makina me qera ne durres  

 Online 15 lexues | 1 njoftime ne pritje

25 Euro Passat 1.6 gaz benzin Makin ekonomike gaz benzin 1.6

Passat 1.6 Gaz Benzin

Vlore
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

12.07.2020 (00:51):Makin ekonomike gaz benzin 1.6...Lexo detajet..

25 Euro Makina me qera vlore Makin me qera 2.0 naft

Makina Me Qera Vlore

Vlore
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

12.07.2020 (00:51):Makin me qera 2.0 naft ...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera 14 euro dita. ren a car. car rental Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
+35

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

11.07.2020 (20:29):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 € dita -ford focu 5 porta 2004 14 € dita -a class 5 porta 2002 14 € dita -cit...Lexo detajet..

50 Euro Volkswagen Caravelle T5 Jepet me qera Volkswagen T5 Caravelle, 2014, shume e gjate, me shume hapesire ba

Volkswagen Caravelle T5

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

11.07.2020 (19:34):Jepet me qera volkswagen t5 caravelle, 2014, shume e gjate, me shume hapesire bagazhesh, konsum nafte shume i ulet: extraurban - 5.7 l/km, combined: 6.8 l/km, urban: 8.4 l/km, perfekte per familje te medha, gru...Lexo detajet..

13 Euro Makina me Qera Makina me Qira te gjitha llojeve ,Ekonomike.Shtate Vendeshe .Automatike.Manuale.

Makina Me Qera

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

11.07.2020 (19:33):Makina me qira te gjitha llojeve ,ekonomike.shtate vendeshe .automatike.manuale.nafte.benzine.gaz. Çmimet duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit ,adresa komuna parisit...Lexo detajet..

15 Euro Makina Me Qera Japim makina me qira te gjitha llojeve Ekonomike Luksi Automatike Manuale.6+1 et

Makina Me Qera

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

11.07.2020 (19:32):Japim makina me qira te gjitha llojeve ekonomike luksi automatike manuale.6+1 etj adresa rruga elbasanit siper disco calvin tirane...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Ford Focus Titanium Jepet me qera 
Ford Focus Titanium
Motorr 2.0
Viti 2010
Benzine- Gaz
kambio

Jepet Me Qera Ford Focus Titanium

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

11.07.2020 (19:30):Jepet me qera ford focus titanium motorr 2.0 viti 2010 benzine- gaz kambio automatike cmime duke filluar nga 15 euro ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 320 Jepet me qera ML 320 
Viti 2009
230.000 km
Ne gjendje shume te mire estetike,

Jepet Me Qera Ml 320

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

11.07.2020 (19:08):Jepet me qera ml 320 viti 2009 230.000 km ne gjendje shume te mire estetike, motorrike dhe mekanike. cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera 6+1 Automatike Japim makina me qira te llojeve te ndryshme Ekonomike,Luksi Makina Shtate Vendes

Makina Me Qera 6+1 Automatike

Tirane
Karburanti
2011 Viti
0 Kilometra

11.07.2020 (19:05):Japim makina me qira te llojeve te ndryshme ekonomike,luksi makina shtate vendeshe ,automatike,manuale,nafte,benzine,gaz,Çmimet duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit...Lexo detajet..

14 Euro super lire dhe shpejt  14 euro Doni te mbaroni pune shpejt.
Kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 

Super Lire Dhe Shpejt 14 Euro

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

11.07.2020 (18:50):Doni te mbaroni pune shpejt. kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .  ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  a class 5 porta 2002 14 euro dita  alfa r...Lexo detajet..

20 Euro Makina Me Qera Tirane Dhe Rinas Duke Filluar Nga 20€ Dita 🚘 🚘Makina Me Qera Tirane , Te Gjithe Llojet E Makinave Ekonomike , SUV Dhe Luks

Makina Me Qera Tirane Dhe Rinas Duke Filluar Nga 20€ Dita

Tirane
Tjeter Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

11.07.2020 (18:03):🚘makina me qera tirane , te gjithe llojet e makinave ekonomike , suv dhe luksoze 🚘 ( makinat nuk jepen me qera ditore minimumi eshte 2 dite) (mosha minimale per te marr makine me qera eshte 21 vjec) ...Lexo detajet..

14 Euro Makina Me Qera Nga 14€ Makina me qera nga 14€dita

Makina Me Qera Nga 14€

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

11.07.2020 (17:28):Makina me qera nga 14€dita...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera cmime konkuruese duke filluar nga 15euro
Marka te ndryshme te vitit 2019
Me ka

Makina Me Qera

Tirane
Nafte Karburanti
2019 Viti
30,000 Kilometra

11.07.2020 (17:19):Cmime konkuruese duke filluar nga 15euro marka te ndryshme te vitit 2019 me kambio automatike ose manuale...Lexo detajet..

20 Euro Auto RENIGE ofron makina me qera Auto Renige ofron makina te kategorive te ndryshme me qera.Adresa Durres shkozet

Auto Renige Ofron Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

11.07.2020 (16:58):Auto renige ofron makina te kategorive te ndryshme me qera.adresa durres shkozet.cmimet me te mira ne treg....Lexo detajet..

15 Euro Makina me Qera “ORA”1 Japim me qira makina te llojeve te ndryshme Automatike,Manuale,Nafte Benzine edh

Makina Me Qera “ora”1

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

11.07.2020 (16:42):Japim me qira makina te llojeve te ndryshme automatike,manuale,nafte benzine edhe gaz.me cmime konkuruese duke filluar nga 15€ dita.adresa:komuna parisit,tirane....Lexo detajet..

14 Euro Okazion Makina me qera Tirane 14 euro dita  [size=35] +355699689974
-Ford focus 3 porta 2002 14 Euro dita 
-Ford focu

Okazion Makina Me Qera Tirane 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

11.07.2020 (15:59): [size=35] +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  -ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  -a class 5 porta 2002 14 euro dita  -citroen c4 3 porta 2007 21 euro dita -peugeot 307 2003 3 port...Lexo detajet..

14 Euro Makina Me Qera  komode dhe te LIRA Japim Makina Me Qera  Nga me te ndryshmet
Te gjitha kategorit  -Manual -Auto

Makina Me Qera Komode Dhe Te Lira

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
30,000 Kilometra

11.07.2020 (15:37):Japim makina me qera nga me te ndryshmet te gjitha kategorit -manual -automat -nafte -benzin gas duke filluar nga 14 euro dita japim dhe makina ditore (24 ore) ...Lexo detajet..

2,500 Leke Jepet me qera Ford Fusion Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe eko

Jepet Me Qera Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

11.07.2020 (15:22):Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe ekonomike. ne ofrojme makina me qera me cmime konkuruese ne treg. per rezervime na kontaktoni. ford fusion motorr 1.4 nafte viti...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA - AUTONOLEGGIO - RENT CAR - DURRES 699844401 Makina me qera - Durres ♦ Tel- Whatsap- Viber +35569 98 444 01
Makina me qera

Makina Me Qera - Autonoleggio - Rent Car - Durres 699844401

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

11.07.2020 (15:21):Makina me qera - durres ♦ tel- whatsap- viber +35569 98 444 01 makina me qera - shijak ♦ tel- whatsap- viber +35569 98 444 01 makina me qera - sukth ♦ tel- whatsap- viber +35569 98 444 01 makina me qe...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Mercedes Benz Jepet me qera 
Mercedes Benz C Class
Cmime duke filluar na 15 Euro

Jepet Me Qera Mercedes Benz

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

11.07.2020 (15:20):Jepet me qera mercedes benz c class cmime duke filluar na 15 euro ...Lexo detajet..

15 Euro EuroSky shpk  makina me qera te llojve te ndryshem duke filluar nga 15 euro dita

Eurosky Shpk

Fier
Nafte Karburanti
2016 Viti
0 Kilometra

11.07.2020 (15:19):Makina me qera te llojve te ndryshem duke filluar nga 15 euro dita ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

11.07.2020 (15:05):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

25 Euro Jepet Volkswagen Polo me qera Per ju qe deshironi te udhetoni dhe nuk keni automjetin e pershtatshem,🍾
Per

Jepet Volkswagen Polo Me Qera

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

11.07.2020 (14:15):Per ju qe deshironi te udhetoni dhe nuk keni automjetin e pershtatshem,🍾 per ju qe deshironi nje makine per pushime 🍾 prenotoni tek ne dhe makinen e keni ne dispozicion ne cdo lloj kohe, polo✅ fu...Lexo detajet..

14 Euro Makina me qera te lira ditore Rent a car Tirane -Kemi makina te kategorive te ndryshme   Fillojne me 14 Euro dita  (24 ore)

Makina Me Qera Te Lira Ditore Rent A Car Tirane

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
70,000 Kilometra

11.07.2020 (13:20):-kemi makina te kategorive te ndryshme fillojne me 14 euro dita (24 ore) -procedure e shpejte dhe e thjeshte -makinat jane ne gjendje te shkelqyer xhenerike -adresat tona jane ne rinas. zogu i zi ...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera Rent4U Albania makina me qera kategori te dryshme duke filluar nga 15 euro!

Makina Me Qera

Tirane
Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

11.07.2020 (13:15):Rent4u albania makina me qera kategori te dryshme duke filluar nga 15 euro! ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas