shtepi me qera durres plazh  

 Online 22 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
50 Euro

Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, tv. ap.ndodhet buze deti, ngjitur me hotel kamomil. plazhi eshte ngjitur me apartamentin, cdo person ... (Premium 23.09.2019)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 21.09.2019)

2,000 Leke Apartament me qira ne Pogradec perball liqenit per pushime verore Jap me qira apartament 1+1 ne zemer te qytetit perball liqenit e komletuar ,mobi

Apartament Me Qira Ne Pogradec Perball Liqenit Per Pushime Verore

Qender | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.09.2019 (17:11): Jap me qira apartament 1+1 ne zemer te qytetit perball liqenit e komletuar ,mobilim i ri dhe shum komod,largesia nga plazhi 10 metra,kati i dyte me pamje fantastike perball liqenit,,cmimi 20 mij lek nata ,,,n... Lexo detajet..

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera di

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.09.2019 (15:30): Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost o... Lexo detajet..

15 Euro Apartament dhoma plazhi 1+1 me qera Vlore Lungomare Apartamenti esht 1+1, me ballkon dhe 75 m² e madhe.
2 minuta ne kemb je ne det

Apartament Dhoma Plazhi 1+1 Me Qera Vlore Lungomare

Uji i ftojte | Vlore (0.94 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.09.2019 (15:26): Apartamenti esht 1+1, me ballkon dhe 75 m² e madhe. 2 minuta ne kemb je ne det, ne lungomare, te plazhi i ri dhe afer ne qytet. posht baneses ka dyqan me ushqime dhe vend parkimi. apartamenti esht i mobilu... Lexo detajet..

20 Euro Tirane,garzonje me kondicioner, e kompletuar me te gjitha,all in 20euro Pallat.ambjent me kondicioner,wi-fi te shpejre  parkim,etj.

Tirane,garzonje Me Kondicioner, E Kompletuar Me Te Gjitha,all In 20euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.81 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.09.2019 (14:29): Pallat.ambjent me kondicioner,wi-fi te shpejre parkim,etj.... Lexo detajet..

22 Euro Myslym Shyri jepet me qira ditore super apartament  Jepet me qira super apaprtament ne rrugen Myslym Shyri, i mobiluar ne menyre bas

Myslym Shyri Jepet Me Qira Ditore Super Apartament

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.09.2019 (14:28): Jepet me qira super apaprtament ne rrugen myslym shyri, i mobiluar ne menyre bashkohore, teper komod dhe i rehatshem, me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake te reja, apartamenti ndodhet ne pallat t... Lexo detajet..

32 Euro Qender jepet me qira ditore apartament 1+1 Jepet me qira ditore apartament 1+ 1 ne qender, i investuar me 2 kondicioner inv

Qender Jepet Me Qira Ditore Apartament 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.09.2019 (14:26): Jepet me qira ditore apartament 1+ 1 ne qender, i investuar me 2 kondicioner inverter, krevat memory, i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti nd... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,apatament,1+1+kondicioner,all in,25ero,kati 2te,prane qendres tregtare concord. Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.

Tirane,apatament,1+1+kondicioner,all In,25ero,kati 2te,prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.09.2019 (14:21): Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.... Lexo detajet..

15 Euro Tirane.Ambjet i kompletuar Tirane,15ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra. Pallat,ambjet per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet m

Tirane.ambjet I Kompletuar Tirane,15ero All In.5min.larg Bulevardit Te Ri Ku Bashkohet Me

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.09.2019 (14:17): Pallat,ambjet per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra dhe 5 min.larg hotel meridian.... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi Sarande 17  euro/nata Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte mode

Dhoma Plazhi Sarande 17 Euro/nata

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.09.2019 (14:16): Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. ofrojm wifi kondicioner, kuzhine .apartamentet ndodhen 2 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit cmimet variojne nga ... Lexo detajet..

30 Euro Apartament me qera ditore Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. Dy

Apartament Me Qera Ditore

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

20.09.2019 (14:15): Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. dy dhoma gjumi 4 krevate dy tualete dhe ballkon. cmimi eshte 30 euro nata ... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,apatament1+1+ballkon+kondicioner,all in,e kompletuar me te gjitha,5 min large bulevardit te ri All in te gjithe te perfshira,apartamen e kompletuar me te gjitha,+ko dicionerwi

Tirane,apatament1+1+ballkon+kondicioner,all In,e Kompletuar Me Te Gjitha,5 Min Large Bulev

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.09.2019 (14:11): All in te gjithe te perfshira,apartamen e kompletuar me te gjitha,+ko dicionerwifi,parkim,etj.5 min large bulevardit te ri,adrsa rruga gjine mili.... Lexo detajet..

30 Euro Hotel Centrale,Dhoma me qira ditore ne Vlore Lungomare Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores Lungomare ne qytetin e

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.09.2019 (10:57): Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te ... Lexo detajet..

2,000 Leke Dhoma plazhi ne Borsh  Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 25 meter nga deti.Disponojm dhoma te pershta

Dhoma Plazhi Ne Borsh

Borsh | Himare (10.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.09.2019 (10:19): Jepen me qera dhoma plazhi ne borsh 25 meter nga deti.disponojm dhoma te pershtatshme per 2 persona, dhe apartamente 1+1 te pershtatshme per 4 persona. dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet cmimi varion... Lexo detajet..

2,500 Leke Apartament per pushime ne Radhim Vlore Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i p

Apartament Per Pushime Ne Radhim Vlore

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.09.2019 (10:19): Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i pershtatshem per 4-5 persona.apartamenti perbehet nga dhome gjumi,sallon me gatim,tualet ballkon me pamje nga deti i kompletuar me ... Lexo detajet..

15 Euro Tirane,ambjent i kompletuar me te gjitha +wifi prane qendres tregtare concord Pallat ,ambjent i kompletuar me te gjitha,prane qendres tregyare concord,te gjit

Tirane,ambjent I Kompletuar Me Te Gjitha +wifi Prane Qendres Tregtare Concord

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.09.2019 (10:08): Pallat ,ambjent i kompletuar me te gjitha,prane qendres tregyare concord,te gjithe te perfshira,all in.etj.... Lexo detajet..

27 Euro Tirane,super ambjent me kondicioner,wi-fi,parkim,e kompletuar me te gjitha,5 min.large bulevardit ri Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel Meridian dhe bulevardit te ri

Tirane,super Ambjent Me Kondicioner,wi-fi,parkim,e Kompletuar Me Te Gjitha,5 Min.large Bul

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.09.2019 (10:08): Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel meridian dhe bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra,all in +wi-fi+parkim.ambjenti perth objektit i survejuar me kamera 24 ore.rruga gjon mili>shiko ... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,apartament 1+1,me kondicioner,e kompletuar,kati 2te,all in,prane qendres tregtare concord. Pallat i ri,kati 2te,ambjent me kondiciiner dhe e kompletuar me te gjitha+wi-fi,

Tirane,apartament 1+1,me Kondicioner,e Kompletuar,kati 2te,all In,prane Qendres Tregtare C

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.09.2019 (10:08): Pallat i ri,kati 2te,ambjent me kondiciiner dhe e kompletuar me te gjitha+wi-fi,all in... Lexo detajet..

19 Euro Tirane,ambjent e kompletuar dhe kondicioner,all in,te gjithe re perfshira,5 min large nga bulevardi  Pallat hyrhe me vete ,te gjithe te perfshira,+wifi+parkim,etj.

Tirane,ambjent E Kompletuar Dhe Kondicioner,all In,te Gjithe Re Perfshira,5 Min Large Nga

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.09.2019 (09:22): Pallat hyrhe me vete ,te gjithe te perfshira,+wifi+parkim,etj.... Lexo detajet..

25 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

20 Euro Vila KAM - Dhoma plazhi 300 m nga deti Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. Vila dis

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.09.2019 (23:33): Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ne rrugen per tek plazhi i zvernecit rreth 5 min me makine. ... Lexo detajet..

19 Euro Tirane.Garzonjer me kondicioner,Kati 2te, all in,te gjitha te perfshira ne  qendres tregtare concord Pallat,Tirane.

Tirane.garzonjer Me Kondicioner,kati 2te, All In,te Gjitha Te Perfshira Ne Qendres Tregta

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.09.2019 (23:07): Pallat,tirane.... Lexo detajet..

25 Euro Vila Sanset Vlore - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mun

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.09.2019 (21:17): Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat ... Lexo detajet..

50 Euro Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, TV. Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, TV. 
AP.ndodhet buze deti, ngjitur

Aspartament 1+1, Me Kondicioner, Frigorifer, Tv.

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.09.2019 (19:02): Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, tv. ap.ndodhet buze deti, ngjitur me hotel kamomil. plazhi eshte ngjitur me apartamentin, cdo person shtese ka pagese ekstra. cmimi nga 50 eu cifit me mengjes... Lexo detajet..

20 Euro Vlore apartament me qera ditore Jepet shtepi 1+1 me qera ditore ne zonen e kryqezimit te aleksandrise perball ho

Vlore Apartament Me Qera Ditore

Qender | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.09.2019 (18:07): Jepet shtepi 1+1 me qera ditore ne zonen e kryqezimit te aleksandrise perball hotel martinit.... Lexo detajet..

2,500 Leke Shtepi me qera ditore ne zonen e ujit te ftohte Jeper shtepi 1+1 (akomodim der ne 5 persona) ne zonen e Lungomares ne vlore. Apa

Shtepi Me Qera Ditore Ne Zonen E Ujit Te Ftohte

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

19.09.2019 (17:48): Jeper shtepi 1+1 (akomodim der ne 5 persona) ne zonen e lungomares ne vlore. apartamenti eshte i sapomobiluar me gjithcka te re dhe bashkekohore, pallat i ri me ashensor. air i kondicionuar wifi dhe parkim fala... Lexo detajet..

3,000 Leke Lirohet ne dt 20 Gusht,apartament me qera buze Liqenit  Apartament i mobiluar ne menyre bashkekohore , perballe hotel enkelana buze liqe

Lirohet Ne Dt 20 Gusht,apartament Me Qera Buze Liqenit

Qender | Pogradec
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.09.2019 (15:56): Apartament i mobiluar ne menyre bashkekohore , perballe hotel enkelana buze liqenit, i pershtatshem deri ne 4 persona, lirohet ne daten 20 gusht, nata 3000 mije lek, shtatori 2000 lek jepet 7 dite e lart jo me... Lexo detajet..

5,000 Leke Himare,  jap me qera apartament ne plazh Kati 6 Jepet per pushues apartament 1+1 ne qender te himares , i pershtatshem per +4 pe

Himare, Jap Me Qera Apartament Ne Plazh Kati 6

Qender | Himare (0.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.09.2019 (11:37): Jepet per pushues apartament 1+1 ne qender te himares , i pershtatshem per +4 persona ... Lexo detajet..

35 Euro Apartament 1+1 ne breg te de Aparatamenti ndodhet prane Premium Hotel Beach, 50 metra nga plazhi, zone mjaft

Apartament 1+1 Ne Breg Te De

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.09.2019 (19:47): Aparatamenti ndodhet prane premium hotel beach, 50 metra nga plazhi, zone mjaft e qete dhe e preferuar per familjare. kapaciteti max 5 persona. per me teper info rrethe orendite shtepiake shikoni fotot. ju lut... Lexo detajet..

2,500 Leke Apartament me qera per plazhista, Vlore Jepet apartament 1 + 1 me qera per plazhista. Apartamenti eshte i kompletuar dhe

Apartament Me Qera Per Plazhista, Vlore

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.09.2019 (19:13): Jepet apartament 1 + 1 me qera per plazhista. apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne lungomare, ne zonen prane shkolles se marines, vlore. per me teper informacion ose prenotim telefononi ne nr e cel: 06... Lexo detajet..

35 Euro Apartamente me qera ditore ne Lungomare Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e Lungomares ne qytetin e Vlores, apar

Apartamente Me Qera Ditore Ne Lungomare

Uji i ftojte | Vlore (0.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.09.2019 (14:58): Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e lungomares ne qytetin e vlores, apartamentet ndodhen ne pallate te reja me ashensor me kushte bashkekohore, te kompletuara me cdo gje te nevojshme, ajer i kondicionua... Lexo detajet..

30 Euro Vila Xhaferaj - Dhoma plazhi familjare dhe per cifte Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. Ndodhemi ne nje k

Vila Xhaferaj - Dhoma Plazhi Familjare Dhe Per Cifte

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (10:43): Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. ndodhemi ne nje kompleks vilash ne nje zone te qete pas vijes se pare ne lungomare rreth 120 metro. ambjentet jane te mobiluara mire me mundesi ga... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim