NRG MOTORS makina ne shitje dhe qera Durres

Makina me qera Data: 16/11/2019 22:48

NRG MOTORS cars for sale and rental

www.nrgmotors.al fb: nrgmotors (car rental)


Pagesa 3,000 Leke
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2014
Kilometra 0
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Shkozet, Albania
Lexime 93

www.nrgmotors.al fb:nrgmotors(makina me qera)