SHITET FAQE INSTAGRAMI 15.000 ndjekes Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 24/07/2019 23:30 Post Id: 140270

500 Euro


Pagesa 500 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 0
Industria Elektronike
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kavaja Street 21, Tirana, Albania
Lexime 289

Perfekt per biznese si kafe , shitje rrobash online pasi eshte shume faqe aktive