turizem ne lezhe  450 Njoftime

 Online 19 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
3,000 Leke Shtepi plazhi ne Qerret Shtepi plazhi ne Qerret e kompletuar prane detit.Kontaktoni per me shume informa

Shtepi Plazhi Ne Qerret

Zone Periferike | Kavaje
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.05.2019 (22:28): Shtepi plazhi ne qerret e kompletuar prane detit.kontaktoni per me shume informacione.... Lexo detajet..

5,000 Leke Apartamente me qera ne Lukove Apartamente me qera per pushime. Ambiente 2+1. Me kondicioner. Per me shume info

Apartamente Me Qera Ne Lukove

Qender | Sarande (15.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.05.2019 (20:18): Apartamente me qera per pushime. ambiente 2+1. me kondicioner. per me shume infoormacione kontaktoni ne nr. 00355692108302 , 00355692565298. ju mirepresim... Lexo detajet..

35 Euro Achilles Apartments Saranda Achilles Apartments ndodhen ne Sarande.Apartamentet ofrojne nje komoditet te koh

Achilles Apartments Saranda

| Sarande (1.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.05.2019 (18:08): Achilles apartments ndodhen ne sarande.apartamentet ofrojne nje komoditet te kohes.dhoat jane te pajisura me krevate,kuzhina te plotsuar dhe tualet dhe tv.gjithashtu ofrohet dhe parking publik afer apartamentev... Lexo detajet..

25 Euro Apartament Pushimi ne Vlore Apartament pushimi ne Vlore per sezonin e veres. Apartamenti eshte 1+1+2 Ballkon

Apartament Pushimi Ne Vlore

Uji i ftojte | Vlore (1.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.05.2019 (17:46): Apartament pushimi ne vlore per sezonin e veres. apartamenti eshte 1+1+2 ballkone, me siperfaqe rreth 70m katrore, ndodhet rreth 80m prane detit ne rrugen rushit gurishova. apartamenti perfshin: guzhine gatimi,... Lexo detajet..

29 Euro Apartamente Pushimi ne Vlore Apartament pushimi afer detit per sezonin e veres. Apartamenti permban: Ambjent

Apartamente Pushimi Ne Vlore

Zone Periferike | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.05.2019 (17:46): Apartament pushimi afer detit per sezonin e veres. apartamenti permban: ambjent rrethues clodhes dhe ku mund te luajne femijet, parkim ne garazh falas, guzhine gatimi, frigorifer, lavatrice, kondicioner, intern... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi Pushimi ne Vlore Apartament pushimi ne Vlore per sezonin e veres. Apartamenti eshte 1+1 me siperf

Shtepi Pushimi Ne Vlore

Zone Periferike | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.05.2019 (17:46): Apartament pushimi ne vlore per sezonin e veres. apartamenti eshte 1+1 me siperfaqe rreth 70m katrore, ndodhet rreth 150m prane detit ne rrugen dhimiter thanasi. apartamenti perfshin: ambjent rrethues clodhes d... Lexo detajet..

2,500 Leke Apartament dhoma plazhi 1+1 me qera Vlore Lungomare Apartamenti esht 1+1, i lir nga data 01.06.19 deri ne daten 30.09.19 dhe 75 qm,

Apartament Dhoma Plazhi 1+1 Me Qera Vlore Lungomare

Uji i ftojte | Vlore (0.94 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.05.2019 (16:30): Apartamenti esht 1+1, i lir nga data 01.06.19 deri ne daten 30.09.19 dhe 75 qm, mund te flen 6 persona. adressa: shaban demiraj vlore. pagesa 2500 mij lek nata ne qershor. apartamenti esht i mobiluar me mobil... Lexo detajet..

40 Euro Apartamente me 1+1 me 20€ dhe 2+1 me 40 € Keto cmime vlejne deri ne 25 qershor. Apartamentet jane ne katin e dyte dhe te t

Apartamente Me 1+1 Me 20€ Dhe 2+1 Me 40 €

Qender | Sarande (1.79 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.05.2019 (13:47): Keto cmime vlejne deri ne 25 qershor. apartamentet jane ne katin e dyte dhe te trete te nje vile private, 5 min me makine nga qendra. shtepia ka pamje marramendese, eshte e miremobiluar, e rehatshme dhe e fresk... Lexo detajet..

5,000 Leke Dhoma plazhi ne Qeparo Dhoma plazhi ne Qeparo 30m nga deti me dizajn te mbrekullueshem dhe 
pamje fant

Dhoma Plazhi Ne Qeparo

| Himare (8.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.05.2019 (13:07): Dhoma plazhi ne qeparo 30m nga deti me dizajn te mbrekullueshem dhe pamje fantastike nga deri ne ishullin e korfuzit. dhomat jane te pajisura me kondicioner, 1 krevat dopjo dhe 2 tek dhe televizor.guzhina e... Lexo detajet..

70 Euro Jap me qera duplex ne Gjirin e Lalzit, prane detit Jap me qera apartament  duplex (vile) ne Gjirin e Lalzit, kompleksi  Lura 1, rad

Jap Me Qera Duplex Ne Gjirin E Lalzit, Prane Detit

Gjiri i Lalzit | Durres (21.79 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.05.2019 (11:48): Jap me qera apartament duplex (vile) ne gjirin e lalzit, kompleksi lura 1, radha e trete, me pamje nga deti. ne katin e pare ndodhet ambienti i ndenjes me verande; ambienti i gatimit dhe ngrenies; banjo... Lexo detajet..

4,000 Leke Dhoma plazhi ne Qeparo Dhoma Plazhi fare prane detit te mrekullueshem te Qeparos,ofrojne dhoma te mobil

Dhoma Plazhi Ne Qeparo

Zone Periferike | Himare (8.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.05.2019 (17:42): Dhoma plazhi fare prane detit te mrekullueshem te qeparos,ofrojne dhoma te mobiluara dhe teper komoditet dhe nje pamje mbreslense.... Lexo detajet..

4,000 Leke Shtepi pushimi ne Qeparo Ju ftojme te kaloni pushimet tuaja ne Rivieren Shqiptare dhe me cmimet
me te mi

Shtepi Pushimi Ne Qeparo

| Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.05.2019 (17:39): Ju ftojme te kaloni pushimet tuaja ne rivieren shqiptare dhe me cmimet me te mira. ne qeparo ju do te shijoni ujin e paster te detit jon, natyren e mrekullueshme dhe dhomat e plazhit te cilat ndodhen vetem 5 ... Lexo detajet..

60 Euro Jepet apartament 1+1 me qera ditore ne Vlore, tek Kalaja (buze detit)  Jepet apartament 1+1 me qera ditore ne Vlore, tek Kalaja (buze detit) Apartament

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Ditore Ne Vlore, Tek Kalaja (buze Detit)

Uji i ftojte | Vlore (4.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

17.05.2019 (15:40): Jepet apartament 1+1 me qera ditore ne vlore, tek kalaja (buze detit) apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje (me 2 krevata tek ) , 2 ballkone (me pamje 180 grade nga de... Lexo detajet..

30 Euro TREEHOUSE APARTAMENT AIR BNB KARL GEGA, BULEVARDI I RI TREEHOUSE APARTMENT AIR BNB MIREPRET KLIENTET E SAJ TE HUAJ DHE VENDAS NE NJE AM

Treehouse Apartament Air Bnb Karl Gega, Bulevardi I Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.16 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

17.05.2019 (13:52): Treehouse apartment air bnb mirepret klientet e saj te huaj dhe vendas ne nje ambient te rinovuar ne qender te tiranes, me kapacitet per 1-4 persona, me tarifa konkurente per zonen. adresa: bulevardi i ri, ... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e kompletuar me te gjitha,all in,tr gjith te perfshira,+wi-fi Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2t

Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,all In,tr Gjith Te Perfsh

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.05.2019 (08:39): Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2te,etj.... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,apatament,1+1+kondicioner,all in,25ero,kati 2te,prane qendres tregtare concord. Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.

Tirane,apatament,1+1+kondicioner,all In,25ero,kati 2te,prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.05.2019 (08:39): Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.... Lexo detajet..

21 Euro Tirane,Ambjent me kondicioner,kati 2te,all in,prane qendred tregtare concord. Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.

Tirane,ambjent Me Kondicioner,kati 2te,all In,prane Qendred Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.05.2019 (08:38): Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.... Lexo detajet..

27 Euro Tirane,super ambjent 1+1 me konficioner,all in+wi-fi,prane qendres tregtare concord. Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.

Tirane,super Ambjent 1+1 Me Konficioner,all In+wi-fi,prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

17.05.2019 (08:38): Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.... Lexo detajet..

27 Euro Tirane,super ambjent me kondicioner,wi-fi,parkim,e kompletuar me te gjitha,5 min.large bulevardit ri Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel Meridian dhe bulevardit te ri

Tirane,super Ambjent Me Kondicioner,wi-fi,parkim,e Kompletuar Me Te Gjitha,5 Min.large Bul

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.05.2019 (08:35): Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel meridian dhe bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra,all in +wi-fi+parkim.ambjenti perth objektit i survejuar me kamera 24 ore.rruga gjon mili>shiko ... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,apartament 1+1,me kondicioner,e kompletuar,kati 2te,all in,prane qendres tregtare concord. Pallat i ri,kati 2te,ambjent me kondiciiner dhe e kompletuar me te gjitha+wi-fi,

Tirane,apartament 1+1,me Kondicioner,e Kompletuar,kati 2te,all In,prane Qendres Tregtare C

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.05.2019 (08:35): Pallat i ri,kati 2te,ambjent me kondiciiner dhe e kompletuar me te gjitha+wi-fi,all in... Lexo detajet..

19 Euro Tirane,ambjent i konpletuar me te gjitha,all in+wi-fi,prane bulevardit te ri dh e hotel Meridian,gar Pallat i ri ,ambjent garzonjer,e kompletuar me te gjitha,wi-fi dhe mundesi parki

Tirane,ambjent I Konpletuar Me Te Gjitha,all In+wi-fi,prane Bulevardit Te Ri Dh E Hotel Me

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.05.2019 (08:35): Pallat i ri ,ambjent garzonjer,e kompletuar me te gjitha,wi-fi dhe mundesi parkimi,per dy persona maks.5 min.large bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen ssiri kodra dhe 5 min.large hotel meridian.... Lexo detajet..

19 Euro Tirane.Garzonjer me kondicioner,Kati 2te, all in,te gjitha te perfshira ne  qendres tregtare concord Pallat,Tirane.

Tirane.garzonjer Me Kondicioner,kati 2te, All In,te Gjitha Te Perfshira Ne Qendres Tregta

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.05.2019 (08:33): Pallat,tirane.... Lexo detajet..

15 Euro Tirane.Ambjet i kompletuar Tirane,15ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra. Pallat,ambjet per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet m

Tirane.ambjet I Kompletuar Tirane,15ero All In.5min.larg Bulevardit Te Ri Ku Bashkohet Me

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.05.2019 (08:32): Pallat,ambjet per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra dhe 5 min.larg hotel meridian.... Lexo detajet..

25 Euro Tirane.Apartament1+1+kondicioner,kati 2te,All in,e kompletuar,prane qendres tregtare concord Pallat i ri,ambjent per dy persona,All in+ wi-fi.Prane qendres tregtare concord.

Tirane.apartament1+1+kondicioner,kati 2te,all In,e Kompletuar,prane Qendres Tregtare Conco

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
49.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.05.2019 (08:29): Pallat i ri,ambjent per dy persona,all in+ wi-fi.prane qendres tregtare concord.kati 2te.etj.... Lexo detajet..

30 Euro TREEHOUSE APARTAMENT AIR BNB KARL GEGA, BULEVARDI I RI TREEHOUSE APARTMENT AIR BNB MIREPRET KLIENTET E SAJ TE HUAJ DHE VENDAS NE NJE AM

Treehouse Apartament Air Bnb Karl Gega, Bulevardi I Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.16 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

17.05.2019 (03:01): Treehouse apartment air bnb mirepret klientet e saj te huaj dhe vendas ne nje ambient te rinovuar ne qender te tiranes, me kapacitet per 1-4 persona, me tarifa konkurente per zonen. adresa: bulevardi i ri, ... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim