Car rental tirane 14 euro dita Tirane

Makina me qera Data: 08/03/2020 09:54

14 Euro

  • Car rental tirane 14 euro dita
  • Car rental tirane 14 euro dita

Car rental is 14 euro per day

You want to finish the job quickly.
We have economical cars and in good condition.

Ford focus 3 gate 2002 14 Euro day
Ford focu 5 gate 2004 14 Euro day
A Class 5 gate 2002 14 Euro day
Alfa Romeo 5 gate 2004 17 euro day
Citroen c4 3 gate 2006 21 euro day
Pewugeot 307 3 port 2003 20 euro day
In the long run, the negotiable price over the long term is questionable
-Opel Vectra 2007 5 Luggage port 23 Euro per day
-Audio A4 2004 5 ports 24 Euro per day
We bring the car wherever you want inside Tirana
At no extra cost
There is a minimum amount of negotiable cash + for the guarantee
Instagram: nertil_rent_car
0699689974


Pagesa 14 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 70,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 919

Doni te mbaroni pune shpejt.
Kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .

whattsap

Ford focus 3 porta 2002 14 Euro dita
Ford focu 5 porta 2004 14 Euro dita
A Class 5 porta 2002 14 Euro dita
Alfa Romeo 5 porta 2004 17 euro dita
Citroen c4 3 porta 2006 21 euro dita
Pewugeot 307 3 porta 2003 20 euro dita
Per me gjate cmimi i negociushem me kohe te gjat cmimi eshte i diskutueshem
-Opel Vectra 2007 5 Porta me portobagazh 23 Euro dita
-Audi A4 2004 5 porta 24 Euro dita
Makinen jua sjellim ku deshironi brenda tiranes
Pa kosto shtese
Per garanci lihet nje shume minimal kesh e negociushme +
Instagram: nertil_rent_car