mercedes g class me qera  

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

2,500 Leke Jepet me qera Ford Fusion Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe eko

Jepet Me Qera Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (14:54):Per te gjitha ju qe deshironi nje mjet per pushime sa me te qeta, komode dhe ekonomike. ne ofrojme makina me qera me cmime konkuruese ne treg. per rezervime na kontaktoni. ford fusion motorr 1.4 nafte viti...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 320 Jepet me qera ML 320 
Viti 2009
230.000 km
Ne gjendje shume te mire estetike,

Jepet Me Qera Ml 320

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2019 (08:46):Jepet me qera ml 320 viti 2009 230.000 km ne gjendje shume te mire estetike, motorrike dhe mekanike. cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2019 (06:56):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

20 Euro Auto Renige!Rent makina me qera te kategorive te ndryshme.Adresa Durres shkozet!

Auto Renige!rent

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
90,000 Kilometra

20.10.2019 (06:55):Makina me qera te kategorive te ndryshme.adresa durres shkozet!...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera BMW X5 M Power Jepet me qera BMW X5 M Power
Viti 2010
Head up,start stop,kamer 360°,panorami

Jepet Me Qera Bmw X5 M Power

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

19.10.2019 (23:12):Jepet me qera bmw x5 m power viti 2010 head up,start stop,kamer 360°,panoramike. ne gjendje shume te mire cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Toyota Yaris Makina me qera
Toyota Yaris 
Motorr 1.4 
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike

Jepet Me Qera Toyota Yaris

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.10.2019 (21:20):Makina me qera toyota yaris motorr 1.4 viti 2007 nafte kambio automatike cmimi 25 euro dita ...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera 6+1 Automatike Japim makina me qira te llojeve te ndryshme Ekonomike,Luksi Makina Shtate Vendes

Makina Me Qera 6+1 Automatike

Tirane
Karburanti
2011 Viti
0 Kilometra

19.10.2019 (21:17):Japim makina me qira te llojeve te ndryshme ekonomike,luksi makina shtate vendeshe ,automatike,manuale,nafte,benzine,gaz,Çmimet duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

19.10.2019 (21:15):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

15 Euro Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Makina me qera duke filluar nga 15 Euro Dita

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 15 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

19.10.2019 (21:05):Makina me qera duke filluar nga 15 euro dita ...Lexo detajet..

20 Euro Auto RENIGE ofron makina me qera Auto Renige ofron makina te kategorive te ndryshme me qera.Adresa Durres shkozet

Auto Renige Ofron Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

19.10.2019 (21:02):Auto renige ofron makina te kategorive te ndryshme me qera.adresa durres shkozet.cmimet me te mira ne treg....Lexo detajet..

14 Euro rent a car 14 euro dita Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
-F

Rent A Car 14 Euro Dita

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

19.10.2019 (20:14):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .  -ford focus 3 porta 2002 14 euro dita  -ford focu 5 porta 2004 14 euro dita  -a class 5 porta 2002 14 euro dita  -opel astra 5...Lexo detajet..

14 Euro Makina me Qera - 14Euro Dita Makina me Qera duke filluar nga 14Euro dita. Per me shume info na kontaktoni; 06

Makina Me Qera - 14euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

19.10.2019 (20:13):Makina me qera duke filluar nga 14euro dita. per me shume info na kontaktoni; 0694454008...Lexo detajet..

14 Euro Makina me qera nertil rent car Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
1 d

Makina Me Qera Nertil Rent Car

Tirane
Tjeter Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

19.10.2019 (15:44):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro 6deri ne 12 dite cmimi 13 euro 13 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me...Lexo detajet..

16 Euro Makina Me Qera Tirane Japim me qera makina te ndryshme Automatike Manuale Naft Benzine Gaz,çmime te l

Makina Me Qera Tirane

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
30,000 Kilometra

19.10.2019 (09:57):Japim me qera makina te ndryshme automatike manuale naft benzine gaz,çmime te lira duke filluar me 16 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit,adresa rruga elbasanit siper fakoltetit ekonomik t...Lexo detajet..

50 Euro Jepet me qera ML Jepet me qera
Mercedes Benz ML 
Motorr 2.7
Nafte 
Kambio automatike
Cmimi 5

Jepet Me Qera Ml

Vlore
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.10.2019 (08:00):Jepet me qera mercedes benz ml motorr 2.7 nafte kambio automatike cmimi 50 euro...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 350 Jepet me qera Mercedes Benz ML 350 Bluetec, AMG Line, panoramike, star stop, aut

Jepet Me Qera Ml 350

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

18.10.2019 (19:51):Jepet me qera mercedes benz ml 350 bluetec, amg line, panoramike, star stop, auto parkim etj. viti 2013 181.000 km cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS - DURRES

CMIME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO / DITA

Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

18.10.2019 (17:17):Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Mercedes Benz Jepet me qera 
Mercedes Benz C Class
Cmime duke filluar na 15 Euro

Jepet Me Qera Mercedes Benz

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (16:50):Jepet me qera mercedes benz c class cmime duke filluar na 15 euro ...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera .6+1 Automatike Makina me qira .Ekonomike ,Luksi .Shtate Vendesh etj,Makina Automatike Manuale N

Makina Me Qera .6+1 Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
0 Kilometra

18.10.2019 (16:32):Makina me qira .ekonomike ,luksi .shtate vendesh etj,makina automatike manuale nafte benzine gaz,Çmimet konkuruese duke filluar me 13 euro dita ,adresa rruga elbasanit perballe me new hotel...Lexo detajet..

50 Euro Jepet me qera Mitsubishi L200 Jepet me qera Mitsubishi L200 
Motorr 2.5
Viti 2009 
Nafte
Cmimi 50 euro dit

Jepet Me Qera Mitsubishi L200

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

18.10.2019 (13:22):Jepet me qera mitsubishi l200 motorr 2.5 viti 2009 nafte cmimi 50 euro dita deri ne 5 dite per me shume dite me lire....Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355

18.10.2019 (00:37):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Lexo detajet..

30 Euro Makina me qera Makina me qera.Adresa Durres shkozet

Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

17.10.2019 (23:02):Makina me qera.adresa durres shkozet...Lexo detajet..

20 Euro Hyundai Accent 2019, automatike 20 euro/dita Rent Point Albania ofron makina me qera ekonomike,
Kambio automatike me nje kon

Hyundai Accent 2019, Automatike 20 Euro/dita

Tirane
Nafte Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

17.10.2019 (17:55):Rent point albania ofron makina me qera ekonomike, kambio automatike me nje konsum minimal karburanati vetem 4l/100 km makina me qera ne rinas dhe makina me qera tirane, automjete te reja dhe cmime konkuruese...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Mercedes Benz Jepet me qera 
Mercedes Benz C Clas 
Viti 2005 
Motorr 180 CDI
Kompresor ben

Jepet Me Qera Mercedes Benz

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

17.10.2019 (15:41):Jepet me qera mercedes benz c clas viti 2005 motorr 180 cdi kompresor benzin cmimi 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro MAKINA ME QERA Makina me qera.Adresa Durres shkozet,rruga Bajram Tusha karburant Bolvoi

Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

17.10.2019 (15:41):Makina me qera.adresa durres shkozet,rruga bajram tusha karburant bolvoi...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas