Shesim biznesin me fustane nusesh dhe fustane mbremjesh Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 24/07/2019 23:30

100,000 Euro


Pagesa 100,000 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 2
Industria Shitjet
Adresa Web E Mobiluar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania
Lexime 72

Shesim biznesin me fustane nusesh dhe mbremjesh , te gjitha llojet e fustaneve i gjeni ne sallon, modelet e 2019 , fustane me ngjyra dhe modele te ndryshme, materiale cilsore. Biznesi ne gjendje shum te mire dhe ne aktivitet . Shitet:Per arsyje emigrimi.