi, kondisioner, internet wi-fi. ambjent i gjelberu... (Premium 19.09.2019)

20 Euro

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ... (Premium 19.09.2019)

35 Euro

Vila Italia - Dhoma Plazhi Lungomare

Lungomare | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Dhoma plazhi ne lungomare 50 metra nga deti. ambjentet jane te pajisura me mobilim dhe mundesi gatimi. cdo dhome ka kondisioner dhe internet wifi ... (Premium 08.09.2019)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 21.09.2019)

2,000 Leke Dhoma plazhi Hyrje e mobiluar me te gjitha kushtet vetem per 2000 mij .Nxitoni per pronotime

Dhoma Plazhi

Uji i ftojte | Vlore (2.68 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (12:53): Hyrje e mobiluar me te gjitha kushtet vetem per 2000 mij .nxitoni per pronotime ju mirpresim ... Lexo detajet..

30 Euro Calliope Apartments Himare Ne Calliope Apartamente ju mund te parkut per te lira dhe ka nje kopsht te perba

Calliope Apartments Himare

Qender | Himare (0.48 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (12:37): Ne calliope apartamente ju mund te parkut per te lira dhe ka nje kopsht te perbashket me objektet barbecue ne dispozicion per ju ne asnje kosto shtese. studiot kane nje aneks kuzhine me nje tavoline ngrenie, nj... Lexo detajet..

3,000 Leke Shtepi plazhi ne Qerret Shtepi plazhi ne Qerret e kompletuar prane detit.Kontaktoni per me shume informa

Shtepi Plazhi Ne Qerret

Qerret | Kavaje
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (12:35): Shtepi plazhi ne qerret e kompletuar prane detit.kontaktoni per me shume informacione.... Lexo detajet..

2,000 Leke Dhoma plazhi  Akoma skeni vendos ku do ti kaloni pushimet verore ?
Ja nje opsion #Vlora_jone_

Dhoma Plazhi

Uji i ftojte | Vlore (2.68 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (12:33): Akoma skeni vendos ku do ti kaloni pushimet verore ? ja nje opsion #vlora_jone_e_bukur okasion shpi me qera ,zona #uje_i_ftohte #ish_vilat_enverit . kati i pare ,hyrie me çmim ekonomik 2000 leke te rej... Lexo detajet..

25 Euro JEPER ME QERA 25 EURO  APARTAMENTI 1+1 NE KATIN E DYTE ME SIPERFAQE 70m2 E MOBILUAR
NE KOMPLEKSIN DIAM

Jeper Me Qera 25 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (12:18): Apartamenti 1+1 ne katin e dyte me siperfaqe 70m2 e mobiluar ne kompleksin diamma prane grand blue fafa. vetem 50m larg bregut te detit. per rezervimet dhe familjaret ulje. cmimi:25euro/nata . 0682388880 ... Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera 1+1 apartamenti 20€ Qera Apartmenti 1+1 . Me sip . 59m2 ne katin e 2 . Me pamje nga lindja. E mobilu

Jepet Me Qera 1+1 Apartamenti 20€

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (12:11): Qera apartmenti 1+1 . me sip . 59m2 ne katin e 2 . me pamje nga lindja. e mobiluar me te gjitha kushtet . vetem 50m nga bregu detit . ne cmim perfshihet dhe parkingu . midis resorteve grand blue fafa dhe diamma... Lexo detajet..

30 Euro Eva`s Apartments Himara Eva`s Apartments ndodhet ne Himare,12 minuta larg plazhit.Ajo ofron WiFi falas,p

Eva`s Apartments Himara

Qender | Himare (0.48 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (12:09): Eva`s apartments ndodhet ne himare,12 minuta larg plazhit.ajo ofron wifi falas,parking falas,ajer te kondicionuar,tv ne apartament,dhome gumi te mobiluar,frigorifer,tualet dhe nje kuzhine te pergjithshme per te... Lexo detajet..

25 Euro 25€ TE GJITHA KUSHTET  APARTAMENTI I MOBILUAR . 70 m2 . NE KATIN E DYTE . 100 m NGA BREGU DETIT . MIDIS

25€ Te Gjitha Kushtet

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (12:07): Apartamenti i mobiluar . 70 m2 . ne katin e dyte . 100 m nga bregu detit . midis 2 resorteve me 5*. argetime pafund , relax. per vetem 25€ . shezllonat dhe parkingu falas . +355683143333 +355694701011... Lexo detajet..

3,000 Leke Himare, Jap me qera apartament 1+1+A Kati 2, 60 m²  Himare, Jap me qera apartament 1+1+verande , kati i dyte , ne qender te Himares,

Himare, Jap Me Qera Apartament 1+1+a Kati 2, 60 M²

Qender | Himare (0.48 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (12:07): Himare, jap me qera apartament 1+1+verande , kati i dyte , ne qender te himares, i mobiluar , uje dhe drita 24 ore. per muajin shtator , cmimi eshte 3.000 leke nata 0697905125, 0672029208... Lexo detajet..

30 Euro

Hotel-vila Benardi Golem Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne golem te durrsit. dhomat jane te mobiluara dhe me konsidioner. struktura disponon wifi dhe parkim privat. ne hotel keni dhe pish... (Premium 05.09.2019)

4,000 Leke Dhoma plazhi Himare Dhome plazhi ne Himare,garsoniere e kompletuar me kuzhine krevate dhe tualet.Dho

Dhoma Plazhi Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (12:00): Dhome plazhi ne himare,garsoniere e kompletuar me kuzhine krevate dhe tualet.dhoma e plazhit ndodhet prane detit. nr kontakti: 069 623 8207... Lexo detajet..

1,250 Leke Dhoma plazhi Ne plazhin e golemit japim dhoma per pushime Ne plazh ,dhomat Kane te gjitha ban

Dhoma Plazhi

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.08.2019 (11:59): Ne plazhin e golemit japim dhoma per pushime ne plazh ,dhomat kane te gjitha banjot brenda ,jane te gjitha te mobiluara ,kane frigorifer dhe nje guzhine per te gatuar kane 4 shtreter cdo dhome.parking te gara... Lexo detajet..

1,400 Leke Dhoma Plazhi Japim dhoma plazhi me qera 10 euro nata. Eshte shtepi private me oborr. Dhoma ka

Dhoma Plazhi

Plepa | Durres (4.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (11:59): Japim dhoma plazhi me qera 10 euro nata. eshte shtepi private me oborr. dhoma ka te perfshire kuzhinen, banjen dhe ballkon. ne dhome ka 3 ose 4 krevat. eshte qetesi dhe pasterti, nuk ka rruge makinash ne afersi... Lexo detajet..

20 Euro Apartament me qera 20€ nata  Apartmenti 1+1 . Me sip . 59m2 ne katin e 2 . Me pamje nga lindja. E mobiluar me

Apartament Me Qera 20€ Nata

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (11:54): Apartmenti 1+1 . me sip . 59m2 ne katin e 2 . me pamje nga lindja. e mobiluar me te gjitha kushtet . vetem 50m nga bregu detit . ne cmim perfshihet dhe parkingu . midis resorteve grand blue fafa dhe diamma . nj... Lexo detajet..

30 Euro Dhoma plazhi Sarande Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte mode

Dhoma Plazhi Sarande

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (11:16): Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. ofrojm wifi kondicioner, kuzhine .apartamentet ndodhen 2 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit cel. : 0035569523199... Lexo detajet..

20 Euro Jepen apartamente me qera per plazh ne Sarande,cmimet me te mira Jepen apartamente luksoze me qera per plazh ne Sarande.Cmimi per nje gasonjere v

Jepen Apartamente Me Qera Per Plazh Ne Sarande,cmimet Me Te Mira

Qender | Sarande (11.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (11:13): Jepen apartamente luksoze me qera per plazh ne sarande.cmimi per nje gasonjere varion nga 20 deri ne 30 euro.poashtu ofrojme dhe apartamente 1+1 .dhomat i kane te gjitha kushtet si : kondicioner,wifi,tv,banje,k... Lexo detajet..

3,000 Leke Vacation home rental Fantastic,vacation home rental
Book your holidays in Sarande straight from this

Vacation Home Rental

Qender | Sarande (2.53 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (11:01): Fantastic,vacation home rental book your holidays in sarande straight from this page just by sending us a message or alternatively you can ring us directly -tel no: 0693081091 rezervo pushime ne sarande me ... Lexo detajet..

35 Euro Achilles Apartments Saranda Achilles Apartments ndodhen ne Sarande.Apartamentet ofrojne nje komoditet te koh

Achilles Apartments Saranda

Qender | Sarande (1.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.08.2019 (11:00): Achilles apartments ndodhen ne sarande.apartamentet ofrojne nje komoditet te kohes.dhoat jane te pajisura me krevate,kuzhina te plotsuar dhe tualet dhe tv.gjithashtu ofrohet dhe parking publik afer apartamentev... Lexo detajet..

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera di

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (10:44): Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost o... Lexo detajet..

35 Euro

Hotel Ne Vlore 30 M Nga Deti

Radhime | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne vlore. vila ndodhet 30 metra nga vija bregdetare. super ambjent. nxitoni te rezervoni dhomat me te mira. ndodhemi 500 m nga kal... (Premium 01.09.2019)

30 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

20 Euro

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose fami... (Premium 19.09.2019)

30 Euro

Vila Xhaferaj - Dhoma Plazhi Familjare Dhe Per Cifte

Lungomare | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. ndodhemi ne nje kompleks vilash ne nje zone te qete pas vijes se pare ne lungomare rret... (Premium 18.09.2019)

12 Euro Dhome Plazhi me Qera Leshohet me Qera Dhome Plazhi per te gjithe ata qe duan te pushojne te qete ne Q

Dhome Plazhi Me Qera

Qender | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (10:37): Leshohet me qera dhome plazhi per te gjithe ata qe duan te pushojne te qete ne qytetin e pogradecit. ne 1+1 ne katin e pare te nje pallati, 40 m larg liqenit. ideale per cifte ose familje te vogla. permbush kus... Lexo detajet..

11 Euro Dhoma me qera Jap me Qera kati e dyte e nje vile ne plazh Te golemit siperfaqa e katit eshte 1

Dhoma Me Qera

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
19.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (10:03): Jap me qera kati e dyte e nje vile ne plazh te golemit siperfaqa e katit eshte 180 m2 perbehet nga 4dhoma+ guzhine cdo dhome ka banjo brenda eshte e mobiluar ka cdo dhome 4 shtreter ,uje + drita 24 ore vila ka ... Lexo detajet..

20 Euro Apartament ne plazh (Golem)20 euro nata Ofrjome apartament me qera ne plazhin e golemit (shkembi i kavajes). Apartamenti

Apartament Ne Plazh (golem)20 Euro Nata

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.08.2019 (10:00): Ofrjome apartament me qera ne plazhin e golemit (shkembi i kavajes). apartamenti organizohet 1+1dhe ballkon 100 large nga deti siperfaqe 50 m2 kati 9 .imobiluar me kushte me bahkohore. kondicioner. tv. wifi ash... Lexo detajet..

25 Euro Apartament me qera per sezon vere lungomare Jepet me qera nje apartament ne lungomare vlore, hyrja eshte 50m2 dhe 50 metra n

Apartament Me Qera Per Sezon Vere Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.08.2019 (09:58): Jepet me qera nje apartament ne lungomare vlore, hyrja eshte 50m2 dhe 50 metra nga deti,hyrja eshte e kompletuar me te gjitha plus dhe kondicioner,cmimi 25€ nata nr kontakti 0672431018 dhe ne what up e viber... Lexo detajet..

4,000 Leke Dhoma Plazhi Borsh Dhoma plazhi ne Borsh,te mobiluara dhe teper te rehatshme.Kontaktoni ne nr 06993

Dhoma Plazhi Borsh

Borsh | Himare (10.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (09:27): Dhoma plazhi ne borsh,te mobiluara dhe teper te rehatshme.kontaktoni ne nr 0699316107 per me shume informacione ose per rezervime.... Lexo detajet..

3,500 Leke Borsh Vetem 5 min.prane Bregdetit.
Jepen Dhoma te arreduara ne menyre Moderne.
Kusht

Borsh

Borsh | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (09:25): Vetem 5 min.prane bregdetit. jepen dhoma te arreduara ne menyre moderne. kushte shume te mira.ambient shume i qete. pamje fantastike.... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi me qera - Golem Durres Pershendetje!
Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme.
Cm

Shtepi Me Qera - Golem Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.08.2019 (09:25): Pershendetje! ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. cmimi i diskutueshem ne varesi te kohezgjatjes se qendrimit tuaj. apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.aty keni dhe k... Lexo detajet..

35 Euro Apartamente me qera ditore ne Lungomare Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e Lungomares ne qytetin e Vlores, apar

Apartamente Me Qera Ditore Ne Lungomare

Uji i ftojte | Vlore (0.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.08.2019 (09:23): Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e lungomares ne qytetin e vlores, apartamentet ndodhen ne pallate te reja me ashensor me kushte bashkekohore, te kompletuara me cdo gje te nevojshme, ajer i kondicionua... Lexo detajet..

20 Euro Jani Dhoma - Dhoma plazhi me qera ne Zvernec Japim dhoma me qera ne Zvernec Vlore. Dhomat jane me te gjitha komoditetet mobil

Jani Dhoma - Dhoma Plazhi Me Qera Ne Zvernec

Zvernec | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
34.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (09:21): Japim dhoma me qera ne zvernec vlore. dhomat jane me te gjitha komoditetet mobilim, mundesi gatimi, kondisioner, internet wi-fi. ambjent i gjelberuar 200m nga plazhi i zvernecit. cmime konkuruese.... Lexo detajet..

25 Euro shtepi pushimi ne plazhin e vlores per 4 persona Apartament me 1 dhome gjumi plotesisht i mobiluar dhe komod per pushime ne Vlore

Shtepi Pushimi Ne Plazhin E Vlores Per 4 Persona

Lungomare | Vlore (1.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.08.2019 (09:21): Apartament me 1 dhome gjumi plotesisht i mobiluar dhe komod per pushime ne vlore. disponon sallon dhe kend kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje te detit. banesa ndodhet ne shetitore... Lexo detajet..

4,000 Leke Dhoma ne Himare Dhoma Plazhi ne Himare ofrojne dhoma te kompletuara me krevate,kuzhine,tualet,ba

Dhoma Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (09:20): Dhoma plazhi ne himare ofrojne dhoma te kompletuara me krevate,kuzhine,tualet,ballkon etj.kontaktoni per me shume informacione.... Lexo detajet..

20 Euro Banesa me Qera  golem Jap me Qera kati e dyte e nje vile ne plazh Te golemit siperfaqa e katit eshte 1

Banesa Me Qera Golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (09:16): Jap me qera kati e dyte e nje vile ne plazh te golemit siperfaqa e katit eshte 180 m2 perbehet nga 4dhoma+ guzhine cdo dhome ka banjo brenda eshte e mobiluar ka cdo dhome 4 shtreter ,uje + drita 24 ore vila ka ... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim