Makina Me Qera 6+1 Automatike Tirane

Makina me qera Data: 12/03/2020 17:47

6 + 1 Automatic Car Hire

We Rental Cars Of Various Economic Types, Luxury Seven Seat Cars, Automatic, Manual, Diesel, Gasoline, Gas, Prices Starting At 13 Euro Per Day Depending On Car And Days


Pagesa 13 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti
Kambio Automatik
Viti 2011
Kilometra 0
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 3198

Japim makina me qira te llojeve te ndryshme Ekonomike,Luksi Makina Shtate Vendeshe ,Automatike,Manuale,Nafte,Benzine,Gaz,Cmimet duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit