Shitet Biznes Lokal ne qender te Qytetiy Studenti Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 23/06/2019 13:41

18,000 Euro


Pagesa 18,000 Euro
Faturimi Vjetor 50000.00
Numri i punonjesve 10
Industria Prodhim
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Qyteti Studenti, Tirana, Albania
Lexime 302

🔈 Shitet BIznes, lokal, i pershatshem per cfaredlloj aktiviteti, ne zemer te Qyetit Studenti. Ambjenti eshte 70 m2 dhe me dokumentacion te rregullt.
Te interesuarit te kontaktojne per te folur me gjere.