cls63 i kuq me qera viti 2019  

 Online 31 lexues | 0 njoftime ne pritje

15 Euro

Makina Me Qira

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
110,000 Kilometra

05.08.2020 (14:48):Makina me qera "ora" japim makina me qera te llojeve te ndryshme . ekonomike , lluksi , automatike manuale nafte dhe benzine . makina 7 vendeshe ,makina me siguracion kasko etj Çmimet me konkuruese ne t...Lexo detajet..

14 Euro

Makina Me Qera 14 Euro Dita

Lumi Lana/Bulevard | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (14:41):Makina me qira te gjitha llojeve Çmimet duke filluar me 14 euro ne vartesi te makine dhe diteve...Lexo detajet..

14 Euro Okazion vetem 14 euro dita    Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
- 1

Okazion Vetem 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

05.08.2020 (15:23):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . - 1 deri ne 7 dite cmimi 14 euro - 8 deri ne 14 dite cmimi 13 euro - 15 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negoci...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera car rental agency Makinat jane komode dhe me sherbime te kryera .
Mund ta porosisni ne telefon d

Makina Me Qera Car Rental Agency

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

05.08.2020 (15:22):Makinat jane komode dhe me sherbime te kryera . mund ta porosisni ne telefon dhe jua sjellim ne vend brenda tiranes pa kosto shtese cmimet fillojne nga : - ford focus, a class 14 euro 1-7 dite ...Lexo detajet..

14 Euro Makina Me Qera .6+1 Automatike Makina me qira .Ekonomike ,Luksi .Shtate Vendesh etj,Makina Automatike Manuale N

Makina Me Qera .6+1 Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
0 Kilometra

05.08.2020 (15:18):Makina me qira .ekonomike ,luksi .shtate vendesh etj,makina automatike manuale nafte benzine gaz,Çmimet konkuruese duke filluar me 13 euro dita ,adresa rruga elbasanit perballe me new hotel,...Lexo detajet..

14 Euro Makina me qera te lira ditore Rent a car Tirane -Kemi makina te kategorive te ndryshme   Fillojne me 14 Euro dita  (24 ore)

Makina Me Qera Te Lira Ditore Rent A Car Tirane

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
70,000 Kilometra

05.08.2020 (15:17):-kemi makina te kategorive te ndryshme fillojne me 14 euro dita (24 ore) -procedure e shpejte dhe e thjeshte -makinat jane ne gjendje te shkelqyer xhenerike -adresat tona jane ne rinas. zogu i zi ...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera cmime konkuruese duke filluar nga 15euro
Marka te ndryshme te vitit 2019
Me ka

Makina Me Qera

Tirane
Nafte Karburanti
2019 Viti
30,000 Kilometra

05.08.2020 (15:16):Cmime konkuruese duke filluar nga 15euro marka te ndryshme te vitit 2019 me kambio automatike ose manuale...Lexo detajet..

15 Euro Rent A Car Per te gjithe ju qe keni nevoje per makine me qera, ky eshte vendi i duhur! Ofro

Rent A Car

Tirane
Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

05.08.2020 (15:03):Per te gjithe ju qe keni nevoje per makine me qera, ky eshte vendi i duhur! ofrojme kategori te ndryshme makinash ne tirane dhe rinas. sherbim optimal me cmime konkuruese....Lexo detajet..

13 Euro Makina me Qira Makina me qera te llojeve te ndryshme me çmime konkuruese .Makina Shtate Vendes

Makina Me Qira

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

05.08.2020 (15:03):Makina me qera te llojeve te ndryshme me çmime konkuruese .makina shtate vendeshe.ekonomike.luksi.automatike.manuale.nafte benzine.gaz adresa rruga elbasanit perballe me new hotel...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Ford Focus Titanium Jepet me qera 
Ford Focus Titanium
Motorr 2.0
Viti 2010
Benzine- Gaz
kambio

Jepet Me Qera Ford Focus Titanium

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

05.08.2020 (14:56):Jepet me qera ford focus titanium motorr 2.0 viti 2010 benzine- gaz kambio automatike cmime duke filluar nga 15 euro ...Lexo detajet..

14 Euro Makina me Qira Makina me qira me cmime duke filluar nga 14€ ne vartesi te makines qe zgjidhni

Makina Me Qira

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (14:53):Makina me qira me cmime duke filluar nga 14€ ne vartesi te makines qe zgjidhni dhe te diteve te perdorimit.makina ekonomike,shtat vendeshe etj.makina automatike dhe manuale makinat jane benzine,nafte dhe gazi...Lexo detajet..

15 Euro Makina me Qira Makina Me Qera "ORA"
Japim makina me qera te llojeve te ndryshme .
E

Makina Me Qira

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
110,000 Kilometra

05.08.2020 (14:48):Makina me qera "ora" japim makina me qera te llojeve te ndryshme . ekonomike , lluksi , automatike manuale nafte dhe benzine . makina 7 vendeshe ,makina me siguracion kasko etj Çmimet me konkuruese ne t...Lexo detajet..

15 Euro Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Makina me qera duke filluar nga 15 Euro Dita

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 15 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

05.08.2020 (14:41):Makina me qera duke filluar nga 15 euro dita ...Lexo detajet..

14 Euro Makina me Qera 14 Euro Dita Makina me Qira te gjitha llojeve
Çmimet duke filluar me 14 Euro ne vartesi te

Makina Me Qera 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (14:41):Makina me qira te gjitha llojeve Çmimet duke filluar me 14 euro ne vartesi te makine dhe diteve...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

05.08.2020 (14:40):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , golf plus , Skoda Fabia , e class

Makina Me Qera 17 Euro Dita

Tirane
Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

05.08.2020 (14:39):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , golf plus , skoda fabia , e class , volvo , tel:0699205555...Lexo detajet..

Kambio:

17 Euro

30 Euro Makina me qera Makina me qera.Adresa Durres shkozet

Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (14:00):Makina me qera.adresa durres shkozet...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Mercedes Benz Jepet me qera 
Mercedes Benz C Class
Cmime duke filluar na 15 Euro

Jepet Me Qera Mercedes Benz

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

05.08.2020 (13:58):Jepet me qera mercedes benz c class cmime duke filluar na 15 euro ...Lexo detajet..

20 Euro Makina Me Qera Tirane Dhe Rinas Duke Filluar Nga 20€ Dita 🚘 🚘Makina Me Qera Tirane , Te Gjithe Llojet E Makinave Ekonomike , SUV Dhe Luks

Makina Me Qera Tirane Dhe Rinas Duke Filluar Nga 20€ Dita

Tirane
Tjeter Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

05.08.2020 (13:46):🚘makina me qera tirane , te gjithe llojet e makinave ekonomike , suv dhe luksoze 🚘 ( makinat nuk jepen me qera ditore minimumi eshte 2 dite) (mosha minimale per te marr makine me qera eshte 21 vjec) ...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Seat Ibiza Jepet me qera Seat Ibiza
Motorr 1.4 
Benzine-Gaz 
Viti 2011 
Kambio manual

Jepet Me Qera Seat Ibiza

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (12:32):Jepet me qera seat ibiza motorr 1.4 benzine-gaz viti 2011 kambio manual cmimi 25 euro dita deri ne 5 dite....Lexo detajet..

25 Euro Jepet Volkswagen Polo me qera Per ju qe deshironi te udhetoni dhe nuk keni automjetin e pershtatshem,🍾
Per

Jepet Volkswagen Polo Me Qera

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

05.08.2020 (12:26):Per ju qe deshironi te udhetoni dhe nuk keni automjetin e pershtatshem,🍾 per ju qe deshironi nje makine per pushime 🍾 prenotoni tek ne dhe makinen e keni ne dispozicion ne cdo lloj kohe, polo✅ fu...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera Rent4U Albania makina me qera kategori te dryshme duke filluar nga 15 euro!

Makina Me Qera

Tirane
Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

05.08.2020 (12:03):Rent4u albania makina me qera kategori te dryshme duke filluar nga 15 euro! ...Lexo detajet..

20 Euro Makina me qera Audi a3 automatike 20 EURO/DITA Audi A3, kambio automatike. 

Makina eshte shume ekonomike 5l/100 km dhe e reh

Makina Me Qera Audi A3 Automatike 20 Euro/dita

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

05.08.2020 (11:43):Audi a3, kambio automatike. makina eshte shume ekonomike 5l/100 km dhe e rehatshme, ne gjendje optimale dhe sherbimet e bera ne kohe. duke filluar nga 20 euro/dita ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet makine me qera Mercedes-Benz_220_automatic -=20 € / dita Jepet makine me qira Mercedes-Benz_220_automatic = 20 € / dita
Evo#220#Automa

Jepet Makine Me Qera Mercedes-benz_220_automatic -=20 € /

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

05.08.2020 (11:41):Jepet makine me qira mercedes-benz_220_automatic = 20 € / dita evo#220#automatic,diesel >> 15€ / dita per rezervime: cel: 0684057066, 0682020803 email: info@enirentcar.al...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS - DURRES

CMIME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO / DITA

Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

05.08.2020 (11:32):Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera 6+1 Automatike Japim makina me qira te llojeve te ndryshme Ekonomike,Luksi Makina Shtate Vendes

Makina Me Qera 6+1 Automatike

Tirane
Karburanti
2011 Viti
0 Kilometra

04.08.2020 (20:27):Japim makina me qira te llojeve te ndryshme ekonomike,luksi makina shtate vendeshe ,automatike,manuale,nafte,benzine,gaz,Çmimet duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit...Lexo detajet..

20 Euro Golf 5 me qera Golf V me qera
Motorr 2.0 TDI
Viti 2005,
Kambio automat
navi +dvd , versioni

Golf 5 Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

04.08.2020 (20:01):Golf v me qera motorr 2.0 tdi viti 2005, kambio automat navi +dvd , versioni highline cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas