SHITET BIZNESI !! RESTORANT PESHKU PRANE LIQENI I TIRANES Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 24/07/2019 23:31

23,000 Euro

  • SHITET BIZNESI !! RESTORANT PESHKU PRANE LIQENI I TIRANES
  • SHITET BIZNESI !! RESTORANT PESHKU PRANE LIQENI I TIRANES
  • SHITET BIZNESI !! RESTORANT PESHKU PRANE LIQENI I TIRANES
  • SHITET BIZNESI !! RESTORANT PESHKU PRANE LIQENI I TIRANES
  • SHITET BIZNESI !! RESTORANT PESHKU PRANE LIQENI I TIRANES
  • SHITET BIZNESI !! RESTORANT PESHKU PRANE LIQENI I TIRANES


Pagesa 23,000 Euro
Faturimi Vjetor 50000.00
Numri i punonjesve 5
Industria Hoteleri/Restorant/Bar
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga e Kosovareve, Tirana, Albania
Lexime 251

Shitet biznesi ! Restorant peshku prane liqenit te Tiranes . Ka nje siperfaqe prej 83 m2 dhe nje verande prej 50 m2 . Restoranti eshte ne gjendje pune me te gjitha pajisjet perkatese , me nje xhiro te kenaqshme . Cmimi i diskutushem . Per me teper informacion :