Makina me Qera Duke Filluar me 13 Euro Dita Tirane

Makina me qera Data: 17/11/2019 09:37

Car Rental

Rental cars of different categories with prices starting from 15 Euro per day depending on the car you choose and the days of use, Availability Luxury cars and luxury cars 7 Seater Address Elbasani Street above Disco Calvin,


Pagesa 15 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2008
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 1048

Makina me qera te kategorive te ndryshme me cmime duke filluar me 13 Euro dita ne vartesi te makines si zgjedhni dhe diteve te perdorimit , Disponijme makina Ekonomike, e Luksi. Makina 7 vendeshe etj ,Adresa Rruga Elbasanit siper Disco Calvin,,