shtepia per plazh ksamil  

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
29 Euro
Super aparrament me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha+ wifi.prane qendres tregtare concod.Ti Pallat,kati 3 te,super apartament me tre ambjente,all in te gjithe te perfshira,

29 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat,kati 3 te,super apartament me tre ambjente,all in te gjithe te perfshira,wifi,etj. prane qendres tregtare concord.etj.... 28/11/2020 18:52... Lexo detajet..

25 Euro
Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e kompletuar me te gjitha,all in,tr gjith te perfshira,+wi-fi Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2t

25 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
47 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2te,etj.... 28/11/2020 18:52... Lexo detajet..

21 Euro
Tirane,Ambjent me kondicioner,kati 2te,all in,prane qendred tregtare concord. Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.

21 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
25 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.... 28/11/2020 18:52... Lexo detajet..

27 Euro Tirane,super ambjent 1+1 me konficioner,all in+wi-fi,prane qendres tregtare concord. Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.

27 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
47 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.... 28/11/2020 18:52... Lexo detajet..

25 Euro 🔴 Jepet Super dhome hoteli me qera ditore double room Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

25 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga frederik shiroka. 🔑dhoma eshte e sapo investuar dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. 📍ndodhet 2.3 km nga sh... 28/11/2020 18:51... Lexo detajet..

29 Euro 🔴 Jepen Super dhoma hoteli triple room me qera tek 21 Dhjetori 🔴 29 euro Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne

29 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. ... 28/11/2020 18:51... Lexo detajet..

30 Euro Apartament APARTAMENTE ME QERA DITORE OSE MUJORE.
NDODHET MBRAPA "CASA ITALIA",

30 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamente me qera ditore ose mujore. ndodhet mbrapa "casa italia", rruga pavaresia pallati 2nk group, (kashare). apartament i ri.... 28/11/2020 16:30... Lexo detajet..

25 Euro Tirane, jepet me qera ditore apartament Kati 4, 60 m² 25 Euro/nata (Pas Casa Italia) Jepet apartament me qira ditore pas Casa Italia.
Apartamenti ndodhet ne katin e
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira ditore pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane restorant " new king house" siperfaqja prej 60m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 1 kreva... 28/11/2020 16:27... Lexo detajet..

20 Euro DHOMA PLAZHI PRANE PISHAVE GOLEM KAVAJE JAPIM DHOMA PLAZHI ME TE GJITHE KOMODITETIN E DUHUR .

20 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Prane pishave golem kavaje japim dhoma plazhi me te gjithe komoditetin e duhur ..me ambient gatimi,tv,frigo.wi-fi.parkim makinash uje 24 ore.kondicioner .....etje tel 0682187294... 28/11/2020 15:18... Lexo detajet..

20 Euro Apartament me qera DHOMA PLAZHI NE DURRES - Ofroj apartamente me qera . Apartamentet jane 1+1 te

20 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (5.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Dhoma plazhi ne durres - ofroj apartamente me qera . apartamentet jane 1+1 te mobiluara plotesisht . apartamentet ndodhen ne katin e pare dhe te dyte . pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ambient te jashtem per argetimin e femijeve , si dhe ven... 28/11/2020 15:13... Lexo detajet..

30 Euro Apartament me Qera ne Golem, prane AS Hotel Apartament 1+1, 60 m2 ne Golem ngjitur me AS Hotel apo Diamma Resort. Apartament

30 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 1+1, 60 m2 ne golem ngjitur me as hotel apo diamma resort. apartamenti eshte plotesisht i mobiluar, i pajisur me ajer te kondicionuar, kati i trete i nje pallati 5 katesh. apartamenti ndodhet rreth 50 -100 m larg detit. zona ku ben pjese a... 28/11/2020 15:11... Lexo detajet..

100 Euro Jap me Qera vile ne fshatin turistik Diell Vile me qira Kavaje(Qerret)
Per muajin shtator tetor eshte e disponuar 100€ n

100 Euro

Zone Periferike | Kavaje (11.61 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
182 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Vile me qira kavaje(qerret) per muajin shtator tetor eshte e disponuar 100€ nata ndersa per afat te gjate kohor cmimi eshte i diskutueshem vile dykateshe dhe papafingo me qira ne nje zone mjaft te mire ne nje fshat turistik ne qeret kavaje. vi... 28/11/2020 14:48... Lexo detajet..

25 Euro Apartamen pushimi Apartamen me qera ditore

25 Euro

Lungomare | Vlore (1.77 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamen me qera ditore... 28/11/2020 14:40... Lexo detajet..

1,500 Leke Gazonjere me qera ditore Dhoma eshte e paisur me 1krevat dopio dhe 1 tek ajer i kondicionuar wifi,televiz

1,500 Leke

Brryli | Tirane (1.67 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Dhoma eshte e paisur me 1krevat dopio dhe 1 tek ajer i kondicionuar wifi,televizor keni uje 24h. cmimi 1500leke te reja... 28/11/2020 14:15... Lexo detajet..

3,000 Leke Garsoniere me qira ne zonen e Gardes Garsoniere me qira ditore ne nje zone shume te mire te Tiranes (Garda) me tualet

3,000 Leke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Garsoniere me qira ditore ne nje zone shume te mire te tiranes (garda) me tualet privat, tv smart, kondicioner, 2 krevate (1 dopio) (1 tek) 3,000 all dita per qendrime me te gjata se nje kave ka diskutim ne cmim... 28/11/2020 11:07... Lexo detajet..

19 Euro Tirane,ambjent e kompletuar dhe kondicioner,all in,te gjithe re perfshira,5 min large nga bulevardi Pallat hyrhe me vete ,te gjithe te perfshira,+wifi+parkim,etj.
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat hyrhe me vete ,te gjithe te perfshira,+wifi+parkim,etj.... 27/11/2020 22:45... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent me kondicioner e kompletuar me te gjitha.kati 3te.prane qendres tregtare concord.Tirane Pallat i Ri.ambjent me kondicioner+ wifi.e kompletuar me te gjitha.all in.prane

21 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
27 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner+ wifi.e kompletuar me te gjitha.all in.prane qendres tregtare concord.tirane.... 27/11/2020 16:37... Lexo detajet..

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli tween room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore tween room ne nje nga zonat me te mira ne t

25 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

... 27/11/2020 16:25... Lexo detajet..

20 Euro 🔴 Jepen Super dhoma hoteli double room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

20 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. ... 27/11/2020 12:16... Lexo detajet..

23 Euro Tirane,ambjent me kondicioner i kompletuar me te gjitha +wifi prane qendres tregtare concord Te gjithe te perfshira,ambjent me kondicioner,etj.

23 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Te gjithe te perfshira,ambjent me kondicioner,etj.... 27/11/2020 09:01... Lexo detajet..

21 Euro Tirane,super ambjent me kondicioner,& kompletuar me te gjitha,all in,+ wifi-tv androit,prane concord Pallat i ri,super ambjent me kondicioner,all in,wifi,tv.android,cdo gje e re,etj

21 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
27 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat i ri,super ambjent me kondicioner,all in,wifi,tv.android,cdo gje e re,etj. prane qendres tregtare concord.... 27/11/2020 08:59... Lexo detajet..

20 Euro Ambjent me kondicioner.e oompletuar me te gjitha.ne Tirane,17 ero,te gjitha te perfshira.5 min nga bulevardi i ri. Rruga Gjon Mili,pallat,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,all

20 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Rruga gjon mili,pallat,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,all in,parkim,wifi,etj.... 27/11/2020 08:40... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent i kompletuar me te gjitha+ wifi.prane qendres tregtare concord.Tirane. Pallat.ambjent me kondicioner i kompletuar me te gjitha+ wifi.prane qendres treg

21 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
33 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat.ambjent me kondicioner i kompletuar me te gjitha+ wifi.prane qendres tregtare concord.tirane... 27/11/2020 08:24... Lexo detajet..

23 Euro Ambjent me kondicioner Tirane.e kopletuar me te gjitha.+ wifi.prane qendres tregtare concord. Pallat i Ri.ambjent me kondicioner.allin.e kompletuar me te gjitha.+ wifi.Tirane

23 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner.allin.e kompletuar me te gjitha.+ wifi.tirane.prane qendres tregtare concord.... 27/11/2020 08:24... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent .kati 2te.(all in)e kompletuar+ kondicioner+ wifi te shpejte.prane qendres tregtare concord. Pallat i Ri.ambjent me kondicioner.e kompletuar me te gjitha+ wifi.kati 2te.pran

21 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner.e kompletuar me te gjitha+ wifi.kati 2te.prane e qendres tregtare concord.tirane.... 27/11/2020 08:23... Lexo detajet..

35 Euro super apartament me kondicioner,per te huaj,kati 3te i kompletuar me te gjitha+ wifi,prane concordit apartament i kompletuar me te gjitha+ wifi,(all in)+kondicioner.prane qendres tr

35 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament i kompletuar me te gjitha+ wifi,(all in)+kondicioner.prane qendres tregtare concord.etj.... 27/11/2020 08:23... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,jepet apartament me qira ditore 25 euro , Pas Casa Italias Jepet apartament me qira ditore pas Casa Italia.
Apartamenti ndodhet ne katin e

25 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira ditore pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane karburant bolv oil. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 1 krevat dopio, kuzhine me te... 27/11/2020 01:22... Lexo detajet..

30 Euro Shtepi me qera ne Shengjin Jepet me qera apartament (1+1) 65 m2 ne Qender te Shengjinit,prane Hotel Rafaelo

30 Euro

Shengjin | Lezhe (4.83 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament (1+1) 65 m2 ne qender te shengjinit,prane hotel rafaelo ,kati i 4 me ashensor ,80 meter larg detit,i pershtatshem per 5-6 persona.apartamenti perbehet nga dhome gjumi,sallon me gatim,dhome e vogel me krevat dopjo,tualet, ball... 26/11/2020 22:03... Lexo detajet..

20 Euro Super smbjent me kondicioner.e kompletuar me te gjitha +wifi+ parkim.5 min large Bulevardit te Ri. Ambjent me kondicioner.all in.5 min large hotel Meridian dhe Bulevardit te ri.ad
1+1
Dhoma|Sallon
39 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Ambjent me kondicioner.all in.5 min large hotel meridian dhe bulevardit te ri.adressa; rruga gjon mili.etj.... 26/11/2020 10:57... Lexo detajet..

20 Euro TIRANE,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,te gjithe te perfshira,parkim+wi-fi Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri d
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat,ambjent me kondicioner,all in,parkim wi-fi,etj.5 min nga bukevardi i ri dhe hotel meridian.adresa rruga gjin mili.... 26/11/2020 10:57... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim