Jepet me qera ML 320 Durres

Makina me qera Data: 29/05/2020 11:37

20 Euro

  • Jepet me qera ML 320
  • Jepet me qera ML 320
  • Jepet me qera ML 320
  • Jepet me qera ML 320

Rent ML 320

Rent ML 320
Year 2009
230.000 km
In a very good aesthetic, motor and mechanical condition.
Price starting from 20 Euro


Pagesa 20 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2009
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania
Lexime 4230

Jepet me qera ML 320
Viti 2009
230.000 km
Ne gjendje shume te mire estetike, motorrike dhe mekanike.
Cmimi duke filluar nga 20 Euro