Shitje biznesi furre buke pasticeri prane Birra Tirana ne Tirane (ID 4271287) Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 08/07/2019 10:43

30,000 Euro

  • Shitje biznesi furre buke pasticeri prane Birra Tirana ne Tirane (ID 4271287)
  • Shitje biznesi furre buke pasticeri prane Birra Tirana ne Tirane (ID 4271287)
  • Shitje biznesi furre buke pasticeri prane Birra Tirana ne Tirane (ID 4271287)


Pagesa 30,000 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 1
Industria
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Prane fabrikes se Birra
Lexime 304

Property ID :4271287

Prane fabrikes se Birra Tirana, shitet biznesi i nje furre buke pasticeri ne aktivitet, me xhiro shume te mire, e sapo restauruar totalisht, siperfaqe 220 m2, kati 0. me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe te sapoblera, ndodhet ne nje pike kyce dhe me shume levizje.

Shitet biznesi 30.000 Euro

www.dreamalbania.al