Jepet me qera Ford Fusion Tirane

Makina me qera Data: 29/05/2020 19:47

2,500 Leke

  • Jepet me qera Ford Fusion
  • Jepet me qera Ford Fusion
  • Jepet me qera Ford Fusion

Rent Ford Fusion

Rent Ford Fusion
Engine 1.4
oil
Year 2004
Automatic transmission
Price starting from 20 Euro


Pagesa 2,500 Leke
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2004
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Tirana, Albania
Lexime 2709

Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe ekonomike. Ne ofrojme makina me qera me cmime konkuruese ne treg. Per rezervime na kontaktoni.
Ford Fusion
Motorr 1.4
Nafte
Viti 2004
Kambio automatike
Cmimi 2500 leke te reja dita.