makinameqeranerinas  

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

Audi

Makine Me Qera : Audi A4

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

Makine me qera : audi a4 🔹viti 2009 kambio automatike nafte 2.0 tdi 👉 nga 1 deri ne 3 dit 45 euro nga 3 deri ne 7 dite 40 euro 7+ 35 euro
11.01.2021 (21:17)...Lexo detajet..

BMW

Makina Me Qera : Bmw Seria 5

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Makina me qera : bmw seria 5 🔹bmw seria 5 viti 2006 nafte diesel motorr 3.0 👉 nga 1 deri ne 3 dite 35 euro nga 3 deri ne 7 dite 30 euro 7 + 25 euro
15.02.2021 (01:54)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Makina me qira Albania rental car shpk
automjete te ndryshme me cmime te favorshme sipas model

15 Euro Tirane Makina Me Qira

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2012 Viti
10,000 Kilometra

Albania rental car shpk automjete te ndryshme me cmime te favorshme sipas modelit te automjetit dhe kohezgjatjes se qerase kategoria : ekonomike: 15euro automatikedhemanuale berlina: 20euro automatikedhemanuale luksoze: 40euro automatike fiat
26.02.2021 (09:33)...Lexo detajet..

Volkswagen Makina me qera Albania rental car shpk
automjete te ndryshme me cmime te favorshme sipas model

15 Euro Tirane Makina Me Qera

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2013 Viti
10,000 Kilometra

Albania rental car shpk automjete te ndryshme me cmime te favorshme sipas modelit te automjetit dhe kohezgjatjes se qerase kategoria : ekonomike: 15euro automatikedhemanuale berlina: 20euro automatikedhemanuale luksoze: 40euro automatike fiat
23.02.2021 (11:11)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Makina me qera Albania rental car
cmime konkuruese
kadegoria :
ekonomike : 15euro
berlina :

15 Euro Tirane Makina Me Qera

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

Albania rental car cmime konkuruese kadegoria : ekonomike : 15euro berlina : 20euro luksoze: 40euro minimumi i qerase esht 2dit me siguracjon kasko dhe pa limit kilometrash marka te ndryshme me kambio automatike ose manuale
21.02.2021 (15:39)...Lexo detajet..

BMW MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 Makina me qera tirane - rinas - durres

cmime duke filluar nga 15 euro / dita

15 Euro Tirane Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita
20.02.2021 (15:33)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Jepet me qera ditore 120 euro dita 3 dite minimumi. Jepet me qera makina per brenda shqiperis.
120 euro dita ,3 dite minimumi.

120 Euro Tirane Jepet Me Qera Ditore 120 Euro Dita 3 Dite Minimumi.

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2016 Viti
150,000 Kilometra

Jepet me qera makina per brenda shqiperis. 120 euro dita ,3 dite minimumi.
17.02.2021 (16:42)...Lexo detajet..

BMW Makina me qera : BMW seria 5 Makina me qera : bmw seria 5 

🔹bmw seria 5 
viti 2006 
nafte diesel mot

35 Euro Tirane Makina Me Qera : Bmw Seria 5

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Makina me qera : bmw seria 5 🔹bmw seria 5 viti 2006 nafte diesel motorr 3.0 👉 nga 1 deri ne 3 dite 35 euro nga 3 deri ne 7 dite 30 euro 7 + 25 euro
15.02.2021 (01:54)...Lexo detajet..

Volkswagen Rent a car Vlore / Makina me qera vlore / G&M Auto Golf 6 2011 automat 1.6 tdi
jepet me qera

25 Euro Vlore Rent A Car Vlore / Makina Me Qera Vlore / G&m Auto

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

Golf 6 2011 automat 1.6 tdi jepet me qera
06.02.2021 (16:36)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Makina me qera : ML 2008 Makina me qera : ml 2008

motor 3.2 diesel 
kambio automatike

1 deri ne 3

Makina Me Qera : Ml 2008

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

19.01.2021 (08:11):Makina me qera : ml 2008 motor 3.2 diesel kambio automatike 1 deri ne 3 dite 50 euro 3 deri ne 7dite 45 euro 7 + 40 euro...Lexo detajet..

Toyota Toyota Rav 4 4500€

4,500 Euro Tirane Toyota Rav 4

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

4500€
22.01.2021 (22:16)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Cmimi i diskutushem Cmimi 3,500euro i diskutushem

3,500 Euro Sarande Cmimi I Diskutushem

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

Cmimi 3,500euro i diskutushem
22.01.2021 (20:50)...Lexo detajet..

Volkswagen Makine me qera : Golf 5 Makine me qera : golf 5 

🔹 viti 2006 
kambio automatike
motorr 1.9 nafte

25 Euro Tirane Makine Me Qera : Golf 5

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Makine me qera : golf 5 🔹 viti 2006 kambio automatike motorr 1.9 nafte diesel 👉 nga 1 deri ne 3 dite 25 euro nga 3 deri ne 7 dite 23 euro 7 + 20 euro
19.01.2021 (08:12)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Makina me qera : ML 2008 Makina me qera : ml 2008

motor 3.2 diesel 
kambio automatike

1 deri ne 3

50 Euro Tirane Makina Me Qera : Ml 2008

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

Makina me qera : ml 2008 motor 3.2 diesel kambio automatike 1 deri ne 3 dite 50 euro 3 deri ne 7dite 45 euro 7 + 40 euro
19.01.2021 (08:11)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Makine me qera : Benz Nafte 2.0 automat 
viti 2003
3-7 dite 25€ dita

25 Euro Tirane Makine Me Qera : Benz

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

Nafte 2.0 automat viti 2003 3-7 dite 25€ dita
19.01.2021 (08:11)...Lexo detajet..

Audi Car rental Agency Makina me qera nga me te ndryshmet 
ekonomike dhe me cmime konkuruese ne treg.

14 Euro Tirane Car Rental Agency

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
90,000 Kilometra

Makina me qera nga me te ndryshmet ekonomike dhe me cmime konkuruese ne treg. makinat te lira fillojne me 14 euro dita thjeshte. shpejte. dhe i sigirt
12.01.2021 (22:18)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Makine me qera : Benz Nafte 2.0 automat 
viti 2003
3-7 dite 25€ dita

25 Euro Tirane Makine Me Qera : Benz

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

Nafte 2.0 automat viti 2003 3-7 dite 25€ dita
12.01.2021 (16:10)...Lexo detajet..

Volkswagen Makine me qera : Golf Nafte 2.0 automat 
viti 2006
3-7 dite 25 euro dita.

25 Euro Tirane Makine Me Qera : Golf

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Nafte 2.0 automat viti 2006 3-7 dite 25 euro dita.
12.01.2021 (16:01)...Lexo detajet..

Volkswagen Makine me qera : Golf Nafte 2.0 automat 
viti 2006
3-7 dite 25 euro dita.

25 Euro Tirane Makine Me Qera : Golf

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Nafte 2.0 automat viti 2006 3-7 dite 25 euro dita.
12.01.2021 (15:59)...Lexo detajet..

Volkswagen Makine me qera : Golf Nafte 2.0 automat 
viti 2006
3-7 dite 25 euro dita.

25 Euro Tirane Makine Me Qera : Golf

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Nafte 2.0 automat viti 2006 3-7 dite 25 euro dita.
12.01.2021 (15:57)...Lexo detajet..

Volkswagen Makina me qera : Golf Nafte 2.0 automat 
viti 2006
3-7 dite 25 euro dita.

25 Euro Tirane Makina Me Qera : Golf

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Nafte 2.0 automat viti 2006 3-7 dite 25 euro dita.
12.01.2021 (15:55)...Lexo detajet..

Volkswagen Makine me qera : Golf Nafte 2.0 automat 
viti 2006
3-7 dite 25 euro dita.

25 Euro Tirane Makine Me Qera : Golf

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Nafte 2.0 automat viti 2006 3-7 dite 25 euro dita.
12.01.2021 (15:51)...Lexo detajet..

Volkswagen Makina me qera : Volkswagen Nafte 2.0 automat 
viti 2006
3-7 dite 25 euro dita.

25 Euro Tirane Makina Me Qera : Volkswagen

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Nafte 2.0 automat viti 2006 3-7 dite 25 euro dita.
12.01.2021 (15:44)...Lexo detajet..

Volkswagen Makine me qera : Golf Nafte 2.0 automat 
viti 2006
3-7 dite 25 euro dita.

25 Euro Tirane Makine Me Qera : Golf

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Nafte 2.0 automat viti 2006 3-7 dite 25 euro dita.
12.01.2021 (15:43)...Lexo detajet..

Volkswagen Makine me qera : Golf Nafte 2.0 automat 
viti 2006
3-7 dite 25 euro dita.

25 Euro Tirane Makine Me Qera : Golf

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Nafte 2.0 automat viti 2006 3-7 dite 25 euro dita.
12.01.2021 (15:37)...Lexo detajet..

Volkswagen Makina me qera : Golf Nafte 2.0 automat 
viti 2006
3-7 dite 25 euro dita.

25 Euro Tirane Makina Me Qera : Golf

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Nafte 2.0 automat viti 2006 3-7 dite 25 euro dita.
12.01.2021 (15:33)...Lexo detajet..

Volkswagen Makina me qera :Golf Nafte 2.0 automat
viti 2006
3-7 dite 25 euro dita

25 Euro Tirane Makina Me Qera :golf

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Nafte 2.0 automat viti 2006 3-7 dite 25 euro dita
12.01.2021 (15:29)...Lexo detajet..

Toyota Makina me qera :Toyota 
makina me qera :toyota
manual nafte 1.9 20€ dita

20 Euro Tirane Makina Me Qera :toyota

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

makina me qera :toyota manual nafte 1.9 20€ dita
12.01.2021 (15:19)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas