Kerkoj bar qe jepen me qera Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 22/06/2019 20:04


Pagesa Me Marreveshje
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 0
Industria
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Laprake, Tiran, Arnavutluk
Lexime 361

Kompania Al Turk eshte e interesuar te mar me qera nje bar dhe nje dyqan bosh ne perafersi te qendres se tiranes .per cdo njoftim jeni te lutur te na telefononi ne nmr e telefonit .