autobuz pasagjersh me qera  

 Online 17 lexues | 0 njoftime ne pritje

14 Euro Makina me qera nertil rent car Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
1 d

Makina Me Qera Nertil Rent Car

Tirane
Tjeter Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

02.07.2020 (11:33):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro 6deri ne 12 dite cmimi 13 euro 13 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

02.07.2020 (10:53):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

16 Euro Makina me Qera duke filluar nga 14€ Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 14€

Tirane
Benzin Karburanti
2016 Viti
90,000 Kilometra

02.07.2020 (10:52):Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. marrëveshjet më të mira, cmime konkuruese, shërbim cilësor. vizitoni faqe tone te webit per me sh...Lexo detajet..

20 Euro Makina me qera Audi a3 automatike 20 EURO/DITA Audi A3, kambio automatike. 

Makina eshte shume ekonomike 5l/100 km dhe e reh

Makina Me Qera Audi A3 Automatike 20 Euro/dita

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

02.07.2020 (10:49):Audi a3, kambio automatike. makina eshte shume ekonomike 5l/100 km dhe e rehatshme, ne gjendje optimale dhe sherbimet e bera ne kohe. duke filluar nga 20 euro/dita ...Lexo detajet..

13 Euro Makina me Qera Japim me qira makina te gjitha llojeve Ekonomike makina Shtate Vendeshe .Automat

Makina Me Qera

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

01.07.2020 (20:51):Japim me qira makina te gjitha llojeve ekonomike makina shtate vendeshe .automatike e manuale me cmime te lira duke filluar me 14 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit....Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Ford Galaxy Makina me qera KALLUCI ofron sherbimin e dhenies se makinave te markave te ndrys

Jepet Me Qera Ford Galaxy

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

01.07.2020 (20:39):Makina me qera kalluci ofron sherbimin e dhenies se makinave te markave te ndryshme me qera me cmimet me konkurruese ne treg.😯 ford galaxy ✅kamio manuale ✅viti 2008 ✅6+1 vende ✅motorri 1.8 n...Lexo detajet..

50 Euro Jepet me qera Volkswagen Caddy Jepet me qera Volkswagen Caddy 
Viti 2015 
Nafte
6+1 vende 
Cmimi 50 euro di

Jepet Me Qera Volkswagen Caddy

Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
180,000 Kilometra

01.07.2020 (20:32):Jepet me qera volkswagen caddy viti 2015 nafte 6+1 vende cmimi 50 euro dita deri ne 5 dite....Lexo detajet..

14 Euro makina me qera 14 euro dita. ren a car. car rental Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
+35

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

01.07.2020 (18:31):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 € dita -ford focu 5 porta 2004 14 € dita -a class 5 porta 2002 14 € dita -cit...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera cmime konkuruese duke filluar nga 15euro
Marka te ndryshme te vitit 2019
Me ka

Makina Me Qera

Tirane
Nafte Karburanti
2019 Viti
30,000 Kilometra

01.07.2020 (18:30):Cmime konkuruese duke filluar nga 15euro marka te ndryshme te vitit 2019 me kambio automatike ose manuale...Lexo detajet..

15 Euro Makina Me Qera Tirane Dhe Rinas Duke Filluar Nga 15 Euro Dita 🚘Makina Me Qera Tirane , Te Gjithe Llojet E Makinave Ekonomike , SUV Dhe Luks

Makina Me Qera Tirane Dhe Rinas Duke Filluar Nga 15 Euro Di

Tirane
Tjeter Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

01.07.2020 (17:14):🚘makina me qera tirane , te gjithe llojet e makinave ekonomike , suv dhe luksoze 🚘 ( makinat nuk jepen me qera ditore minimumi eshte 2 dite) (mosha minimale per te marr makine me qera eshte 21 vjec)...Lexo detajet..

40 Euro Jepet me qera Opel Tigra Jepet me qera Opel Tigra 
Kambio automatike 
Motorr 1.4
Benzine 
Cmimi 40 eu

Jepet Me Qera Opel Tigra

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

01.07.2020 (17:05):Jepet me qera opel tigra kambio automatike motorr 1.4 benzine cmimi 40 euro dita deri 3 dite dhe 30 euro dita per +4 dite dhe 20 euro dita per +15 dite....Lexo detajet..

14 Euro Makina me qera te lira ditore Rent a car Tirane -Kemi makina te kategorive te ndryshme   Fillojne me 14 Euro dita  (24 ore)

Makina Me Qera Te Lira Ditore Rent A Car Tirane

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
70,000 Kilometra

01.07.2020 (16:34):-kemi makina te kategorive te ndryshme fillojne me 14 euro dita (24 ore) -procedure e shpejte dhe e thjeshte -makinat jane ne gjendje te shkelqyer xhenerike -adresat tona jane ne rinas. zogu i zi ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet makine me qera Mercedes-Benz_220_automatic -=20 € / dita Jepet makine me qira Mercedes-Benz_220_automatic = 20 € / dita
Evo#220#Automa

Jepet Makine Me Qera Mercedes-benz_220_automatic -=20 € /

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

01.07.2020 (16:32):Jepet makine me qira mercedes-benz_220_automatic = 20 € / dita evo#220#automatic,diesel >> 15€ / dita per rezervime: cel: 0684057066, 0682020803 email: info@enirentcar.al...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

01.07.2020 (16:01):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

14 Euro Makina me Qera. Makina me qera me cmime duke filluar nga 14€ ne vartesi te makines qe zgjidhni

Makina Me Qera.

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

01.07.2020 (15:21):Makina me qera me cmime duke filluar nga 14€ ne vartesi te makines qe zgjidhni dhe diteve te perdorimit.makina ekonomike ,6+1 etj.makina manuale,automatike me nafte,benzin dhe gaz. adresa:komuna e parisit....Lexo detajet..

15 Euro Jepet makine me qera Ford focus 2005 Diesel 2.0 Manual =15 € / dita Jepet makine me qira Ford focus 2005 Diesel 2.0 Manual = 15 € / dita
Ford foc

Jepet Makine Me Qera Ford Focus 2005 Diesel 2.0 Manual =15

Tirane
Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

01.07.2020 (14:31):Jepet makine me qira ford focus 2005 diesel 2.0 manual = 15 € / dita ford focus 2005, manual , diesel 2.0 , #super-economic >> 15 euro / dita per rezervime: cel: 0684057066, 0682020803 email: info@eniren...Lexo detajet..

14 Euro Makina Me Qera .6+1 Automatike Makina me qira .Ekonomike ,Luksi .Shtate Vendesh etj,Makina Automatike Manuale N

Makina Me Qera .6+1 Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
0 Kilometra

01.07.2020 (13:47):Makina me qira .ekonomike ,luksi .shtate vendesh etj,makina automatike manuale nafte benzine gaz,Çmimet konkuruese duke filluar me 13 euro dita ,adresa rruga elbasanit perballe me new hotel,...Lexo detajet..

20 Euro Auto RENIGE ofron makina me qera Auto Renige ofron makina te kategorive te ndryshme me qera.Adresa Durres shkozet

Auto Renige Ofron Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

01.07.2020 (13:01):Auto renige ofron makina te kategorive te ndryshme me qera.adresa durres shkozet.cmimet me te mira ne treg....Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera duke filluar nga 15 euro/dita - Rental Cars starting from 15 euro / dita Eni Rent Car eshte nje kompani qe ofron makina me qera ne treg prej 14 vitesh .

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 15 Euro/dita - Rental Cars S

Tirane
Tjeter Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

01.07.2020 (11:47):Eni rent car eshte nje kompani qe ofron makina me qera ne treg prej 14 vitesh . flota jone perbehet nga makina te mira, ekonomike, te sigurta si dhe me cmimet me konkuruese ne treg. eni car rental ofron nje...Lexo detajet..

15 Euro Makina me Qira "ORA" 2 Makina me qera te llojeve te ndryshme Automatike Manuale Nafte.Benzin.Makina Eko

Makina Me Qira "ora" 2

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

01.07.2020 (10:39):Makina me qera te llojeve te ndryshme automatike manuale nafte.benzin.makina ekonomike .makina shtate vendeshe etj me cmime konkuruese duke filluar me 15 euro dita ...Lexo detajet..

14 Euro Makina me Qera Tirane Makina me qera te llojeve te ndryshme
Automatike manuale nafte dhe benzine.
Ma

Makina Me Qera Tirane

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
0 Kilometra

01.07.2020 (10:15):Makina me qera te llojeve te ndryshme automatike manuale nafte dhe benzine. makina 7 vendshe . cmime duke filluar 14€ dita ne varesi te makines dhe diteve. adresa tirane rruga elbasanit cel: 0688787876...Lexo detajet..

15 Euro Rent A Car Per te gjithe ju qe keni nevoje per makine me qera, ky eshte vendi i duhur! Ofro

Rent A Car

Tirane
Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

01.07.2020 (10:13):Per te gjithe ju qe keni nevoje per makine me qera, ky eshte vendi i duhur! ofrojme kategori te ndryshme makinash ne tirane dhe rinas. sherbim optimal me cmime konkuruese....Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA - AUTONOLEGGIO - RENT CAR - DURRES 699844401 Makina me qera - Durres ♦ Tel- Whatsap- Viber +35569 98 444 01
Makina me qera

Makina Me Qera - Autonoleggio - Rent Car - Durres 699844401

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

30.06.2020 (19:32):Makina me qera - durres ♦ tel- whatsap- viber +35569 98 444 01 makina me qera - shijak ♦ tel- whatsap- viber +35569 98 444 01 makina me qera - sukth ♦ tel- whatsap- viber +35569 98 444 01 makina me qe...Lexo detajet..

30 Euro Makina me qera!Nrg motors! Makina me qera te kategorive te ndryshme.Adresa Durres shkozet Agi petrol!

Makina Me Qera!nrg Motors!

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

30.06.2020 (19:28):Makina me qera te kategorive te ndryshme.adresa durres shkozet agi petrol!...Lexo detajet..

14 Euro Okazion Makina me qera Tirane 14 euro dita  [size=35] +355699689974
-Ford focus 3 porta 2002 14 Euro dita 
-Ford focu

Okazion Makina Me Qera Tirane 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

30.06.2020 (18:58): [size=35] +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  -ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  -a class 5 porta 2002 14 euro dita  -citroen c4 3 porta 2007 21 euro dita -peugeot 307 2003 3 port...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas