renault clio  

 Online 28 lexues | 0 njoftime ne pritje

14 Euro Okazion vetem 14 euro dita    Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
- 1

Okazion Vetem 14 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
50,000 Kilometra

23.07.2019 (19:52):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . - 1 deri ne 7 dite cmimi 14 euro - 8 deri ne 14 dite cmimi 13 euro - 15 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negoci...Lexo detajet..

15 Euro Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Makina me qera duke filluar nga 15 Euro Dita

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 15 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

23.07.2019 (19:51):Makina me qera duke filluar nga 15 euro dita ...Lexo detajet..

14 Euro Makina me qera nertil rent car Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
1 d

Makina Me Qera Nertil Rent Car

Tirane
Tjeter Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

23.07.2019 (19:41):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro 6deri ne 12 dite cmimi 13 euro 13 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS - DURRES

CMIME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO / DITA

Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

23.07.2019 (19:39):Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita...Lexo detajet..

8,000 Euro audi A5 3.0 V6 s-line quattro eshte e me trga angleze tomon angez

Audi A5 3.0 V6 S-line Quattro

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (19:26):Eshte e me trga angleze tomon angez ...Lexo detajet..

25 Euro MAKINA ME QERA - ALOIS Rent a Car Albania SUPER CMIME NE ALOIS❗💣💣💣
°°°
Ne ju ofrojme makina te te gjitha k

Makina Me Qera - Alois Rent A Car Albania

Tirane
Tjeter Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

23.07.2019 (19:01):Super cmime ne alois❗💣💣💣 °°° ne ju ofrojme makina te te gjitha kategorive me cmimet me te mira ne treg! rezervo tani: +355694444221 °°° te gjitha makinat qe disponojme jane me kambio autom...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 350 Jepet me qera ML 350
Viti 2012
Bluetec, Amg Line,tavan panoramik,start stop, k

Jepet Me Qera Ml 350

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (18:57):Jepet me qera ml 350 viti 2012 bluetec, amg line,tavan panoramik,start stop, kamera, full option etj cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

30 Euro Opel Zafira Jepet me Qera Opel Zafira. 
Konsumi Benzine-Gaz, super ekonomik.
Cmimi 30 Euro

Opel Zafira

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
0 Kilometra

23.07.2019 (18:06):Jepet me qera opel zafira. konsumi benzine-gaz, super ekonomik. cmimi 30 euro....Lexo detajet..

3,000 Leke Makina me qera DURRES Ofrojme makina me qera.

Per me shum kontaktoni ne +355 69 513 4567

Makina Me Qera Durres

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

23.07.2019 (17:52):Ofrojme makina me qera. per me shum kontaktoni ne +355 69 513 4567...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , golf plus , Skoda Fabia , e class

Makina Me Qera 17 Euro Dita

Tirane
Karburanti
0 Viti
0 Kilometra

23.07.2019 (17:43):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , golf plus , skoda fabia , e class , volvo , tel:0699205555...Lexo detajet..

Kambio:

17 Euro

25 Euro Jepet me qera Audi A4 Rezervoni dhe perfitoni levizjen me makinat 🚗me cmimet me te mira ne treg!
J

Jepet Me Qera Audi A4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (17:28):Rezervoni dhe perfitoni levizjen me makinat 🚗me cmimet me te mira ne treg! ju mirepresim ne zyrat tona! jepet me qera audi a4 😳super ekonomike😳 motorr➡️1.8 gaz-benzin kamio➡️automatike z...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 350 Jepet me qera Mercedes Benz ML 350 Bluetec, AMG Line, panoramike, star stop, aut

Jepet Me Qera Ml 350

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (15:17):Jepet me qera mercedes benz ml 350 bluetec, amg line, panoramike, star stop, auto parkim etj. viti 2013 181.000 km cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (13:12):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

25 Euro Makina me qera akina me Qera me çmime konkuruese ne treg.

Ketu mund te gjeni makina te ç&#

Makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

23.07.2019 (12:37):Akina me qera me çmime konkuruese ne treg. ketu mund te gjeni makina te ç'do lloj kategorie, nga kategoria ekonomike, e mesme dhe luksoze. ofrojme makina me kamio automatike dhe manuale, makina me impia...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car- Airport Tirana Rinas - +355

23.07.2019 (12:35):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Lexo detajet..

45 Euro Jepet me qera Opel Zafira Jepet me qera Opel Zafira
Motorr 1.9
Nafte
Kambio Automatike
Me qera ditore

Jepet Me Qera Opel Zafira

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (11:05):Jepet me qera opel zafira motorr 1.9 nafte kambio automatike me qera ditore 1-5 dite 45 € 6-10 dite 40 € 11 dite e larte 30 €...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera BMW X5 M Power Jepet me qera BMW X5 M Power
Viti 2010
Head up,start stop,kamer 360°,panorami

Jepet Me Qera Bmw X5 M Power

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (10:03):Jepet me qera bmw x5 m power viti 2010 head up,start stop,kamer 360°,panoramike. ne gjendje shume te mire cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

20 Euro Rent a Car!Makina me qera Makina me qera te kategorive te ndryshme.Tel:0692497771 dhe 0698292423

Rent A Car!makina Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (09:34):Makina me qera te kategorive te ndryshme.tel:0692497771 dhe 0698292423...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Mercedes Benz Jepet me qera 
Mercedes Benz C Class
Cmime duke filluar na 15 Euro

Jepet Me Qera Mercedes Benz

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (08:57):Jepet me qera mercedes benz c class cmime duke filluar na 15 euro ...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Toyota Yaris Makina me qera
Toyota Yaris 
Motorr 1.4 
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike

Jepet Me Qera Toyota Yaris

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

22.07.2019 (23:29):Makina me qera toyota yaris motorr 1.4 viti 2007 nafte kambio automatike cmimi 25 euro dita ...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

22.07.2019 (22:34):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

20 Euro Rent a Car!Makina me qera. Makina te ndryshme me qera.Adresa Durres shkozet,karburant Bolv Oil.Tel:06982924

Rent A Car!makina Me Qera.

Durres
Nafte Karburanti
2014 Viti
90,000 Kilometra

22.07.2019 (20:48):Makina te ndryshme me qera.adresa durres shkozet,karburant bolv oil.tel:0698292423 dhe 0692497772...Lexo detajet..

50 Euro Jepet me qera Volkswagen Caddy Jepet me qera Volkswagen Caddy 
Viti 2015 
Nafte
6+1 vende 
Cmimi 50 euro di

Jepet Me Qera Volkswagen Caddy

Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
180,000 Kilometra

22.07.2019 (17:56):Jepet me qera volkswagen caddy viti 2015 nafte 6+1 vende cmimi 50 euro dita deri ne 5 dite....Lexo detajet..

20 Euro Golf 5 me qera Golf V me qera
Motorr 2.0 TDI
Viti 2005,
Kambio automat
navi +dvd , versioni

Golf 5 Me Qera

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.07.2019 (17:07):Golf v me qera motorr 2.0 tdi viti 2005, kambio automat navi +dvd , versioni highline cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera Ford Focus Titanium Jepet me qera 
Ford Focus Titanium
Motorr 2.0
Viti 2010
Benzine- Gaz
kambio

Jepet Me Qera Ford Focus Titanium

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

22.07.2019 (13:26):Jepet me qera ford focus titanium motorr 2.0 viti 2010 benzine- gaz kambio automatike cmime duke filluar nga 15 euro ...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qers Honda Jepet me qera Honda Jazz
Motorr 1.2 
Benzine
Cmimi duke filluar nga 20 Euro

Jepet Me Qers Honda

Durres
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

22.07.2019 (07:39):Jepet me qera honda jazz motorr 1.2 benzine cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

80 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.9
Viti 2009
Nafte S-line
Cmimi 80 Euro

Jepet Me Qera Audi Q7

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

22.07.2019 (00:05):Jepet me qera audi q7 motorr 3.9 viti 2009 nafte s-line cmimi 80 euro...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 320 Jepet me qera ML 320 
Viti 2009
230.000 km
Ne gjendje shume te mire estetike,

Jepet Me Qera Ml 320

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

21.07.2019 (23:06):Jepet me qera ml 320 viti 2009 230.000 km ne gjendje shume te mire estetike, motorrike dhe mekanike. cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

25 Euro Fiat Tipo 2019 1.5 diesel Rent Point Albania, ju ofron automjete me qera te reja dhe shume ekonomike.
Sig

Fiat Tipo 2019 1.5 Diesel

Tirane
Nafte Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

21.07.2019 (22:56):Rent point albania, ju ofron automjete me qera te reja dhe shume ekonomike. siguri dhe komoditet ne udhetim, cmimet me te mira ne treg. https://www.rentpoint.al/ [urlcode]https://www.rentpoint.al/[/urlco...Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qera Golf 5 Mjafton një telefonatë për të gjetur makinën e preferuar gati në areroport

Jepet Me Qera Golf 5

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

21.07.2019 (22:07):Mjafton një telefonatë për të gjetur makinën e preferuar gati në areroport ditën e mbërritjes🛍️ kurseni kohë dhe lekë. golf 5 jepet me qera👍 kamio :manuale☑️ motorri : 1.6 benzine☑...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas