machine in affitto  

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

14 Euro Okazion vetem 14 euro dita    Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
- 1

Okazion Vetem 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

19.08.2019 (00:25):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . - 1 deri ne 7 dite cmimi 14 euro - 8 deri ne 14 dite cmimi 13 euro - 15 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negoci...Lexo detajet..

25 Euro Rent a car!Makina me qera! Makina me qera te kategorive te ndryshme.Ofrojm dhe sherbimin shtes makin +shofe

Rent A Car!makina Me Qera!

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
70,000 Kilometra

18.08.2019 (22:29):Makina me qera te kategorive te ndryshme.ofrojm dhe sherbimin shtes makin +shofer nese ju nevojitet.adresa durres shkozet perbri karburant bolv oil....Lexo detajet..

20 Euro Golf 5 me qera Golf V me qera
Motorr 2.0 TDI
Viti 2005,
Kambio automat
navi +dvd , versioni

Golf 5 Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (22:28):Golf v me qera motorr 2.0 tdi viti 2005, kambio automat navi +dvd , versioni highline cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 320 Jepet me qera ML 320 
Viti 2009
230.000 km
Ne gjendje shume te mire estetike,

Jepet Me Qera Ml 320

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

18.08.2019 (22:25):Jepet me qera ml 320 viti 2009 230.000 km ne gjendje shume te mire estetike, motorrike dhe mekanike. cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

35 Euro rental cars! Makina me qera Makina me qera te kategorive te ndryshme adresa:Durres shkozet karburant bolv oi

Rental Cars! Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
0 Kilometra

18.08.2019 (21:29):Makina me qera te kategorive te ndryshme adresa:durres shkozet karburant bolv oil....Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

18.08.2019 (21:22):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

16 Euro Makina Me Qera Tirane Japim me qera makina te ndryshme Automatike Manuale Naft Benzine Gaz,çmime te l

Makina Me Qera Tirane

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
30,000 Kilometra

18.08.2019 (20:38):Japim me qera makina te ndryshme automatike manuale naft benzine gaz,çmime te lira duke filluar me 16 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit,adresa rruga elbasanit siper fakoltetit ekonomik t...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355

18.08.2019 (20:35):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Lexo detajet..

16 Euro Makina me qera 16€ dita Makina me qera te ndryshme Automatike Manuale Naft Benzin Gaz Ekonomike Luksi Ma

Makina Me Qera 16€ Dita

Tirane
Karburanti
10 Viti
1 Kilometra

18.08.2019 (20:24):Makina me qera te ndryshme automatike manuale naft benzin gaz ekonomike luksi makina 7 vendeshe cmime nga 16 € dita ne vartesi te makines si zgjedhni dhe diteve adresa rruga elbasanit siper gjuheve te huaja. ...Lexo detajet..

15 Euro Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Makina me qera duke filluar nga 15 Euro Dita

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 15 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

18.08.2019 (18:29):Makina me qera duke filluar nga 15 euro dita ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Golf Jepet me qera Golf Plus
Cmimi duke filluar nga 20-100 Euro

Jepet Me Qera Golf

Vlore
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

18.08.2019 (18:08):Jepet me qera golf plus cmimi duke filluar nga 20-100 euro...Lexo detajet..

15 Euro Japim Makina Me Qera Makina me qera me çmime duke filluar me 15 euro ne vartesi te makines si zgjedh

Japim Makina Me Qera

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

18.08.2019 (18:02):Makina me qera me çmime duke filluar me 15 euro ne vartesi te makines si zgjedhni dhe diteve te perdorimit...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS - DURRES

CMIME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO / DITA

Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

18.08.2019 (18:01):Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera smart Jepet me qera Smart
Viti 2010
Kondicioner
Cmime duke filluar nga 20 Euro

Jepet Me Qera Smart

Vlore
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

18.08.2019 (17:52):Jepet me qera smart viti 2010 kondicioner cmime duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

30 Euro Eurocars Vlora / Car rent/ Makina me qera Makina me qera ditore ne Vlore
Opel Astra me 30 euro dita (1-6 dite). Cmimi ndr

Eurocars Vlora / Car Rent/ Makina Me Qera

Vlore
Nafte Karburanti
2007 Viti
10,000 Kilometra

18.08.2019 (17:52):Makina me qera ditore ne vlore opel astra me 30 euro dita (1-6 dite). cmimi ndryshon ne varesi te nr te diteve qe makina merret me qera....Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Ford Fiesta Jepet me qera 
Ford fiesta 
Motorr 1.4
Nafte 
Kambio manual 
Cmimi 20 euro

Jepet Me Qera Ford Fiesta

Vlore
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.08.2019 (17:45):Jepet me qera ford fiesta motorr 1.4 nafte kambio manual cmimi 20 euro...Lexo detajet..

30 Euro Eurocars Vlora Eurocars Vlora ofron makina ekonomike dhe shume komode me cmimet me te lira! Cil

Eurocars Vlora

Vlore
Nafte Karburanti
2009 Viti
10,000 Kilometra

18.08.2019 (17:44):Eurocars vlora ofron makina ekonomike dhe shume komode me cmimet me te lira! cilesia eshte e garantuar! merreni tani nje ford focus vetem per 30 euro dita (1-6) super cmim! 1.7 nafte viti 2009. cmimi i qerase ...Lexo detajet..

15 Euro Makina me Qera Rruga Elbasanit Makina me qera duke filluar me 17 euro dita , Benz
Wolswagen
Opel
Toyota
Nis

Makina Me Qera Rruga Elbasanit

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
70,000 Kilometra

18.08.2019 (17:41):Makina me qera duke filluar me 17 euro dita , benz wolswagen opel toyota nisan daçia houndai audi makina automatike e manuale ekonomike e luksi makina 7 vendesh etj...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Ford Focus Titanium Jepet me qera 
Ford Focus Titanium
Motorr 2.0
Viti 2010
Benzine- Gaz
kambio

Jepet Me Qera Ford Focus Titanium

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (17:12):Jepet me qera ford focus titanium motorr 2.0 viti 2010 benzine- gaz kambio automatike cmime duke filluar nga 15 euro ...Lexo detajet..

14 Euro Makina me qera nertil rent car Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
1 d

Makina Me Qera Nertil Rent Car

Tirane
Tjeter Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

18.08.2019 (16:28):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro 6deri ne 12 dite cmimi 13 euro 13 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Audi A4 Rezervoni dhe perfitoni levizjen me makinat 🚗me cmimet me te mira ne treg!
J

Jepet Me Qera Audi A4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

18.08.2019 (15:54):Rezervoni dhe perfitoni levizjen me makinat 🚗me cmimet me te mira ne treg! ju mirepresim ne zyrat tona! jepet me qera audi a4 😳super ekonomike😳 motorr➡️1.8 gaz-benzin kamio➡️automatike z...Lexo detajet..

35 Euro Eurocars Vlora / Car rental Makinat me te mira ne Vlore jane te Eurocars Vlora 😉
Ju sjellim nje makine s

Eurocars Vlora / Car Rental

Vlore
Benzin Karburanti
2007 Viti
10,000 Kilometra

18.08.2019 (15:54):Makinat me te mira ne vlore jane te eurocars vlora 😉 ju sjellim nje makine super ekonomike dhe komode per ne qytet: peugeot 107 automatic fillon nga 20 euro dita (23-30 dite) cmimi ndryshon ne varesi te ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Ford Focus Jepet me qera Ford Focus
Motorr 1. 8
Nafte 
Kambio manual 
Cmimi 20 Euro dit

Jepet Me Qera Ford Focus

Vlore
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.08.2019 (15:52):Jepet me qera ford focus motorr 1. 8 nafte kambio manual cmimi 20 euro dita ...Lexo detajet..

20 Euro Hepet me qera Hyundai Jepet me qera Hyundai
Motorr 1.1
Benzine
Kambio automatike
Cmimi 20 euro d

Hepet Me Qera Hyundai

Vlore
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (15:51):Jepet me qera hyundai motorr 1.1 benzine kambio automatike cmimi 20 euro dita ...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Golf 5 Mjafton një telefonatë për të gjetur makinën e preferuar gati në areroport

Jepet Me Qera Golf 5

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (14:17):Mjafton një telefonatë për të gjetur makinën e preferuar gati në areroport ditën e mbërritjes🛍️ kurseni kohë dhe lekë. golf 5 jepet me qera👍 kamio :manuale☑️ motorri : 1.6 benzine☑...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas