rolls royce  

 Online 5 lexues | 1 njoftime ne pritje

15 Euro Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car-  Airport Tirana Rinas - +355684057066 - enirentcar.com Makina me qera - Eni Car Rental Rinas - Rent a Car-  Airport Tirana Rinas - +355

26.02.2020 (15:12):Makina me qera - eni car rental rinas - rent a car- airport tirana rinas - +355684057066 - info@enirentcar.com www.enirentcar.com / www.enirentcar.al...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera BMW X5 M Power  Jepet me qera BMW X5 M Power
Viti 2010
Head up,start stop,kamer 360°,panorami

Jepet Me Qera Bmw X5 M Power

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

26.02.2020 (13:22):Jepet me qera bmw x5 m power viti 2010 head up,start stop,kamer 360°,panoramike. ne gjendje shume te mire cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

15 Euro Makina Me Qera  Tirane Dhe Rinas Duke Filluar Nga 15 Euro Dita 🚘Makina Me Qera Tirane , Te Gjithe Llojet E Makinave Ekonomike , SUV Dhe Luks

Makina Me Qera Tirane Dhe Rinas Duke Filluar Nga 15 Euro Di

Tirane
Tjeter Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

26.02.2020 (12:51):🚘makina me qera tirane , te gjithe llojet e makinave ekonomike , suv dhe luksoze 🚘 ( makinat nuk jepen me qera ditore minimumi eshte 2 dite) (mosha minimale per te marr makine me qera eshte 21 vjec)...Lexo detajet..

20 Euro Makina me qera duke filluar nga 20 euro dita 0692497772 Makine me qera duke filluar nga 20 euro dita

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 20 Euro Dita 0692497772

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

26.02.2020 (08:27):Makine me qera duke filluar nga 20 euro dita ...Lexo detajet..

14 Euro makina me qera  14 euro dita. ren a car. car rental Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
+35

Makina Me Qera 14 Euro Dita. Ren A Car. Car Rental

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

25.02.2020 (23:20):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . +355699689974 -ford focus 3 porta 2002 14 € dita -ford focu 5 porta 2004 14 € dita -a class 5 porta 2002 14 € dita -cit...Lexo detajet..

15 Euro MAKINA ME QERA TIRANE-RINAS-DURRES 069 98 444 01 MAKINA ME QERA TIRANE - RINAS -  DURRES

CMIME DUKE FILLUAR NGA 15 EURO / DITA

Makina Me Qera Tirane-rinas-durres 069 98 444 01

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

25.02.2020 (23:15):Makina me qera tirane - rinas - durres cmime duke filluar nga 15 euro / dita...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera 6+1 Automatike Japim makina me qira te llojeve te ndryshme Ekonomike,Luksi Makina Shtate Vendes

Makina Me Qera 6+1 Automatike

Tirane
Karburanti
2011 Viti
0 Kilometra

25.02.2020 (21:27):Japim makina me qira te llojeve te ndryshme ekonomike,luksi makina shtate vendeshe ,automatike,manuale,nafte,benzine,gaz,Çmimet duke filluar me 13 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit...Lexo detajet..

14 Euro Makina me qera nertil rent car Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 
1 d

Makina Me Qera Nertil Rent Car

Tirane
Tjeter Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

25.02.2020 (18:48):Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro 6deri ne 12 dite cmimi 13 euro 13 deri ne 30 dite cmimi 12 euro per me gjate cmimi i negociushem me...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera Audi Q7 Jepet me qera Audi Q7
Motorr 3.0 TDI
Viti 2012
229.000 km 
Panoramike, Sedil

Jepet Me Qera Audi Q7

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

25.02.2020 (17:25):Jepet me qera audi q7 motorr 3.0 tdi viti 2012 229.000 km panoramike, sedilje ngrohje-ftohje,timon me ngrohje, s line, kamer parkimi etj. cmimi duke filluar nga 20 euro ...Lexo detajet..

15 Euro Fiesta Nafte... 15 euro/dita 
Ford Fiesta 1.6 nafte me qira ditore 15 euro/dita
Super ekonomik ne konsum me

Fiesta Nafte... 15 Euro/dita

Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

25.02.2020 (13:45): ford fiesta 1.6 nafte me qira ditore 15 euro/dita super ekonomik ne konsum me opsionin start-stop, konsumi mesatar 3.8 lt/100km. automjetin mund ta merrni ne tirana internation airport (rinas) ose ne qender...Lexo detajet..

14 Euro Car rental tirane 14 euro dita Doni te mbaroni pune shpejt.
Kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .

Car Rental Tirane 14 Euro Dita

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

25.02.2020 (11:45):Doni te mbaroni pune shpejt. kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire . 0699689974 0699689974 whattsap ford focus 3 porta 2002 14 euro dita ford focu 5 porta 2004 14 euro dita a class 5 porta...Lexo detajet..

16 Euro Makina Me Qera Tirane Japim me qera makina te ndryshme Automatike Manuale Naft Benzine Gaz,çmime te l

Makina Me Qera Tirane

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
30,000 Kilometra

25.02.2020 (11:43):Japim me qera makina te ndryshme automatike manuale naft benzine gaz,çmime te lira duke filluar me 16 euro dita ne vartesi te makines dhe diteve te perdorimit,adresa rruga elbasanit siper fakoltetit ekonomik t...Lexo detajet..

13 Euro Makina me Qira Makina me qera te llojeve te ndryshme me çmime konkuruese .Makina Shtate Vendes

Makina Me Qira

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

25.02.2020 (11:38):Makina me qera te llojeve te ndryshme me çmime konkuruese .makina shtate vendeshe.ekonomike.luksi.automatike.manuale.nafte benzine.gaz adresa rruga elbasanit perballe me new hotel...Lexo detajet..

15 Euro Jepet  makine me qera Ford focus 2005 Diesel 2.0 Manual =15 € / dita  Jepet makine me qira Ford focus 2005 Diesel 2.0 Manual = 15 € / dita
Ford foc

Jepet Makine Me Qera Ford Focus 2005 Diesel 2.0 Manual =15

Tirane
Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

25.02.2020 (10:50):Jepet makine me qira ford focus 2005 diesel 2.0 manual = 15 € / dita ford focus 2005, manual , diesel 2.0 , #super-economic >> 15 euro / dita per rezervime: cel: 0684057066, 0682020803 email: info@eniren...Lexo detajet..

15 Euro Makina me qera Ekonomike automatike Jepet me qera Kia Morning 1.0 benzine automatike.

E vogel dhe praktike per le

Makina Me Qera Ekonomike Automatike

Tirane
Benzin Karburanti
2014 Viti
30,000 Kilometra

25.02.2020 (10:03):Jepet me qera kia morning 1.0 benzine automatike. e vogel dhe praktike per levizje ne qytet. kambio automatike dhe e bollshme per kategorine e vet. duke filluar nga 15 euro/dita...Lexo detajet..

35 Euro Makina me qera 4x4 Automatike Makina me qera 4x4 Hyundai Tuscon LX20
Kambio automatike, motorr nafte. 
Shume

Makina Me Qera 4x4 Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
50,000 Kilometra

25.02.2020 (09:36):Makina me qera 4x4 hyundai tuscon lx20 kambio automatike, motorr nafte. shume ekonomike ne konsum dhe e rehatshme ne udhetim duke filluar nga 35 euro/dita whatsapp +355693333550 ...Lexo detajet..

20 Euro Makina me qera Audi a3 automatike 20 EURO/DITA Audi A3, kambio automatike. 

Makina eshte shume ekonomike 5l/100 km dhe e reh

Makina Me Qera Audi A3 Automatike 20 Euro/dita

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

24.02.2020 (13:51):Audi a3, kambio automatike. makina eshte shume ekonomike 5l/100 km dhe e rehatshme, ne gjendje optimale dhe sherbimet e bera ne kohe. duke filluar nga 20 euro/dita ...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera .6+1 Automatike Makina me qira .Ekonomike ,Luksi .Shtate Vendesh etj,Makina Automatike Manuale N

Makina Me Qera .6+1 Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
0 Kilometra

24.02.2020 (09:57):Makina me qira .ekonomike ,luksi .shtate vendesh etj,makina automatike manuale nafte benzine gaz,Çmimet konkuruese duke filluar me 13 euro dita ,adresa rruga elbasanit perballe me new hotel...Lexo detajet..

14 Euro Makina me Qera Tirane Makina me qera te llojeve te ndryshme
Automatike manuale nafte dhe benzine.
Ma

Makina Me Qera Tirane

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
0 Kilometra

23.02.2020 (22:22):Makina me qera te llojeve te ndryshme automatike manuale nafte dhe benzine. makina 7 vendshe . cmime duke filluar 14€ dita ne varesi te makines dhe diteve. adresa tirane rruga elbasanit cel: 0688787876...Lexo detajet..

17 Euro Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita  Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

23.02.2020 (19:53):Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

15 Euro Makina Me Qera 0699900232 /0686286775 Japim makina me qira te llojeve te ndryshme Ekonomike Luksi Makina 6+1 etj, Maki

Makina Me Qera 0699900232 /0686286775

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

23.02.2020 (12:16):Japim makina me qira te llojeve te ndryshme ekonomike luksi makina 6+1 etj, makina automatike manuale nafte benzine gaz me çmime duke filluar me 13 euro dita adresa rruga elbasanit siper fakultetit ekonomik ...Lexo detajet..

14 Euro Makina Me Qera Nga 14€ Makina me qera nga 14€dita

Makina Me Qera Nga 14€

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.02.2020 (19:43):Makina me qera nga 14€dita...Lexo detajet..

13 Euro Makina Me Qera "ORA" Japim makina me qira te gjitha llojeve Ekonomike Luksi Automatike Manuale.6+1 et

Makina Me Qera "ora"

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

22.02.2020 (19:23):Japim makina me qira te gjitha llojeve ekonomike luksi automatike manuale.6+1 etj ...Lexo detajet..

40 Euro Me qera Makina jepet me qera

Me Qera

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

22.02.2020 (16:58):Makina jepet me qera...Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera ML 320  Jepet me qera ML 320 
Viti 2009
230.000 km
Ne gjendje shume te mire estetike,

Jepet Me Qera Ml 320

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

22.02.2020 (14:19):Jepet me qera ml 320 viti 2009 230.000 km ne gjendje shume te mire estetike, motorrike dhe mekanike. cmimi duke filluar nga 20 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas