Shitet butik biznes Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 09/07/2019 03:22

10,000 Euro


Pagesa 10,000 Euro
Faturimi Vjetor 20000.00
Numri i punonjesve 1
Industria Shitjet
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 74

Shitet biznes butik me fustane. Biznesi eshte hapur prej pothuajse 1 viti. Ka krijuar klientel. Ndodhet ne nje qender tregtare. I modeluar me arkitekt. Shitet me vlere kostoje.