Tirane, shes Biznes 20.000 Euro (Fresku) Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 23/06/2019 11:42

20,000 Euro

 • Tirane, shes Biznes 20.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes Biznes 20.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes Biznes 20.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes Biznes 20.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes Biznes 20.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes Biznes 20.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes Biznes 20.000 Euro (Fresku)


Pagesa 20,000 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 1
Industria Shitjet
Adresa Web http://futurehome.al/property/18961/shitet-biznes-fresku-plus11053.html
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 282

Shitet, Biznes, i pozicionuar tek Fresku ne rrugen e Dajtit.I vendosur ne nje ambjent me siperfaqe totale prej 37m2.Biznes i vogel, bulmetore - ushqimore.Aktualisht ne gjendje pune me klientele te rregullt dhe xhiro ditore te kenaqshme.Opsion ideal investimi. Per me teper na kontaktoni!plus11053