makina me qera  

 Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje

20 Euro Jepet me qera ML 350 Jepet me qera Mercedes Benz ML 350 Bluetec, AMG Line, panoramike, star stop, aut

Jepet Me Qera Ml 350

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (17:02):Jepet me qera mercedes benz ml 350 bluetec, amg line, panoramike, star stop, auto parkim etj. viti 2013 181.000 km cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Toyota Yaris Jepet me qera Toyota Yaris
Motorr 1.3
Viti 2007
Benzine-Gaz
Cmimi 25 Euro

Jepet Me Qera Toyota Yaris

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (16:03):Jepet me qera toyota yaris motorr 1.3 viti 2007 benzine-gaz cmimi 25 euro...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Mercedes Benz Jepet me qera 
Mercedes Benz C Class
Cmime duke filluar na 15 Euro

Jepet Me Qera Mercedes Benz

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (15:30):Jepet me qera mercedes benz c class cmime duke filluar na 15 euro ...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera 14 euro dita. ren a car. car rental Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
+35

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

19.07.2019 (15:09):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 ford focus 3 porta 2002 14 € dita ford focu 5 porta 2004 14 € dita a class 5 porta 2002 14 € dita per me ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 320 Jepet me qera ML 320 
Viti 2009
230.000 km
Ne gjendje shume te mire estetike,

Jepet Me Qera Ml 320

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2019 (13:52):Jepet me qera ml 320 viti 2009 230.000 km ne gjendje shume te mire estetike, motorrike dhe mekanike. cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Smart. Jepet me qera Smart 
Motorr 0.7cc 
Viti 2003
Benzine
Kambio Automatike
Cmim

Jepet Me Qera Smart.

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

19.07.2019 (13:42):Jepet me qera smart motorr 0.7cc viti 2003 benzine kambio automatike cmimi 20 euro dita per me shume se 3 dite me 15 euro dita dhe mbi 10 dite me 12 euro dita....Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 350 Jepet me qera ML 350
Viti 2012
Bluetec, Amg Line,tavan panoramik,start stop, k

Jepet Me Qera Ml 350

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (13:35):Jepet me qera ml 350 viti 2012 bluetec, amg line,tavan panoramik,start stop, kamera, full option etj cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Ford Focus Titanium Jepet me qera 
Ford Focus Titanium
Motorr 2.0
Viti 2010
Benzine- Gaz
kambio

Jepet Me Qera Ford Focus Titanium

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (13:30):Jepet me qera ford focus titanium motorr 2.0 viti 2010 benzine- gaz kambio automatike cmime duke filluar nga 15 euro ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2019 (12:10):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

3,000 Leke Makina me qera DURRES Ofrojme makina me qera.

Per me shum kontaktoni ne +355 69 513 4567

Makina Me Qera Durres

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

19.07.2019 (12:08):Ofrojme makina me qera. per me shum kontaktoni ne +355 69 513 4567...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355

19.07.2019 (11:04):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Lexo detajet..

15 Euro Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Makina me qera duke filluar nga 15 Euro Dita

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 15 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

19.07.2019 (10:37):Makina me qera duke filluar nga 15 euro dita ...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

19.07.2019 (10:34):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , golf plus , Skoda Fabia , e class

Makina Me Qera 17 Euro Dita

Tirane
Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

19.07.2019 (10:09):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , golf plus , skoda fabia , e class , volvo , tel:0699205555...Lexo detajet..

Kambio:

17 Euro

15 Euro MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS - DURRES

CMIME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO / DITA

Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

19.07.2019 (09:24):Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita...Lexo detajet..

20 Euro Golf 5 me qera Golf V me qera
Motorr 2.0 TDI
Viti 2005,
Kambio automat
navi +dvd , versioni

Golf 5 Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (03:54):Golf v me qera motorr 2.0 tdi viti 2005, kambio automat navi +dvd , versioni highline cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

14 Euro Okazion vetem 14 euro dita    Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
- 1

Okazion Vetem 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

19.07.2019 (02:12):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . - 1 deri ne 7 dite cmimi 14 euro - 8 deri ne 14 dite cmimi 13 euro - 15 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negoci...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Ford Fiesta Jepet me qera 
Ford fiesta 
Motorr 1.4
Nafte 
Kambio manual 
Cmimi 20 euro

Jepet Me Qera Ford Fiesta

Vlore
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.07.2019 (21:43):Jepet me qera ford fiesta motorr 1.4 nafte kambio manual cmimi 20 euro...Lexo detajet..

80 Euro Jepet me qera BMW X5 Jepet me qera BMW X 5
Cmime duke filluar nga 20-100 Euro

Jepet Me Qera Bmw X5

Vlore
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

18.07.2019 (18:04):Jepet me qera bmw x 5 cmime duke filluar nga 20-100 euro...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Seat Ibiza Jepet me qera Seat Ibiza
Motorr 1.4 
Benzine-Gaz 
Viti 2011 
Kambio manual

Jepet Me Qera Seat Ibiza

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

18.07.2019 (15:30):Jepet me qera seat ibiza motorr 1.4 benzine-gaz viti 2011 kambio manual cmimi 25 euro dita deri ne 5 dite....Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Ford Fusion Jepet me qera Ford Fusion
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte
Kambio automatike
Cmim

Jepet Me Qera Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

18.07.2019 (15:23):Jepet me qera ford fusion motorr 1.4 viti 2004 nafte kambio automatike cmimi 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera BMW X5 M Power Jepet me qera BMW X5 M Power
Viti 2010
Head up,start stop,kamer 360°,panorami

Jepet Me Qera Bmw X5 M Power

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

18.07.2019 (14:55):Jepet me qera bmw x5 m power viti 2010 head up,start stop,kamer 360°,panoramike. ne gjendje shume te mire cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

30 Euro Rent a Car!Makina me qera Makina me qera te kategorive te ndryshme.Adresa Durres shkozet.Karburant Bolv Oi

Rent A Car!makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

17.07.2019 (20:44):Makina me qera te kategorive te ndryshme.adresa durres shkozet.karburant bolv oil.tel:+355692497771 +355692497772 dhe +355698292423...Lexo detajet..

14 Euro Makina me qera nertil rent car Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
1 d

Makina Me Qera Nertil Rent Car

Tirane
Tjeter Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

17.07.2019 (20:29):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro 6deri ne 12 dite cmimi 13 euro 13 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me...Lexo detajet..

60 Euro Jepet me qera Volkswagen Touareg Jepet me qera Volkswagen Touareg
Motorr 3.0
Viti 2007
Nafte
Cmimi 60 Euro

Jepet Me Qera Volkswagen Touareg

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

17.07.2019 (16:35):Jepet me qera volkswagen touareg motorr 3.0 viti 2007 nafte cmimi 60 euro...Lexo detajet..

35 Euro Jepet me qera Golf 5 Jepet me qera Golf 5
Motorr 2.0
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendj

Jepet Me Qera Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

16.07.2019 (13:24):Jepet me qera golf 5 motorr 2.0 viti 2007 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 35 euro...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera smart Jepet me qera Smart
Viti 2010
Kondicioner
Cmime duke filluar nga 20 Euro

Jepet Me Qera Smart

Vlore
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

16.07.2019 (13:02):Jepet me qera smart viti 2010 kondicioner cmime duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro Rent a Car!Makina me qera. Makina te ndryshme me qera.Adresa Durres shkozet,karburant Bolv Oil.Tel:06982924

Rent A Car!makina Me Qera.

Durres
Nafte Karburanti
2014 Viti
90,000 Kilometra

16.07.2019 (07:29):Makina te ndryshme me qera.adresa durres shkozet,karburant bolv oil.tel:0698292423 dhe 0692497772...Lexo detajet..

30 Euro Makina me qera Ekonomike 2019 Rent Point Albania vjen me nje investim te ri, Skoda Fabia 2019, 
automatic tra

Makina Me Qera Ekonomike 2019

Tirane
Benzin Karburanti
2019 Viti
0 Kilometra

15.07.2019 (18:31):Rent point albania vjen me nje investim te ri, skoda fabia 2019, automatic transmission 110 kw eshte zgjedhja me e mire per [urlcode]https://www.rentpoint.al/[/urlcode]nje makine me qera ekonomike dhe te reha...Lexo detajet..

2,500 Leke Jepet me qera Ford Fusion Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe eko

Jepet Me Qera Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

15.07.2019 (13:44):Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe ekonomike. ne ofrojme makina me qera me cmime konkuruese ne treg. per rezervime na kontaktoni. ford fusion motorr 1.4 nafte viti...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas