qmimqet e hoteleve ne vlore  

 Online 4 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
30 Euro
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te areduara se fundmi dhe permbajne shtrate... 26/09/2020 20:48... Lexo detajet..

50 Euro

50 Euro

Qender | Sarande
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamente vende ndodhja lagjia nr.4 rruga e portir turistik. largesia nga deti 35 m kati 4 . kati fundit pa anshesore siperfaqe totale 110 m2 2 dhoma gjumi , 1 sallon , 1 tualet. akomodim total ne individ , deri ne 6 persona. 1 krevate do... 25/09/2020 12:17... Lexo detajet..

40 Euro
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Dhoma plazhi te cilat ndodhen ne katin e 7 te nje pallati vende ndodhja. rruga hotel butrinti largesia nga deti 30 m kati 7 panoramik. ngjitja behet me anshesore deri ne katin e 6. nga kati i 6-7 me shkalle siperfaqe totale 35 m2 1 dhome gjum... 25/09/2020 16:36... Lexo detajet..

2,000 Leke
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📣vila meli ofron dhoma me qera per pushues. 🏠vila meli eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te pelqyera te pushuesve. 🏞dhomat kane kushte teper te mira, te paisura me cdo paisje te nevojshme si dhe ofrojne pamje shume te kendshme. ... 26/09/2020 23:03... Lexo detajet..

2,000 Leke
💥Vila Meli ofron dhoma me qera per pushues/Vlore💥 📣Vila Meli ofron dhoma me qera per pushues.

🏠Vila Meli eshte e pozicion

2,000 Leke

Uji i ftojte | Vlore (1.35 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📣vila meli ofron dhoma me qera per pushues. 🏠vila meli eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te pelqyera te pushuesve. 🏞dhomat kane kushte teper te mira, te paisura me cdo paisje te nevojshme si dhe ofrojne pamje shume te kendshme. ... 26/09/2020 23:03... Lexo detajet..

30 Euro
Apartamente me qera Apartamente me qera ditore dhe mujore 1+1 dhe 2+1 ne zonen e transballkanikes dh

30 Euro

Qender | Vlore (1.65 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartamente me qera ditore dhe mujore 1+1 dhe 2+1 ne zonen e transballkanikes dhe ne skelë.... 26/09/2020 21:36... Lexo detajet..

30 Euro
Hotel Centrale,Dhoma me qira ditore ne Vlore pas Lungomare Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores Lungomare ne qytetin e

30 Euro

Lungomare | Vlore (0.94 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te areduara se fundmi dhe permbajne shtrate... 26/09/2020 20:48... Lexo detajet..

30 Euro Rr. Myslym Shyri, ngjitur me tregun cam, lihet me qira ditore, apartmenti Ne qender te Tiranes, ngjitur me tregun cam, lihet me qira ditore

30 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Ne qender te tiranes, ngjitur me tregun cam, lihet me qira ditore... 26/09/2020 18:23... Lexo detajet..

48 Euro Jepet me qera ditore Apartament  Jepet Apartament me qera ditore tek rruga e barikadave perball Sami Frashrit 
K

48 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet apartament me qera ditore tek rruga e barikadave perball sami frashrit kati fundit papfingo(hostel)... 26/09/2020 17:59... Lexo detajet..

50 Euro APARTAMENT ME QERA DITORE APARTAMENT ME QERA DITORE
Kelti Center Apartment ofron:
Apartament 2+1 me qer

50 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

apartament me qera ditore kelti center apartment ofron: apartament 2+1 me qera ditore kapaciteti 4 persona ne qender te tiranes /parkim/wifi 30€/nata per 2 persona 40€/ nata per 3 persona 50€/nata per 4 persona rezervo:viber/whatsapp/s... 26/09/2020 17:58... Lexo detajet..

30 Euro Apartament me qera ditore Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. Dy

30 Euro

Don Bosko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. dy dhoma gjumi 4 krevate dy tualete dhe ballkon. cmimi eshte 30 euro nata ... 26/09/2020 17:53... Lexo detajet..

30 Euro Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera kati i 3 me ashensor 1+1 e mobiluar

30 Euro

Qender | Pogradec
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet shtepi me qera kati i 3 me ashensor 1+1 e mobiluar... 26/09/2020 17:51... Lexo detajet..

37 Euro 🌞 Esal Hote - Qendrimi, parkim, mengjes dhe darke, beach bar, cader si dhe Wi-Fi kudo 📌Esal Hotel 🏨 i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te pushuesve pra

37 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📌esal hotel 🏨 i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te pushuesve prane shkembit te kavajes ofron dhoma plazhi. 🏨dhomat jane te organizuara ne nje menyre perfekte duke ofruar kushte moderne. gjithashtu ofron arredim bashkekohore dhe... 26/09/2020 17:49... Lexo detajet..

60 Euro

Sarande - Jepet Apartament Per 6 Persona

Qender | Sarande NjoftimeFalas.com
2+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament vende ndodhja. rruga hotel butrinti largesia nga deti 30 m kati 5 . ngjitja behet me anshesore siperfaqe totale 120 m2 2 dhoma gjumi... (Premium 29.09.2020)

37 Euro

📌esal hotel 🏨 i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te pushuesve prane shkembit te kavajes ofron dhoma plazhi. 🏨dhomat jane te organ... (Premium 29.09.2020)

20 Euro Apartament me qera ditore Jepet apartament 1+1 me qera ditore 
Preferohen familjare 
Min 2 nete
Apartam

20 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 1+1 me qera ditore preferohen familjare min 2 nete apartamenti eshte u pajisur me aksesoret e nevojshem i mobiluar dhe lehtesisht i aksesueshem nga rruga kryesore. ofrohet mundesi parkiki privat. ... 26/09/2020 17:10... Lexo detajet..

17 Euro Ambjent me kondicioner.e oompletuar me te gjitha.ne Tirane,17 ero,te gjitha te perfshira.5 min nga bulevardi i ri. Rruga Gjon Mili,pallat,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,all

17 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Rruga gjon mili,pallat,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,all in,parkim,wifi,etj.... 26/09/2020 16:57... Lexo detajet..

21 Euro Tirane.Garzonjer me kondicioner,Kati 2te, all in,te gjitha te perfshira ne qendres tregtare concord Pallat,Tirane.

21 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
27 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat,tirane.... 26/09/2020 16:56... Lexo detajet..

27 Euro Super dubleks me kondicioner e kompletuar me te gjitha+wufi,prane qendres tregtare concord. 1Dubleks super komod,i kompleuar me te gjitha+ kondicioner +wifi.prane qendres t

27 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

1dubleks super komod,i kompleuar me te gjitha+ kondicioner +wifi.prane qendres tregtare concord.tirane.... 26/09/2020 16:56... Lexo detajet..

25 Euro Apartanent 1+1+ballkon+kondicioner.all in.wifi parkim.5 min large bulevardit te ri Pallat i ri .1+1+kondicioner.Me ballkon.E kompletuar me te gjitha.parkim.wifi.al
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat i ri .1+1+kondicioner.me ballkon.e kompletuar me te gjitha.parkim.wifi.all in.5 min large bulevardit te ri.etj... 26/09/2020 16:56... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent me kondicioner kati 3te,all in Pallat

21 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
25 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat... 26/09/2020 16:55... Lexo detajet..

19 Euro Ambjent me kondicioner.all in.+ wifi te shpejte.smart tv.kati 2te.prane qendres tregtare concord Pallat i ri.ambjent me kondicioner all in+ wifi.smat tv.android..prane cncord c
1+1
Dhoma|Sallon
25 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner all in+ wifi.smat tv.android..prane cncord center.kati 2te.etj.... 26/09/2020 16:55... Lexo detajet..

20 Euro TIRANE,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,te gjithe te perfshira,parkim+wi-fi Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri d
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri dhe hotel meridian.adresa rruga gjin mili.... 26/09/2020 16:55... Lexo detajet..

15 Euro Ambjent i kompletuar me te gjitha+ wifi.kati 2te.15€.prane qendres tregtare concord.all in. Pallat.ambjent kati 2te.i kompletuar+wifi.prane qendres tregtare concord.Tirane.
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat.ambjent kati 2te.i kompletuar+wifi.prane qendres tregtare concord.tirane.... 26/09/2020 16:55... Lexo detajet..

3,000 Leke Dhoma plazhi Radhim Jepen apartamente 1+1  me qera ditore jane te sapo mobiluara me ambjent gatimi

3,000 Leke

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepen apartamente 1+1 me qera ditore jane te sapo mobiluara me ambjent gatimi me marketin afer ofrojme mundesi akomodimi 5 -6 persona deti 2 - 3 minuta larg me kembe apartamentet jane me pamje nga rruga dhe deti pagesa per muajin korrik 35 mij lek... 26/09/2020 16:17... Lexo detajet..

3,000 Leke Shtepi pushimi Jepet me qera apartamenti 1+1.Eshte i mobiluar 
 me  kushte shume komode ka

3,000 Leke

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1.eshte i mobiluar me kushte shume komode ka dhe ajer te kondisionuar wifi ashensor parking ndodhet 3-4 minuta larg detit per muajin qershor 30 mije lek nata korrik 30-35 mij lek nata ka dhe pamje nga deti dhe rrug... 26/09/2020 16:17... Lexo detajet..

19 Euro Tirane,ambjent e kompletuar dhe kondicioner,all in,te gjithe re perfshira,5 min large nga bulevardi Pallat hyrhe me vete ,te gjithe te perfshira,+wifi+parkim,etj.
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat hyrhe me vete ,te gjithe te perfshira,+wifi+parkim,etj.... 26/09/2020 14:39... Lexo detajet..

45 Euro Suite AioAlbania trilo bibagni Jepet me qera ditore/javore apartamente ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.

45 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera ditore/javore apartamente ne nje nga zonat me te mira te tiranes. ap. 2+1+2 banjo+ verande,kati i 6 dhe ap.1+1+bllk 37 euro/nata, jane te mobiluar ne menyre bashkekohore. per rezervim dhe informacione te metejshme kontaktoni ne nr e tel... 26/09/2020 12:46... Lexo detajet..

25 Euro 🔴 Jepet Super dhome hoteli me qera ditore double room Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

25 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga frederik shiroka. 🔑dhoma eshte e sapo investuar dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. 📍ndodhet 2.3 km nga sh... 26/09/2020 11:16... Lexo detajet..

20 Euro Apartament me qera Vlore Jepet apartament me qera ditore ne vlore prane kryqezimit t Aleksandrise

20 Euro

Qender | Vlore
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament me qera ditore ne vlore prane kryqezimit t aleksandrise... 26/09/2020 10:18... Lexo detajet..

15 Euro Shtepi plazhi ne Vlore 1+1 apartament Apartament 1+1,maksimumi 4 persona.Me te gjitha paisjet:guzhine gatimi,uje 24 or

15 Euro

Qender | Vlore
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1,maksimumi 4 persona.me te gjitha paisjet:guzhine gatimi,uje 24 ore,me ventilator.Çmimi per korikun 20€,per gushtin eshte 25€.... 26/09/2020 10:08... Lexo detajet..

25 Euro Tirane, jepet me qera ditore apartament Kati 4, 60 m² 25 Euro/nata (Pas Casa Italia) Jepet apartament me qira ditore pas Casa Italia.
Apartamenti ndodhet ne katin e
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira ditore pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane restorant " new king house" siperfaqja prej 60m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 1 kreva... 26/09/2020 09:55... Lexo detajet..

60 Euro Sarande - Jepet apartament per 6 persona Apartament
Vende ndodhja. Rruga hotel Butrinti
Largesia nga deti 30 m
Kati 5

60 Euro

Qender | Sarande (2.94 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament vende ndodhja. rruga hotel butrinti largesia nga deti 30 m kati 5 . ngjitja behet me anshesore siperfaqe totale 120 m2 2 dhoma gjumi , 1 sallon , 2 tualet. akomodim total ne individ , deri ne 6 persona. 1 krevate dopio, 2 krevat... 25/09/2020 22:11... Lexo detajet..

1,500 Leke DHOMA PLAZHI 1+1 ORIKUM .1500 LEKE NATA Jepen me qira dhoma plazhi 1 +1 ne Orikum..
Ndertese e re
E kompletuar me kuz

1,500 Leke

Orikum | Vlore (14.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepen me qira dhoma plazhi 1 +1 ne orikum.. ndertese e re e kompletuar me kuzhine gatimi gatimi me korrent me parkim makine . me internet. e disponueshme per 4-5 persona 1500 leke nata ... 25/09/2020 20:03... Lexo detajet..

40 Euro Sarande - Jepen Dhoma plazhi me mobilim modern dhe panje nga deti Dhoma plazhi te cilat ndodhen ne katin e 7 te nje pallati
Vende ndodhja. Rruga

40 Euro

Qender | Sarande (2.94 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Dhoma plazhi te cilat ndodhen ne katin e 7 te nje pallati vende ndodhja. rruga hotel butrinti largesia nga deti 30 m kati 7 panoramik. ngjitja behet me anshesore deri ne katin e 6. nga kati i 6-7 me shkalle siperfaqe totale 35 m2 1 dhome gjum... 25/09/2020 16:36... Lexo detajet..

32 Euro Jepen Super dhoma hoteli triple room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne

32 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. ... 25/09/2020 16:22... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim