Shitet Biznes Farmaci Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 23/06/2019 11:42

20,000 Euro


Pagesa 20,000 Euro
Faturimi Vjetor 140000.00
Numri i punonjesve 5
Industria Mjekesor
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania
Lexime 346

*** Okazion ***
Shitet biznesi Farmaci prane Liqenit artificial. Ka rreth 10 vite qe ushtrohet si aktivitet farmaci. Me klientele te sigurt dhe aredim bashkohor.
Per me teper kontaktoni
Tel: