ferrari me qera  

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

14 Euro

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania | Tirane Nertil Rent Car
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

14.11.2019 (11:00):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 ford focus 3 porta 2002 14 € dita ford focu 5 porta 2004 14 € dita a class 5 porta 2002 14 € dita per me ...Lexo detajet..

20 Euro Golf 5 me qera Golf V me qera
Motorr 2.0 TDI
Viti 2005,
Kambio automat
navi +dvd , versioni

Golf 5 Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (14:50):Golf v me qera motorr 2.0 tdi viti 2005, kambio automat navi +dvd , versioni highline cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera 14 euro dita. ren a car. car rental Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
+35

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

14.11.2019 (11:00):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 ford focus 3 porta 2002 14 € dita ford focu 5 porta 2004 14 € dita a class 5 porta 2002 14 € dita per me ...Lexo detajet..

3,000 Leke Makina me qera DURRES Ofrojme makina me qera.

Per me shum kontaktoni ne +355 69 513 4567

Makina Me Qera Durres

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

14.11.2019 (07:47):Ofrojme makina me qera. per me shum kontaktoni ne +355 69 513 4567...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (07:29):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera BMW X5 M Power Jepet me qera BMW X5 M Power
Viti 2010
Head up,start stop,kamer 360°,panorami

Jepet Me Qera Bmw X5 M Power

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (07:29):Jepet me qera bmw x5 m power viti 2010 head up,start stop,kamer 360°,panoramike. ne gjendje shume te mire cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

15 Euro Makina me Qera Duke Filluar me 13 Euro Dita Makina me qera te kategorive te ndryshme me çmime duke filluar me 13 Euro dita

Makina Me Qera Duke Filluar Me 13 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

13.11.2019 (16:55):Makina me qera te kategorive te ndryshme me çmime duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines si zgjedhni dhe diteve te perdorimit , disponijme makina ekonomike, e luksi. makina 7 vendeshe etj ,adresa ...Lexo detajet..

16 Euro Makina me qera 16€ dita Makina me qera te ndryshme Automatike Manuale Naft Benzin Gaz Ekonomike Luksi Ma

Makina Me Qera 16€ Dita

Tirane
Karburanti
10 Viti
1 Kilometra

13.11.2019 (16:52):Makina me qera te ndryshme automatike manuale naft benzin gaz ekonomike luksi makina 7 vendeshe cmime nga 16 € dita ne vartesi te makines si zgjedhni dhe diteve adresa rruga elbasanit siper gjuheve te huaja. ...Lexo detajet..

30 Euro Makina me qera Makina me qera.Adresa Durres shkozet

Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

13.11.2019 (15:49):Makina me qera.adresa durres shkozet...Lexo detajet..

20 Euro Hyundai Accent 1.6 Nafte, automatike 2019 Rent Point Albania ofron makina me qera ekonomike me çmimet me konkuruese ne tr

Hyundai Accent 1.6 Nafte, Automatike 2019

Tirane
Nafte Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

13.11.2019 (15:02):Rent point albania ofron makina me qera ekonomike me çmimet me konkuruese ne treg. hyundai accent 1.6 nafte me kambio automatike, e rehatshme ne udhetim dhe super ekonomike. duke filluar nga 20 euro/dita... ...Lexo detajet..

75 Euro Jepet me qera Mercedes Bens CLS Jepet me qera Mercedes Benz CLS 
Motorr 350 CDI
Viti 2007
Benzine-Gaz
Cmimi

Jepet Me Qera Mercedes Bens Cls

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

13.11.2019 (14:15):Jepet me qera mercedes benz cls motorr 350 cdi viti 2007 benzine-gaz cmimi 75 euro...Lexo detajet..

30 Euro Rent a car!Makina me qera! Makina me qera te kategorive te ndryshme.Ofrojm makina per evente te ndryshme,sh

Rent A Car!makina Me Qera!

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

13.11.2019 (12:44):Makina me qera te kategorive te ndryshme.ofrojm makina per evente te ndryshme,sherbim taxi,sherbim karrotreci...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Mercedes Benz Jepet me qera 
Mercedes Benz C Class
Cmime duke filluar na 15 Euro

Jepet Me Qera Mercedes Benz

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

13.11.2019 (11:19):Jepet me qera mercedes benz c class cmime duke filluar na 15 euro ...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355

12.11.2019 (20:20):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 350 Jepet me qera Mercedes Benz ML 350 Bluetec, AMG Line, panoramike, star stop, aut

Jepet Me Qera Ml 350

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

12.11.2019 (19:13):Jepet me qera mercedes benz ml 350 bluetec, amg line, panoramike, star stop, auto parkim etj. viti 2013 181.000 km cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

2,500 Leke Jepet me qera Ford Fusion Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe eko

Jepet Me Qera Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

12.11.2019 (18:51):Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe ekonomike. ne ofrojme makina me qera me cmime konkuruese ne treg. per rezervime na kontaktoni. ford fusion motorr 1.4 nafte viti...Lexo detajet..

20 Euro Ford Fiesta nafte me qera 20 euro Rent Point Albania ofron makina me qera ekonomike me çmime konkuruese.
Ford Fi

Ford Fiesta Nafte Me Qera 20 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

12.11.2019 (18:30):Rent point albania ofron makina me qera ekonomike me çmime konkuruese. ford fiesta 1.6 nafte eshte automjeti me ekonomik dhe komod ne udhetim, mesatarja e konsumit eshte 3.8l/100 km. cmimi fillon nga 20 euro...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Ford Fusion. Jepet ne qera Ford fuzion 
Viti 2011 
Kambio manuale
Benzine-Gaz 
Motorr 1.4

Jepet Me Qera Ford Fusion.

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

12.11.2019 (17:00):Jepet ne qera ford fuzion viti 2011 kambio manuale benzine-gaz motorr 1.4 cmimi deri ne 5 dite 25 euro dita....Lexo detajet..

14 Euro Car rental tirane 14 euro dita Doni te mbaroni pune shpejt.
Kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .

Car Rental Tirane 14 Euro Dita

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

12.11.2019 (16:49):Doni te mbaroni pune shpejt. kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 0699689974 0699689974 whattsap ford focus 3 porta 2002 14 euro dita ford focu 5 porta 2004 14 euro dita a class 5 porta...Lexo detajet..

14 Euro super lire dhe shpejt  14 euro Doni te mbaroni pune shpejt.
Kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 

Super Lire Dhe Shpejt 14 Euro

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

12.11.2019 (16:49):Doni te mbaroni pune shpejt. kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .  ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  a class 5 porta 2002 14 euro dita  alfa r...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera A Class Jepet me qera A Class
Cmimi duke filluar nga 15 Euro

Jepet Me Qera A Class

Lushnje
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

12.11.2019 (12:36):Jepet me qera a class cmimi duke filluar nga 15 euro ...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS - DURRES

CMIME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO / DITA

Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

12.11.2019 (09:49):Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Smart. Jepet me qera Smart 
Motorr 0.7cc 
Viti 2003
Benzine
Kambio Automatike
Cmim

Jepet Me Qera Smart.

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

11.11.2019 (16:33):Jepet me qera smart motorr 0.7cc viti 2003 benzine kambio automatike cmimi 20 euro dita per me shume se 3 dite me 15 euro dita dhe mbi 10 dite me 12 euro dita....Lexo detajet..

14 Euro Okazion Makina me qera Tirane 14 euro dita  [size=35] +355699689974
-Ford focus 3 porta 2002 14 Euro dita 
-Ford focu

Okazion Makina Me Qera Tirane 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

11.11.2019 (16:26): [size=35] +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  -ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  -a class 5 porta 2002 14 euro dita  -citroen c4 3 porta 2007 21 euro dita -peugeot 307 2003 3 port...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , golf plus , Skoda Fabia , e class

Makina Me Qera 17 Euro Dita

Tirane
Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

11.11.2019 (16:21):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , golf plus , skoda fabia , e class , volvo , tel:0699205555...Lexo detajet..

Kambio:

17 Euro

15 Euro Japim Makina Me Qera 6+1 Automatike Makina me qira me çmime duke filluar me 14 euro ne vartesi te makines si zgjedh

Japim Makina Me Qera 6+1 Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

11.11.2019 (16:10):Makina me qira me çmime duke filluar me 14 euro ne vartesi te makines si zgjedhni dhe diteve te perdorimit.makina ekonomike,shtate vendeshe etj!makina automatike manuale nafte benzine gaz !adresa rruga elbasan...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas