Lavazh Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 23/06/2019 12:31

2,500 Euro

  • Lavazh


Pagesa 2,500 Euro
Faturimi Vjetor 100.00
Numri i punonjesve 1
Industria
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 1212

Shitje biznesi aktivitet lavazhi 2500Euro per arsye emigrimi. Lavazhi permban te gjitha dokumentatat e duhura. Paisjet Jan te gjitha si dhe per tapicerine + Klienti. Lavazhi ndodhet ne Astir Rruga Teodor Keko. (Rregullimi I autostrades nuk e perfshin per prishe pasi esige me hipoteke te rregullt). Ju mirpresim