Makina me qera 16Euro dita Tirane

Makina me qera Data: 03/08/2020 16:45 Post Id: 141453

Car rent 16 € per day

Cars rented different prices from 16 € per day. Elbasan Street Address above foreign languages. Cel: 0686286775 0699900232


Pagesa 16 Euro
Marka | Karburanti
Karburanti
Kambio Automatik
Viti 10
Kilometra 1
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 4037

Makina me qera te ndryshme Automatike Manuale Naft Benzin Gaz Ekonomike Luksi Makina 7 vendeshe cmime nga 16 Euro dita ne vartesi te makines si zgjedhni dhe diteve Adresa rruga Elbasanit siper gjuheve te huaja. Cel: