Makina Me Qera Tirane Dhe Rinas Duke Filluar Nga 15 Euro Dita Tirane

Makina me qera Data: 09/04/2020 20:26

Tirane And Youth Car Rentals

Tir Car Rentals in Tirana, All Types of Economic Vehicles, SUVs and Luxury ๐Ÿš˜


Pagesa 15 Euro
Marka | Karburanti Tjeter
Karburanti Tjeter
Kambio Automatik
Viti 2020
Kilometra 10,000
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Porcelan,Tirane
Lexime 4447

๐Ÿš˜Makina Me Qera Tirane , Te Gjithe Llojet E Makinave Ekonomike , SUV Dhe Luksoze ๐Ÿš˜

( Makinat Nuk Jepen Me Qera Ditore Minimumi Eshte 2 Dite)

(Mosha Minimale Per Te Marr Makine Me Qera Eshte 21 Vjec)