makina me qera tirane  

 Online 17 lexues | 0 njoftime ne pritje

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355

10.12.2019 (10:10):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera 14 euro dita. ren a car. car rental Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
+35

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

10.12.2019 (10:08):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 € dita -ford focu 5 porta 2004 14 € dita -a class 5 porta 2002 14 € dita -cit...Lexo detajet..

30 Euro Makina me qera Makina me qera.Adresa Durres shkozet

Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

10.12.2019 (10:05):Makina me qera.adresa durres shkozet...Lexo detajet..

30 Euro NRG MOTORS Makina me qera NRG MOTORS ofron makina te kategorive te ndryshme per shitje dhe qera.Adresa Dur

Nrg Motors Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

10.12.2019 (05:07):Nrg motors ofron makina te kategorive te ndryshme per shitje dhe qera.adresa durres shkozet.per kontakte na gjeni ne www.nrgmotors.al dhe instagram facebook nrgmotors!...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 320 Jepet me qera ML 320 
Viti 2009
230.000 km
Ne gjendje shume te mire estetike,

Jepet Me Qera Ml 320

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (05:06):Jepet me qera ml 320 viti 2009 230.000 km ne gjendje shume te mire estetike, motorrike dhe mekanike. cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 350 Jepet me qera Mercedes Benz ML 350 Bluetec, AMG Line, panoramike, star stop, aut

Jepet Me Qera Ml 350

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

10.12.2019 (04:55):Jepet me qera mercedes benz ml 350 bluetec, amg line, panoramike, star stop, auto parkim etj. viti 2013 181.000 km cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Suzuki Swift Jepet me qera Susuki Swift
Viti 2008 
Kambio automatike 
Motorr 1.3 
Benzi

Jepet Me Qera Suzuki Swift

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (20:31):Jepet me qera susuki swift viti 2008 kambio automatike motorr 1.3 benzine-gaz cmimi 25 euro dita deri ne 5 dite dhe 20 euro dita 6-15 dite....Lexo detajet..

30 Euro -Mercedes Benz Jepet me qera Mercedes Benz
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Nafte
Kambio automatike

-mercedes Benz

Vlore
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (20:21):Jepet me qera mercedes benz motorr 220 cdi viti 2001 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 30 euro/dita ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera BMW X5 M Power Jepet me qera BMW X5 M Power
Viti 2010
Head up,start stop,kamer 360°,panorami

Jepet Me Qera Bmw X5 M Power

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (18:07):Jepet me qera bmw x5 m power viti 2010 head up,start stop,kamer 360°,panoramike. ne gjendje shume te mire cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro Jepet makine me qera Mercedes-Benz_220_automatic -=20 € / dita Jepet makine me qira Mercedes-Benz_220_automatic = 20 € / dita
Evo#220#Automa

Jepet Makine Me Qera Mercedes-benz_220_automatic -=20 € /

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (16:54):Jepet makine me qira mercedes-benz_220_automatic = 20 € / dita evo#220#automatic,diesel >> 15€ / dita per rezervime: cel: 0684057066, 0682020803 email: info@enirentcar.al...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera 6+1 Automatike Japim makina me qira te llojeve te ndryshme Ekonomike,Luksi Makina Shtate Vendes

Makina Me Qera 6+1 Automatike

Tirane
Karburanti
2011 Viti
0 Kilometra

09.12.2019 (16:05):Japim makina me qira te llojeve te ndryshme ekonomike,luksi makina shtate vendeshe ,automatike,manuale,nafte,benzine,gaz,Çmimet duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit...Lexo detajet..

14 Euro Okazion vetem 14 euro dita    Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
- 1

Okazion Vetem 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

09.12.2019 (11:55):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . - 1 deri ne 7 dite cmimi 14 euro - 8 deri ne 14 dite cmimi 13 euro - 15 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negoci...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

09.12.2019 (11:53):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Mercedes Benz Jepet me qera 
Mercedes Benz C Class
Cmime duke filluar na 15 Euro

Jepet Me Qera Mercedes Benz

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (09:55):Jepet me qera mercedes benz c class cmime duke filluar na 15 euro ...Lexo detajet..

30 Euro -Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 2.2
Viti 2003
Nafte
Kambio automatike
N

-mercedes Benz E Class

Vlore
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (09:31):Shitet mercedes benz e class motorr 2.2 viti 2003 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 30 euro/dita ...Lexo detajet..

50 Euro Mitsubishi Jepet me qera Mitsubishi
Motorr 2.5
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale
Ne gjend

Mitsubishi

Vlore
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (09:30):Jepet me qera mitsubishi motorr 2.5 viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 50 euro/dita ...Lexo detajet..

60 Euro Toyota Rav Jepet me qera Toyota Rav
Motorr 2.2
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Cmimi 60

Toyota Rav

Vlore
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (09:30):Jepet me qera toyota rav motorr 2.2 viti 2006 nafte kambio manuale cmimi 60 euro/dita ...Lexo detajet..

20 Euro Ford Fiesta Jepet me qera Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale 
Cmimi

Ford Fiesta

Vlore
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (09:30):Jepet me qera ford fiesta motorr 1.4 viti 2006 nafte kambio manuale cmimi 20 euro/dita...Lexo detajet..

30 Euro Mercedes Benz Klasik Jepet me qera Mercedes Benz Klasike
Motorr 2.2
Viti 2003
Nafte
Kambio automa

Mercedes Benz Klasik

Vlore
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (09:30):Jepet me qera mercedes benz klasike motorr 2.2 viti 2003 nafte kambio automatike cmimi 30 euro/dita ...Lexo detajet..

25 Euro -Ford C Max Jepet me qera Ford C Max
Motorr 1.8
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Cmimi 25

-ford C Max

Vlore
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (09:30):Jepet me qera ford c max motorr 1.8 viti 2006 nafte kambio manuale cmimi 25 euro/dita ...Lexo detajet..

20 Euro Hyundai Atos Jepet me qera Hyundai Atos
Motorr 1.1
Viti 2007
Benzine
Kambio automatike
C

Hyundai Atos

Vlore
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (09:30):Jepet me qera hyundai atos motorr 1.1 viti 2007 benzine kambio automatike cmimi 20 euro/dita ...Lexo detajet..

25 Euro -Mercedes Benz C Class Jepet me qera Mercedes Benz C Class
Motorr 2.2
Viti 2003
Nafte 
Kambio manua

-mercedes Benz C Class

Vlore
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (09:30):Jepet me qera mercedes benz c class motorr 2.2 viti 2003 nafte kambio manuale cmimi 25 euro/dita ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (02:32):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Ford Focus Titanium Jepet me qera 
Ford Focus Titanium
Motorr 2.0
Viti 2010
Benzine- Gaz
kambio

Jepet Me Qera Ford Focus Titanium

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

08.12.2019 (19:14):Jepet me qera ford focus titanium motorr 2.0 viti 2010 benzine- gaz kambio automatike cmime duke filluar nga 15 euro ...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS - DURRES

CMIME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO / DITA

Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

08.12.2019 (19:00):Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas