shtepi pushimesh me qera ne durres  

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
30 Euro
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te areduara se fundmi dhe permbajne shtrate... 18/09/2020 20:39... Lexo detajet..

50 Euro

50 Euro

Qender | Sarande
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamente vende ndodhja lagjia nr.4 rruga e portir turistik. largesia nga deti 35 m kati 4 . kati fundit pa anshesore siperfaqe totale 110 m2 2 dhoma gjumi , 1 sallon , 1 tualet. akomodim total ne individ , deri ne 6 persona. 1 krevate do... 17/09/2020 08:09... Lexo detajet..

40 Euro
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Dhoma plazhi te cilat ndodhen ne katin e 7 te nje pallati vende ndodhja. rruga hotel butrinti largesia nga deti 30 m kati 7 panoramik. ngjitja behet me anshesore deri ne katin e 6. nga kati i 6-7 me shkalle siperfaqe totale 35 m2 1 dhome gjum... 17/09/2020 16:29... Lexo detajet..

2,000 Leke
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📣vila meli ofron dhoma me qera per pushues. 🏠vila meli eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te pelqyera te pushuesve. 🏞dhomat kane kushte teper te mira, te paisura me cdo paisje te nevojshme si dhe ofrojne pamje shume te kendshme. ... 18/09/2020 19:46... Lexo detajet..

27 Euro
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

📌esal hotel i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te pushuesve prane shkembit te kavajes ofron dhoma plazhi. 👉dhomat jane te organizuara ne nje menyre perfekte duke ofruar kushte moderne. 🏨gjithashtu ofron arredim bashkekohore dhe ... 18/09/2020 18:45... Lexo detajet..

15 Euro
Apartament per Plazh ne Durres 15 euro / nata Jepet me qera apartament 48 m per plazh. Apartamenti perbehet nga dhome gjumi
1+1
Dhoma|Sallon
48 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament 48 m per plazh. apartamenti perbehet nga dhome gjumi e kompletuar, sallon, kuzhine gatimi dhe banjo. apartamenti eshte tersishte i mobiluar dhe ndodhet ne zonen me elitare te plazhit ne durres, perball resortit tropikal dh... 18/09/2020 23:41... Lexo detajet..

11 Euro
Apartament ne plazh golemit Apartament plazhi qera ditore .Apartamenti ka 2 dhoma 1 banjo imobiluar komod ko

11 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament plazhi qera ditore .apartamenti ka 2 dhoma 1 banjo imobiluar komod kondicioner ashensor... 18/09/2020 23:37... Lexo detajet..

15 Euro
Apartament 1+1 per 10 dite kapaciteti 7 persona ne zonen e plazhit ne Golem Jepet me qera nje apartament 1+1 kati i dyte ne nje ndertese 5-kateshe per Shtat

15 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera nje apartament 1+1 kati i dyte ne nje ndertese 5-kateshe per shtatorin cmimi per 5 nete eshte 75€. cmim teper i favorshem per zonen, plazhin dhe komoditetet qe ofrohen. apartamenti ka nje dhome gjumi me 1 krevat dopio, 1 krevat tek ... 18/09/2020 23:36... Lexo detajet..

1,500 Leke DHOMA PLAZHI 1+1 ORIKUM .1500 LEKE NATA Jepen me qira dhoma plazhi 1 +1 ne Orikum..
Ndertese e re
E kompletuar me kuz

1,500 Leke

Orikum | Vlore (14.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepen me qira dhoma plazhi 1 +1 ne orikum.. ndertese e re e kompletuar me kuzhine gatimi gatimi me korrent me parkim makine . me internet. e disponueshme per 4-5 persona 1500 leke nata ... 18/09/2020 23:32... Lexo detajet..

15 Euro Shtepi plazhi ne Vlore 1+1 apartament Apartament 1+1,maksimumi 4 persona.Me te gjitha paisjet:guzhine gatimi,uje 24 or

15 Euro

Qender | Vlore
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1,maksimumi 4 persona.me te gjitha paisjet:guzhine gatimi,uje 24 ore,me ventilator.Çmimi per korikun 20€,per gushtin eshte 25€.... 18/09/2020 23:30... Lexo detajet..

30 Euro Hotel Centrale,Dhoma me qira ditore ne Vlore pas Lungomare Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores Lungomare ne qytetin e

30 Euro

Lungomare | Vlore (0.94 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te areduara se fundmi dhe permbajne shtrate... 18/09/2020 20:39... Lexo detajet..

1,500 Leke Japim dhoma me qera 1500 mij lek nata Japim dhoma me 1500 mij lek nata. Kushtet jane standarte me kondicioner, televiz

1,500 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
10 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Japim dhoma me 1500 mij lek nata. kushtet jane standarte me kondicioner, televizor dhe uje 247.sherbimi eshte korrekt dhe i shpejt. sherbejme si naten edhe diten. dhomat jepen edhe me ore brenda dites. adresa eshte mbrapa ambasades amerikane tek kry... 18/09/2020 19:56... Lexo detajet..

2,000 Leke 💥Vila Meli ofron dhoma me qera per pushues/Vlore💥 📣Vila Meli ofron dhoma me qera per pushues.

🏠Vila Meli eshte e pozicion

2,000 Leke

Uji i ftojte | Vlore (1.35 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📣vila meli ofron dhoma me qera per pushues. 🏠vila meli eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te pelqyera te pushuesve. 🏞dhomat kane kushte teper te mira, te paisura me cdo paisje te nevojshme si dhe ofrojne pamje shume te kendshme. ... 18/09/2020 19:46... Lexo detajet..

27 Euro Esal Hotel - Qendrim, parkim, mengjes, çader si dhe Wi-Fi per vetem 27 Euro☀️ 📌Esal Hotel i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te pushuesve prane Sh

27 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

📌esal hotel i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te pushuesve prane shkembit te kavajes ofron dhoma plazhi. 👉dhomat jane te organizuara ne nje menyre perfekte duke ofruar kushte moderne. 🏨gjithashtu ofron arredim bashkekohore dhe ... 18/09/2020 18:45... Lexo detajet..

20 Euro

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose fami... (Premium 25.09.2020)

60 Euro

Sarande - Jepet Apartament Per 6 Persona

Qender | Sarande NjoftimeFalas.com
2+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament vende ndodhja. rruga hotel butrinti largesia nga deti 30 m kati 5 . ngjitja behet me anshesore siperfaqe totale 120 m2 2 dhoma gjumi... (Premium 29.09.2020)

37 Euro

📌esal hotel 🏨 i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te pushuesve prane shkembit te kavajes ofron dhoma plazhi. 🏨dhomat jane te organ... (Premium 29.09.2020)

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli double room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

25 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

... 18/09/2020 18:03... Lexo detajet..

1,500 Leke Gazonjere me qera ditore Dhoma eshte e paisur me 1krevat dopio dhe 1 tek ajer i kondicionuar wifi,televiz

1,500 Leke

Brryli | Tirane (1.67 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Dhoma eshte e paisur me 1krevat dopio dhe 1 tek ajer i kondicionuar wifi,televizor keni uje 24h. cmimi 1500leke te reja... 18/09/2020 18:00... Lexo detajet..

15 Euro Ambjent i kompletuar me te gjitha+ wifi.kati 2te.15€.prane qendres tregtare concord.all in. Pallat.ambjent kati 2te.i kompletuar+wifi.prane qendres tregtare concord.Tirane.
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat.ambjent kati 2te.i kompletuar+wifi.prane qendres tregtare concord.tirane.... 18/09/2020 17:55... Lexo detajet..

37 Euro 🌞 Esal Hote - Qendrimi, parkim, mengjes dhe darke, beach bar, cader si dhe Wi-Fi kudo 📌Esal Hotel 🏨 i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te pushuesve pra

37 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📌esal hotel 🏨 i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te pushuesve prane shkembit te kavajes ofron dhoma plazhi. 🏨dhomat jane te organizuara ne nje menyre perfekte duke ofruar kushte moderne. gjithashtu ofron arredim bashkekohore dhe... 18/09/2020 17:44... Lexo detajet..

17 Euro Tirane.Ambjet me kondicioner& kompletuar Tirane,17ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra. Pallat,ambjet me kondicioner per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri

17 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.10 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat,ambjet me kondicioner per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra dhe 5 min.larg hotel meridian.... 18/09/2020 17:09... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi ne Orikum Japim dhoma plazhi ne Orikum Vlore.

Dhomat jane te kompletuara me kondisioner

20 Euro

Orikum | Vlore (14.12 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose familjar. vila ka mundeai parkimi privat falas. ndodhet rreth 3 minuta me makine nga deti. per rez... 18/09/2020 15:42... Lexo detajet..

60 Euro 🔴 Apartament 1+1 me Ballkon ne zonen e Dhermiut Drimadhes! 4 Net qendrimi 1 Nate Falas. Jepet super apartament 1+1 me Ballkon me pamje fantastike ne zonen e Dhermiut Dr
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Jepet super apartament 1+1 me ballkon me pamje fantastike ne zonen e dhermiut drimadhes . 4 net qendrimi nje falas ... 18/09/2020 14:41... Lexo detajet..

25 Euro Tirane, jepet me qera ditore apartament Kati 4, 63 m² , 25 Euro/nata - Pas Casa Italia Jepet apartament me qira ditore pas Casa Italia.
Apartamenti ndodhet ne katin e
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira ditore pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane restorant " new king house" siperfaqja prej 63m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 1 kreva... 18/09/2020 14:17... Lexo detajet..

27 Euro Super dubleks me kondicioner e kompletuar me te gjitha+wufi,prane qendres tregtare concord. 1Dubleks super komod,i kompleuar me te gjitha+ kondicioner +wifi.prane qendres t

27 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

1dubleks super komod,i kompleuar me te gjitha+ kondicioner +wifi.prane qendres tregtare concord.tirane.... 18/09/2020 13:45... Lexo detajet..

19 Euro Tirane.Ambjent i kompletuar me te gjitha.+wifi.prane qendres tregtare concord Pallat i ri.ambjenti kompletusr me te gjitha+wifi.prane qendres tregtare concord

19 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat i ri.ambjenti kompletusr me te gjitha+wifi.prane qendres tregtare concord.... 18/09/2020 13:36... Lexo detajet..

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli tween room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore tween room ne nje nga zonat me te mira ne t

25 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

... 18/09/2020 10:29... Lexo detajet..

32 Euro Jepen Super dhoma hoteli triple room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne

32 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. ... 18/09/2020 10:29... Lexo detajet..

200 Euro 🔴 Jepet super apartament 2+1 me qera me super verande me pamje fantastike ne Dhermi, Drimadhe 🔴 Domi Apartaments!!!

🔴 Jepet super apartament 2+1 me super verande m
2+1
Dhoma|Sallon
200 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🔴 domi apartaments!!! 🔴 jepet super apartament 2+1 me super verande me pamje fantastike pjese e hotelit domi apartments me qera ne zonen e dhermiut drimadhes, rruga perivolo . apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri 4 katesh me pa... 18/09/2020 10:29... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent me kondicioner kati 3te,all in Pallat

21 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
25 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat... 18/09/2020 09:57... Lexo detajet..

25 Euro Apartanent 1+1+ballkon+kondicioner.all in.wifi parkim.5 min large bulevardit te ri Pallat i ri .1+1+kondicioner.Me ballkon.E kompletuar me te gjitha.parkim.wifi.al
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat i ri .1+1+kondicioner.me ballkon.e kompletuar me te gjitha.parkim.wifi.all in.5 min large bulevardit te ri.etj... 18/09/2020 09:57... Lexo detajet..

20 Euro TIRANE,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,te gjithe te perfshira,parkim+wi-fi Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri d
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri dhe hotel meridian.adresa rruga gjin mili.... 18/09/2020 09:57... Lexo detajet..

21 Euro Tirane.Garzonjer me kondicioner,Kati 2te, all in,te gjitha te perfshira ne qendres tregtare concord Pallat,Tirane.

21 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
27 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat,tirane.... 18/09/2020 09:54... Lexo detajet..

20 Euro Super smbjent me kondicioner.e kompletuar me te gjitha +wifi+ parkim.5 min large Bulevardit te Ri. Ambjent me kondicioner.all in.5 min large hotel Meridian dhe Bulevardit te ri.ad
1+1
Dhoma|Sallon
39 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Ambjent me kondicioner.all in.5 min large hotel meridian dhe bulevardit te ri.adressa; rruga gjon mili.etj.... 18/09/2020 09:53... Lexo detajet..

19 Euro Ambjent me kondicioner.all in.+ wifi te shpejte.smart tv.kati 2te.prane qendres tregtare concord Pallat i ri.ambjent me kondicioner all in+ wifi.smat tv.android..prane cncord c
1+1
Dhoma|Sallon
25 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner all in+ wifi.smat tv.android..prane cncord center.kati 2te.etj.... 18/09/2020 09:53... Lexo detajet..

23 Euro Ambjent me kondicioner Tirane.e kopletuar me te gjitha.+ wifi.prane qendres tregtare concord. Pallat i Ri.ambjent me kondicioner.allin.e kompletuar me te gjitha.+ wifi.Tirane

23 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner.allin.e kompletuar me te gjitha.+ wifi.tirane.prane qendres tregtare concord.... 18/09/2020 09:52... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent me kondicioner e kompletuar me te gjitha.kati 3te.prane qendres tregtare concord.Tirane Pallat i Ri.ambjent me kondicioner+ wifi.e kompletuar me te gjitha.all in.prane

21 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
27 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner+ wifi.e kompletuar me te gjitha.all in.prane qendres tregtare concord.tirane.... 18/09/2020 09:52... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim