makina me qera  39 njoftime

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

14 Euro Makina me qera nertil rent car Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
1 d

Makina Me Qera Nertil Rent Car

Tirane
Tjeter Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

19.04.2019 (19:19):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro 6deri ne 12 dite cmimi 13 euro 13 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me...Lexo detajet..

17 Euro RENT A CAR-MAKINA ME QERA NE TIRANE dhe ne RINAS Ofrojme makina me qera duke filluar nga 17 euro.
Cilesi shum e mire.
Na gjeni

Rent A Car-makina Me Qera Ne Tirane Dhe Ne Rinas

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

19.04.2019 (16:53):Ofrojme makina me qera duke filluar nga 17 euro. cilesi shum e mire. na gjeni ne tirane dhe rinas. per me shum kontaktoni ne: +355676084445 ...Lexo detajet..

Kambio:

17 Euro

17 Euro MAKINA ME QERA NE RINAS-RENT A CAR RINAS Japim makina me qera duke filluar nga 17 euro.
Cilesi dhe sherbime shum te mira

Makina Me Qera Ne Rinas-rent A Car Rinas

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

19.04.2019 (16:52):Japim makina me qera duke filluar nga 17 euro. cilesi dhe sherbime shum te mira. per me shum kontaktoni ne; +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

17 Euro

15 Euro Makina me Qera- Cani Makina me Qera-Cani ofron makina te tipeve te ndryshme duke filluar nga 15 €/d

Makina Me Qera- Cani

Lushnje
Benzin Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

19.04.2019 (16:50):Makina me qera-cani ofron makina te tipeve te ndryshme duke filluar nga 15 €/dita. ndodhemi ne rrethrrotullimin e Çermes,autostrada tr-fr, lushnje. ofrojm sherbim te shpejt ,korrekt edhe me kontrat te r...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera 14 euro dita. ren a car. car rental Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
+35

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

19.04.2019 (16:47):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 ford focus 3 porta 2002 14 € dita ford focu 5 porta 2004 14 € dita a class 5 porta 2002 14 € dita per me ...Lexo detajet..

17 Euro OFROJME MAKINA ME QERA MAKINA ME QERA-RENT A CAR
Cmimet me te lira.
Cilesi dhe sherbime shum te mira.

Ofrojme Makina Me Qera

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

19.04.2019 (16:45):Makina me qera-rent a car cmimet me te lira. cilesi dhe sherbime shum te mira. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

17 Euro

18 Euro FIRST CAR RENT ( Mini Category ) First rent car ju ofron makina mini category me cmimet me te mira ne treg :

First Car Rent ( Mini Category )

Tirane
Benzin Karburanti
2017 Viti
10,000 Kilometra

19.04.2019 (14:46):First rent car ju ofron makina mini category me cmimet me te mira ne treg : toyota yaris 2007 / 1.0 benzine / manuale : 1-6 dite / 14 euro 7-12 dite / 13 euro 13-25 dite / 12 euro 25-40 dite...Lexo detajet..

20 Euro MAKINA ME QERA NE TE GJITHE SHQIPERINE (RENT A CAR IN ALBANIA) Makina me qera Duke filluar nga 20 Euro.
Ofrojme sherbim ne te gjithe Shqiperin

Makina Me Qera Ne Te Gjithe Shqiperine (rent A Car In Albani

Tirane
Tjeter Karburanti
2008 Viti
0 Kilometra

18.04.2019 (13:11):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. ofrojme sherbim ne te gjithe shqiperine,me cmimet me te lira ne treg. cilesia e makinave shum e mire . per me shum kontaktoni ne: 067 6084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

3,000 Leke Makina me qera DURRES Ofrojme makina me qera.

Per me shum kontaktoni ne +355 69 513 4567

Makina Me Qera Durres

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

17.04.2019 (18:53):Ofrojme makina me qera. per me shum kontaktoni ne +355 69 513 4567...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355

17.04.2019 (18:41):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Lexo detajet..

20 Euro MAKINA ME QERA NE TIRANE. Ofrojme makine me qera me cmimet me konkuruese ne treg.
Makina te nje cilesie t

Makina Me Qera Ne Tirane.

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

17.04.2019 (08:51):Ofrojme makine me qera me cmimet me konkuruese ne treg. makina te nje cilesie te larte. cmimi: duke filluar nga 20 euro. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro RENT A CAR IN ALBANIA Makina me qera me cmimet me te lira ne treg. Duke filluar nga 20 euro.
Cilesia

Rent A Car In Albania

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

16.04.2019 (19:26):Makina me qera me cmimet me te lira ne treg. duke filluar nga 20 euro. cilesia shum e mire. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro RENT A CAR-MAKINA ME QERA Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Cilesi shum e mire.
Sherbime ne te jg

Rent A Car-makina Me Qera

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

13.04.2019 (20:55):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. cilesi shum e mire. sherbime ne te jgithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne:+355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

14 Euro Okazion vetem 14 euro dita    Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
- 1

Okazion Vetem 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

11.04.2019 (13:42):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . - 1 deri ne 7 dite cmimi 14 euro - 8 deri ne 14 dite cmimi 13 euro - 15 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negoci...Lexo detajet..

20 Euro MAKINA ME QERA--RENT A CAR IN ALBANIA Japim makina me qera duke filluar me 20 euro.
Ofrojme sherbime ne te gjithe Shq

Makina Me Qera--rent A Car In Albania

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

10.04.2019 (14:29):Japim makina me qera duke filluar me 20 euro. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. cilesia e makinave shum e mire. per me shum telefononi ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro Makina me qera ne Tirane Japim makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Ofrojme sherbime ne te gjithe Sh

Makina Me Qera Ne Tirane

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

07.04.2019 (18:03):Japim makina me qera duke filluar nga 20 euro. ofrojme sherbime ne te gjithe shqiperine. cilesi shum e mire e makinave. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

25 Euro FIRST CAR RENT  ( Compact Category ) First rent car ju ofron makina Compact category me cmimet me te mira ne treg :

First Car Rent ( Compact Category )

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
30,000 Kilometra

05.04.2019 (17:36):First rent car ju ofron makina compact category me cmimet me te mira ne treg : nissan note 2014 / 1.6 benzine / automatike : 1-6 dite / 30 euro 7-12 dite / 27 euro 13-25 dite / 25 euro 25-40 d...Lexo detajet..

40 Euro FIRST CAR RENT Category SUV First rent car ju ofron makina SUV me cmimet me te mira ne treg :

Toyota Rav4

First Car Rent Category Suv

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

04.04.2019 (00:48):First rent car ju ofron makina suv me cmimet me te mira ne treg : toyota rav4 2012 /2.2 nafte / automatike : 1-6dite / 55 euro 7-12 dite / 50 euro 13-25 dite / 45 euro 25-40 dite / 40 euro daci...Lexo detajet..

22 Euro FIRST CAR RENT Economic Category First rent car ju ofron makina categorise economike me cmimet me te mira ne tre

First Car Rent Economic Category

Tirane
Nafte Karburanti
2017 Viti
110,000 Kilometra

01.04.2019 (16:36):First rent car ju ofron makina categorise economike me cmimet me te mira ne treg : dacia sndero 2017 / 1.5nafte / manuale : 1-6dite / 22 euro 7-12 dite / 20 euro 13-25 dite / 18 euro 25-40 dite / 16...Lexo detajet..

25 Euro FIRST CAR RENT Premium & Luxury Category Makina me qera kategoria Premium & Luxury Category 

Hyundai I30 2013/ 1

First Car Rent Premium & Luxury Category

Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

01.04.2019 (16:36):Makina me qera kategoria premium dhe luxury category hyundai i30 2013/ 1.6nafte/ manuale : 1-6dite / 30 euro 7-12 dite / 27 euro 13-25 dite / 25 euro 25-40 dite / 22 euro renault meg...Lexo detajet..

20 Euro RENT A CAR-MAKINA ME QERA.. Ofrojme makina me qera te nje cilesie shum te mire.
Cmimet fillojne nga 20 euro

Rent A Car-makina Me Qera..

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

30.03.2019 (21:13):Ofrojme makina me qera te nje cilesie shum te mire. cmimet fillojne nga 20 euro. sherbimi ofrohet ne te gjithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne: +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

50 Euro Volkswagen Caravelle T5 Jepet me qera Volkswagen T5 Caravelle, 2014, shume e gjate, me shume hapesire ba

Volkswagen Caravelle T5

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

29.03.2019 (08:06):Jepet me qera volkswagen t5 caravelle, 2014, shume e gjate, me shume hapesire bagazhesh, konsum nafte shume i ulet: extraurban - 5.7 l/km, combined: 6.8 l/km, urban: 8.4 l/km, perfekte per familje te medha, gru...Lexo detajet..

20 Euro MAKINA ME QERA NE SHQIPERI Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Sherbime ne te gjithe Shqiperine.
Cil

Makina Me Qera Ne Shqiperi

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

24.03.2019 (16:33):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. sherbime ne te gjithe shqiperine. cilesia e makinave shum e mire. per me shum kontaktoni ne : +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro MAKINA ME QERA-RENT A CAR Makina me qera duke filluar nga 20 euro.
Cilesia shum e mire.
Sherbime ne te

Makina Me Qera-rent A Car

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

19.03.2019 (17:25):Makina me qera duke filluar nga 20 euro. cilesia shum e mire. sherbime ne te gjithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

20 Euro JAPIM MAKINA ME QERA NE SHQIPERI MAKINA ME QERARENT A CAR IN ALBANIA

Cmimi duke filluar nga 20 euro.
Cilesi s

Japim Makina Me Qera Ne Shqiperi

Tirane
Tjeter Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

15.03.2019 (22:04):Makina me qerarent a car in albania cmimi duke filluar nga 20 euro. cilesi shum e mire. sherbime ne te gjithe shqiperine. per me shum kontaktoni ne +355676084445...Lexo detajet..

Kambio:

20 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas