Jepet me qera Golf 5 Tirane

Makina me qera Data: 26/09/2019 18:09

25 Euro

  • Jepet me qera Golf 5
  • Jepet me qera Golf 5

Golf Rental 5

Just a call to find your favorite car ready at the airport on the day of arrival
Save time and money.

Golf 5 is rented
Kamio: Manual_
Engines: 1.6 petrol

Price starting from 25 Euros

Contact usPagesa 25 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2007
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirana, Albania
Lexime 935

Mjafton nje telefonate per te gjetur makinen e preferuar gati ne areroport diten e mberritjes🛍️
Kurseni kohe dhe leke.

Golf 5 jepet me qera👍
Kamio :Manuale☑️
Motorri : 1.6 benzine☑️

Cmimi duke filluar nga 25 Euro

Na kontaktoni