makina me qira shkoder  

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

14 Euro

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania | Tirane Nertil Rent Car
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

17.11.2019 (08:30):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 € dita -ford focu 5 porta 2004 14 € dita -a class 5 porta 2002 14 € dita -cit...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS -  DURRES

CMIME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO / DITA

Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

17.11.2019 (13:00):Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita...Lexo detajet..

15 Euro Makina me Qera Duke Filluar me 13 Euro Dita Makina me qera te kategorive te ndryshme me çmime duke filluar me 13 Euro dita

Makina Me Qera Duke Filluar Me 13 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

17.11.2019 (09:37):Makina me qera te kategorive te ndryshme me çmime duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines si zgjedhni dhe diteve te perdorimit , disponijme makina ekonomike, e luksi. makina 7 vendeshe etj ,adresa ...Lexo detajet..

14 Euro Okazion vetem 14 euro dita       Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
- 1

Okazion Vetem 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

17.11.2019 (09:26):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . - 1 deri ne 7 dite cmimi 14 euro - 8 deri ne 14 dite cmimi 13 euro - 15 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negoci...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera  14 euro dita. ren a car. car rental Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
+35

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

17.11.2019 (08:30):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 € dita -ford focu 5 porta 2004 14 € dita -a class 5 porta 2002 14 € dita -cit...Lexo detajet..

30 Euro NRG MOTORS Makina me qera NRG MOTORS ofron makina te kategorive te ndryshme per shitje dhe qera.Adresa Dur

Nrg Motors Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

17.11.2019 (08:30):Nrg motors ofron makina te kategorive te ndryshme per shitje dhe qera.adresa durres shkozet.per kontakte na gjeni ne www.nrgmotors.al dhe instagram facebook nrgmotors!...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera BMW X5 M Power  Jepet me qera BMW X5 M Power
Viti 2010
Head up,start stop,kamer 360°,panorami

Jepet Me Qera Bmw X5 M Power

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

16.11.2019 (23:58):Jepet me qera bmw x5 m power viti 2010 head up,start stop,kamer 360°,panoramike. ne gjendje shume te mire cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

50 Euro Jepet me qera Mitsubishi L200 Jepet me qera Mitsubishi L200 
Motorr 2.5
Viti 2009 
Nafte
Cmimi 50 euro dit

Jepet Me Qera Mitsubishi L200

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (23:03):Jepet me qera mitsubishi l200 motorr 2.5 viti 2009 nafte cmimi 50 euro dita deri ne 5 dite per me shume dite me lire....Lexo detajet..

3,000 Leke NRG MOTORS makina ne shitje dhe qera www.nrgmotors.al fb:nrgmotors(makina me qera)

Nrg Motors Makina Ne Shitje Dhe Qera

Durres
Nafte Karburanti
2014 Viti
0 Kilometra

16.11.2019 (22:48):Www.nrgmotors.al fb:nrgmotors(makina me qera)...Lexo detajet..

75 Euro Jepet me qera Mercedes Bens CLS Jepet me qera Mercedes Benz CLS 
Motorr 350 CDI
Viti 2007
Benzine-Gaz
Cmimi

Jepet Me Qera Mercedes Bens Cls

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

16.11.2019 (21:33):Jepet me qera mercedes benz cls motorr 350 cdi viti 2007 benzine-gaz cmimi 75 euro...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Smart. Jepet me qera Smart 
Motorr 0.7cc 
Viti 2003
Benzine
Kambio Automatike
Cmim

Jepet Me Qera Smart.

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

16.11.2019 (20:19):Jepet me qera smart motorr 0.7cc viti 2003 benzine kambio automatike cmimi 20 euro dita per me shume se 3 dite me 15 euro dita dhe mbi 10 dite me 12 euro dita....Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

16.11.2019 (19:12):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

30 Euro Rental Cars Makina me qera Makina me qera te kategorive te ndryshme.Adresa Durres shkozet,rruga Bajram Tush

Rental Cars Makina Me Qera

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

16.11.2019 (14:28):Makina me qera te kategorive te ndryshme.adresa durres shkozet,rruga bajram tusha...Lexo detajet..

14 Euro Car rental tirane 14 euro dita Doni te mbaroni pune shpejt.
Kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .

Car Rental Tirane 14 Euro Dita

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

15.11.2019 (17:02):Doni te mbaroni pune shpejt. kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 0699689974 0699689974 whattsap ford focus 3 porta 2002 14 euro dita ford focu 5 porta 2004 14 euro dita a class 5 porta...Lexo detajet..

20 Euro Makine me qera Jepet me qera Mercedes Benz ML
Cmime duke filluar nga 20-100 Euro

Makine Me Qera

Vlore
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (15:36):Jepet me qera mercedes benz ml cmime duke filluar nga 20-100 euro ...Lexo detajet..

30 Euro Rent a car!Makina me qera! Makina me qera te kategorive te ndryshme.Ofrojm makina per evente te ndryshme,sh

Rent A Car!makina Me Qera!

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (15:33):Makina me qera te kategorive te ndryshme.ofrojm makina per evente te ndryshme,sherbim taxi,sherbim karrotreci...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Mercedes Benz  Jepet me qera 
Mercedes Benz C Class
Cmime duke filluar na 15 Euro

Jepet Me Qera Mercedes Benz

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (15:33):Jepet me qera mercedes benz c class cmime duke filluar na 15 euro ...Lexo detajet..

30 Euro Makina me qera Makina me qera.Adresa Durres shkozet

Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (15:33):Makina me qera.adresa durres shkozet...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 350  Jepet me qera Mercedes Benz ML 350 Bluetec, AMG Line, panoramike, star stop, aut

Jepet Me Qera Ml 350

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (15:30):Jepet me qera mercedes benz ml 350 bluetec, amg line, panoramike, star stop, auto parkim etj. viti 2013 181.000 km cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Ford Galaxy Makina me qera KALLUCI ofron sherbimin e dhenies se makinave te markave te ndrys

Jepet Me Qera Ford Galaxy

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (22:30):Makina me qera kalluci ofron sherbimin e dhenies se makinave te markave te ndryshme me qera me cmimet me konkurruese ne treg.😯 ford galaxy ✅kamio manuale ✅viti 2008 ✅6+1 vende ✅motorri 1.8 n...Lexo detajet..

16 Euro Makina Me Qera Tirane Japim me qera makina te ndryshme Automatike Manuale Naft Benzine Gaz,çmime te l

Makina Me Qera Tirane

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
30,000 Kilometra

14.11.2019 (22:27):Japim me qera makina te ndryshme automatike manuale naft benzine gaz,çmime te lira duke filluar me 16 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit,adresa rruga elbasanit siper fakoltetit ekonomik t...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 320  Jepet me qera ML 320 
Viti 2009
230.000 km
Ne gjendje shume te mire estetike,

Jepet Me Qera Ml 320

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (20:56):Jepet me qera ml 320 viti 2009 230.000 km ne gjendje shume te mire estetike, motorrike dhe mekanike. cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro Golf 5 me qera Golf V me qera
Motorr 2.0 TDI
Viti 2005,
Kambio automat
navi +dvd , versioni

Golf 5 Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (19:14):Golf v me qera motorr 2.0 tdi viti 2005, kambio automat navi +dvd , versioni highline cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

3,000 Leke Makina me qera DURRES Ofrojme makina me qera.

Per me shum kontaktoni ne +355 69 513 4567

Makina Me Qera Durres

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

14.11.2019 (07:47):Ofrojme makina me qera. per me shum kontaktoni ne +355 69 513 4567...Lexo detajet..

16 Euro Makina me qera 16€ dita Makina me qera te ndryshme Automatike Manuale Naft Benzin Gaz Ekonomike Luksi Ma

Makina Me Qera 16€ Dita

Tirane
Karburanti
10 Viti
1 Kilometra

13.11.2019 (16:52):Makina me qera te ndryshme automatike manuale naft benzin gaz ekonomike luksi makina 7 vendeshe cmime nga 16 € dita ne vartesi te makines si zgjedhni dhe diteve adresa rruga elbasanit siper gjuheve te huaja. ...Lexo detajet..

20 Euro Hyundai Accent 1.6 Nafte, automatike 2019  Rent Point Albania ofron makina me qera ekonomike me çmimet me konkuruese ne tr

Hyundai Accent 1.6 Nafte, Automatike 2019

Tirane
Nafte Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

13.11.2019 (15:02):Rent point albania ofron makina me qera ekonomike me çmimet me konkuruese ne treg. hyundai accent 1.6 nafte me kambio automatike, e rehatshme ne udhetim dhe super ekonomike. duke filluar nga 20 euro/dita... ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas